Skocz do zawartości

Zablokowane Asysty na DD2.


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Asysty na DD2 chyba nie działają tak jak działać powinny. Już od jakiegoś czasu zauważałem, że tych asyst jest za dużo, ale dzisiaj akurat miałem dobrą akcję. Rzucam granat na galę ze środka, koleś otrzymuje 4 dmg (bardzo mało, zostało mu 96 hp). Po jakimś czasie go zabijają i dostaję za niego asystę. Na koniec rundy pokazało mi ZADANE obrażenia i faktycznie, zabrałem mu jedynie 4 hp i dostałem asystę.

 

Dobrze to działa? :D

 

Pozdrawiam, 

~eZ.

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie zgadzam się z ~eZ ale tu można chyba  dostać fragów za te asysty 4 bo kiedyś jak grałem to widziałem jak mi pokazują  asysty na czacie to było ich 8 ale po zmianie rundy miałem ich tylko o 4 więcej xd

 
pyskaty-pasja-cover-okladka.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po części popieram. Zawsze jak ledze to biorę granata bo i rzucam bo zawsze kogoś tam obije to później fragi wpadną. Zgadzam też siez Apexem - asysty nie zmieniają nic oprócz tabelki pod klawiszem Tab. Od 30hp powinny być albo od 50hp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Asysty zostają przy 50% HP. Jeżeli 3 osoby zabiorą jednemu przeciwnikowi po 30hp to za jednego gracza każdy dostanie asyste na Wasze rozumowanie a tak to 1 osoba dostanie asyste a druga fraga :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie