Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na $limak


Ahmed terro

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Ahmed Terrorysta SteamID STEAM_0:0:549327218 SteamCommunity ID 76561199058920164 Adres IP Ukryty Typ Bana SteamID Powód Bana i i dz ty nie wkurwiaj Wykonano 01.04.2016 - 20:04:24 Wygasa 01.04.2016 - 20:34:24 (już wygasł) Zbanowny przez $limak.

 

Dostalem bana za to że wyraziem swoją opinie na temat znajomosci amx przez admina który nie potrafi zbanowac czitera z neostrada. Sytuacja trwaa dobre 20 minut admin dawa bana a za 2 minuty  cziter wracal. Poowa serwera  bya wkurwiona bo niby admin jest ale nic zrobic nie moze. Jak sadze jego nick w grze to nie przypadek :)

Czowieku jak czegos nie umiesz to zostaw to a nie osmieszasz sie tylko i pokazujesz poziom serwera. Ten ban  wrecz mnie uradowal bo pokazal ze mialem racje a Ty nie umiesz przyjac na siebie krytyki.

 

Ps. Ja jak czegos nie umiem nie biore sie za to ale staram sie nauczyc.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Ban na pewno słuszny bo bez powodu by go nie dal grałem z nim przez długi czas.

2.Co do jego AMX to juz ne twoja spr. co on umie a co nie. Nie tb go rozliczac.

3.I jeszcze jedno. Jak nie pasuje Ci to jak on się zachowuje to idź sam zloz podanie na admina. Nikt ci nie broni. :D

~ Pzdr. Fajny :)

Edytowane przez MyŻeJeFajny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba trzeba rozliczyc jak 30 minut cziter  sobie wchodzi i robi co chce a admin go zbanowac nie umie polowa serwera wsciekla i ogolnie rozbawiona sytuacja

 Jak piastujesz  ważne stanowisko musisz liczyc sie z krytyka jak ktos nie umie przyjac krytyki to juz nie moja winna.

a po co mam skladac podanie niemam czasu na to  :)

Pozatym jak sie jest adminem to reprezentujesz serwer i powinien umiec sie jakos zachowac bo swoim zachowaniem reprezentuje serwer.

 

Ps. Może sam zainteresowany się wypowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co  bede sie wypowiadal na przyszly raz dowale ci bana na tydzien i bedzie po sprawie a po 2 nie da sie tutaj zbanowac na zmienne ip wiec jezeli nie masz zielonego pojecia to zachowaj swoje uwagi dla siebie badz zmien serwer jak jest cziter bo jest pelno serwerow na csowiczach. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Skarga bezzasadna

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA - 91.224.117.66:27140[FFA] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie