Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Strażnik by Krul Jednororzcuf


Krul Jednororzc

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Krul Jednororzcuf
-Wiek: 14 w tym roku dokładnie w maju 15
-Link do GT:http://www.gametracker.com/player/Krul%20Jednororzcuf/79.133.192.48:27024/
-Byłeś już banowany na naszych serwerach? Jeżeli tak to na ile: Nie
-Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwerze dziennie?: 2-3 h to zależy kiedy
-Czy znasz ogólny regulamin serwera Jail Break?: Tak
-Czy posiadasz sprawny mikrofon i mutacje?: Posiadam mikrofon ale mutacji jeszcze nie ale
-Coś o sobie: Mam na imię Maciej , pochodzę z Łomży lubię grać w piłkę nożną , moje ulubione gry komputerowe to CS i LOL , znam się na tym miałem 5 swoich serwow .
-Czy będziesz płacił składki 3.69 zł sms albo przelewem?: Spoko jak będę miał

Ps : Aktywnośc może trochę przerażać ale to nadrobie jeżeli aktywność to taki problem to chciałbym prosić o próbnego ponieważ jest sporo na tym serwerze adminow jak i strażników których po prostu nie ma albo nie ogarniają tyle z mojej strony
Pozdrawiam Krul Jednororzcuf

Edytowane przez Krul Jednororzc

×Krul×Jednororzcuf×

•Znajdziesz mnie na Jail Break

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie :D

-nie znam Cię

-widziałem Cię kilka razy na servie...

-wiek

-mutacja myślę że najważniejsze co admin/strażnik powinien mieć ;) A nie piszczeć jak małe dziecko

http://csowicze.pl/user/6366-dellowsky3/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

- wiek
- Mała aktywność na serwie

- brak mutacji
- nie ogarniasz CT
- BRAK KULTURY OSOBISTEJ ( co drugie słowo to kur... hu* debil idiota spier***** )

P.S o czym ty myślisz, że dostaniesz strażnika i będziesz wszystkich wyrzucał z CT? I ty będziesz cały czas w CT??? Nie ogarniasz brak mutacji moim zdaniem słysząc twój głos to 10 lat max 


POZDRAWIAM Alchemik <3

phHQXcO.png Pomogłem? Daj łapkę w górę!!! <3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE

 

- wiek

- Mała aktywność na serwie

- brak mutacji

- nie ogarniasz CT

- BRAK KULTURY OSOBISTEJ ( co drugie słowo to kur... hu* debil idiota spier***** )

 

P.S o czym ty myślisz, że dostaniesz strażnika i będziesz wszystkich wyrzucał z CT? I ty będziesz cały czas w CT??? Nie ogarniasz brak mutacji moim zdaniem słysząc twój głos to 10 lat max 

 

 

POZDRAWIAM Alchemik <3

Yhy jak ja do ct nie lubie chodzic nie jestem jak inni dzieci ze wypisuja co chwile "MOGE DO CT" ? Tylko ja wolę się budynować w tt ;d 

×Krul×Jednororzcuf×

•Znajdziesz mnie na Jail Break

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhy jak ja do ct nie lubie chodzic nie jestem jak inni dzieci ze wypisuja co chwile "MOGE DO CT" ? Tylko ja wolę się budynować w tt ;d 

 

Yhy jak ja do ct nie lubie chodzic nie jestem jak inni dzieci ze wypisuja co chwile "MOGE DO CT" ? Tylko ja wolę się budynować w tt ;d 

WIdać jak znasz regulamin, wypowiadasz się w podaniu :)

 

Lock :>

5Fq2d0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhy jak ja do ct nie lubie chodzic nie jestem jak inni dzieci ze wypisuja co chwile "MOGE DO CT" ? Tylko ja wolę się budynować w tt ;d 

 

To jakaś kpina?

 

Wypowiadasz sie w swoim podaniu, zachowujesz sie jak dziecko po twoim zachowaniu widać, że masz 10 lat nie więcej!

 

KONIEC SPAMU!!! zamknijcie temat!

phHQXcO.png Pomogłem? Daj łapkę w górę!!! <3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 79.133.192.48:27024[1# JB] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie