Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Ponownie skarga na Elite RIP


C*hossen

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick w grze: C*hossen
IP osoby: ------
Na kogo chcesz złożyć skargę: Elite RIP
Opis:Przepraszam że, nie według wzoru  przedtem ,ale nie mogę zostawić tego bez echa,ponieważ dalej będzie robił co robi, obraża graczy przez micro,mnie też,powodu nie rozumiem , myślę że admin tak bardzo chciał mnie wykluczyć z gry że nie panuje nad słusznymi powodami bana i jeszcze straszy permem, wiem że to tylko 15 minut ale regulamin i zasady jakieś tu obowiązują.I to kolesiostwo , admin powinien być bezstronny.
 
Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi): niestety było to mówione przez mikrofon :                  [AMXBans] Banned by Admin: El!te | R I P
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Reason: 'to idz na forum'
[AMXBans] Duration: '15 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'VALVE_0:4:1377789043'
[AMXBans] Your IP: '94.42.9
Edytowane przez C*hossen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co mam na swoja obrone coz co moge dodac walnolem glupie slowo na servie bywa niechcacy i przepraszalem bezzwlocznie caly server

a ty odrazu ludzi wolales na forum mimo wypowiedzi ze nic sie nie stalo wiec dostales 15 minut by mnie oskarrzyc i ciesze sie ze to zrobiles

moze czas na wypowiedz ludzi wzgledem mojego adminowania na servie

milo bedzie zeby jak najwiecej ludzi sie wypowiedzialo bo moze jednak jestem zlym adminem i nie powinienem nim byc dbam o server

pilnuje jak aniol stroz malo grzechow wybaczam ale jednak wszystko zgodne z regulaminem servera niestety nie da sie wszystkiego

zrobic na raz gdy jestem sam na servie bedac w temacie postu na mnie przepraszam poraz moze i 100 ludzi obecnych na servie

gdy padly słowa "cele kurwy" nie tak miało to wyjść niestety stało sie inaczej za co jeszcze raz serdecznie przepraszam

proszę o własne i szczerw wypowiedzic pamiętajcie tu chodzi o server na którym gracie!! pozdrawiam serdecznie mimo każdej wypowiedzi El!ie | R I P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo ale Rip jest bardzo dobrym i bezstronnym administratorem analizuje problem i podejmuje rozsądne decyzje. Natomiast to ty miałes do niego problem a on tylko zareagował i słusznie bo twoje zachowanie nie powinno miec miejsca. A to że użył słowa wulgarnego trudno każdemu sie zdarza nie jedna osoba klnie i jakoś nikt nie ląduje przez to na skardze a tym bardziej że Rip jest świetnym Adminem i nadaje sie na niego a ty kolego może mu poprostu zazdrościsz że mimo iż jest surowy to robi to co powinien zgodnie z regulaminem i go lubią a ty kolego odrazu  miałes do neigo problem który nie był uzasadniony i był bezpodstawny. Tyle mam do powiedzenia dziękuję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tyle c*hossen grasz rzadko na serwerze, wiec nie wiesz jaka panuje atmosfera. Rip to dobry admin,  który trochę patrzy subiektywnie

i latwo wywolac u niego frustracje ale nie oznacza ze cos zrobil . Każdy popelnia bledy wiec jak to mowia każdy uczy się na bledach . fakt masz racje z tym ze napisał ,,cele kurwy " wiec w tej sytuacji nie bede go bronil ale może miał na celu napisac inne slowo z mojej strony to wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rip jest W porządku adminem, nie ma nikt mu nic do zarzucenia że łamie regulamin, Byłem wtedy na serwerze ale nie wiem dokładnie co sie działo, ale słyszałem z Rip'a ust słowo przepraszam w twoją stronę C*hossen.

 

 

Więc jak dla mnie to skarga do ZAMKNIĘCIA!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RIP, wyraził publicznie swoje słowa na serwerze, co zaowocowało, skargą na niego. Pełni też funkcję Admina, co automatycznie skazuje go na krytykę. Takich słów od Admina, nie można usłyszeć.

 

Przeprosił za swoje słowa publicznie. Liczę, że zapamięta, to zdarzenie na długo i wyciągnie wnioski.

 

Moim zdaniem to rozdmuchiwanie sprawy z serwera. RIP, już na serwerze przeprosił gracza,. ale to nie wystarczyło graczowi.

Sygnatura_ssaapqn.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz skarga byla pozno wiec obecne wypowiedzi jak na ten moment mowia ze nie jestem taki zly :) ciesze sie i hutos ma racje bledy popelnia kazdy czlowiek

co nie znaczy ze chcialem ublizyc komus kolwiek z servra wiec skarga jak na ten moment jest absurdem ciesze sie i obiecuje ze wciaz bede dbal o server

prosze jednak o nie robienie takiego typu skarg od tego mamy slowa i wspolnny jezyk bys sie dogadac pozdrawiam caly server

                                                         El!te | R I P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wypowiedzi nie neguje tego że jest dobrym adminem, ale niech panuje nad emocjami, nie podlega presji innych graczy ,co ja mu zrobiłem,że gram saperem , zresztą dał mi 15 minut na napisanie skargi na niego bo perma dostanę to napisałem, to jest w porządku myślę że nie.Pozdrawiam i oby to była moja ostatnia skarga.Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi.

Edytowane przez C*hossen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa dotycząca RIPA :)


 


A więc tak po pierwsze to RIP NA POCZATKU MAPY przejęzyczył sie i nikt nic do niego niemiał ze względuna to że odrazu przeprosił :) RIP jest dobrym,uczciwym i aktywnym graczem zarówno jak i adminem gdyby go nie było to niemoglibyśmy banować takich jak ty :)


 


 


Sprawa dotycząca ciebie :(


 


Moim zdaniem  C*hossen powinienes dostać bana minimalnie na 1tydzien dlaczego?


*podszydzanie serwera na złożenie skargi na admina (mimo że serwer był prawie pełny i nikt oprócz ciebie sie nie przyczepił )


*obrażanie admina ( mowiłeś przy wszystkich że RIP jest złym adminem ( każdy sie pod tym podpisze bo osobiscie slyszelismy )


*straszenie admina ( cały czas straszyłeś go że napiszesz to na forum )


 Gdybym ja miał admina sugerował bym tydzień :) 


 


Każdy może sie przejęzyczyć ważna jest skrucha :)     Pozdrawiam DarkSkull :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Sprawa dotycząca RIPA :)

 

A więc tak po pierwsze to RIP NA POCZATKU MAPY przejęzyczył sie i nikt nic do niego niemiał ze względuna to że odrazu przeprosił :) RIP jest dobrym,uczciwym i aktywnym graczem zarówno jak i adminem gdyby go nie było to niemoglibyśmy banować takich jak ty :)

 

 

Sprawa dotycząca ciebie :(

 

Moim zdaniem  C*hossen powinienes dostać bana minimalnie na 1tydzien dlaczego?

*podszydzanie serwera na złożenie skargi na admina (mimo że serwer był prawie pełny i nikt oprócz ciebie sie nie przyczepił )

*obrażanie admina ( mowiłeś przy wszystkich że RIP jest złym adminem ( każdy sie pod tym podpisze bo osobiscie slyszelismy )

*straszenie admina ( cały czas straszyłeś go że napiszesz to na forum )

 Gdybym ja miał admina sugerował bym tydzień :) 

 

Każdy może sie przejęzyczyć ważna jest skrucha :)     Pozdrawiam DarkSkull :)

 

chwila chwila ja nie wiem po co ty się wypowiadasz skoro grasz od nie dawna a rip jest bardzo pomocy i naprawdę dobrym adminem i każdy to powie najlepiej będzie jak się wypowie kurcio i zamknie temat :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga zostaje unieważniona. RIP się przejęzyczył ludzie to potwierdzili. Jest to dobry admin gracze go szanują więc szkoda stracić tak dobrego admina jak ty. Osobiście cię bardzo lubię spełniasz swoje obowiązki jak należy. Jak ci coś nie pasuje nie ukrywasz tego tylko walisz z tym do mnie i to mi się podoba. Potrzeba nam więcej takich ludzi jak ty lojalnych i bezstronnych.

Dziękuje za uwagę :)

Pozdrawiam.

KuR@tOr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie