Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Obrady ezovskiego stołu! [#3]


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

obrady2.png

 

W dzisiejszym wydaniu wystąpią , @smF, @JOO, .

Zapraszam do lektury!

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

1. Traktujesz forum jako zabawę, czy może jako formę pracy?

 

- Traktuję forum bardziej jako pracę, a nie zabawę, ponieważ mam tutaj swoje obowiązki, które muszę wykonywać. Jestem bardzo przywiązana do tej sieci i mogę powiedzieć, stanowi ona jakąś tam część mojego życia. Ponadto poświęciłam tutaj tyle czasu, że gdyby coś się stało to byłoby mi bardzo szkoda.

@smF - Raczej jako formę zabawy, nie mam żadnych obowiązków na forum.

@JOO - Można powiedzieć, że trochę jako zabawę, ale też jako formę pracy. Zabawę dlatego, że można pośmiać się nie raz, zabić swój wolny czas. Jako formę pracy też, ponieważ mam tu swoje zadania, obowiązki.

- Oczywiście jako formę odpoczynku, rozluźnienia od można by rzec codzienności.

 

2. Jak wyglądają Twoje relacje z użytkownikami i administracją sieci?
 

- Uważam, że mam dobre relacje zarówno z użytkownikami, jak i administracją. Staram się pomagać, gdy jest to możliwe, z administracją dobrze się dogaduję, rzadko dochodzi do jakiś sporów czy kłótni.

@smF - Wydaję mi się, że z każdym użytkownikiem sieci mam dobre relacje. Może z wyjątkiem osób, z którymi w ogóle nie rozmawiałem. :D

@JOO - Myślę, że nie są najgorsze. Dogaduje się z większością użytkowników, ale znajdą się też tacy co „podpadną”. Jeżeli chodzi o administację to mam dobry kontakt. Rumcajsa i izcoN'a znam od samego początku istnienia tej sieci.

- Mam nadzieję, że dobre, nigdy jakoś nie miałem parcia by wchodzić z innymi w konflikty, bo po co? Życie jest za krótkie by mieć wrogów.

 

3. Masz możliwość wybrania się do dowolnego miejsca na kuli ziemskiej. Gdzie byś się wybrał/a i dlaczego akurat tam?
 

- Gdybym miała taką możliwość wybrałabym się do Ameryki Północnej. Dlaczego akurat tam? Jako, iż interesuję się geografią i kręcą mnie ekstremalne zjawiska pogodowe chciałabym znaleźć się na "Alei Tornad", by na własne oczy zobaczyć tornado i poczuć tą adrenalinkę.

@smF - Zawsze chciałem pojechać do Ameryki i zobaczyć wodospad Niagara, więc myślę, że to tam bym się wybrał.

@JOO - USA, ponieważ bardzo lubię podróże, można powiedzieć, że uwielbiam. Jest tam dużo do zwiedzania np. Dolina Monumentów, Wielki Kanion czy Las Vegas. :D

- Trudno określić bo takich miejsc jest wiele, ale jakbym miał wybierać to na pewno miałbym chęci wybrać się i pozwiedzać jakieś budowle z dawnych czasów, przykładowo Machu Picchu.

 

4. Przedstaw sytuację z życia, którą uważasz za zabawną.
 

 Idę sobie z Rumcajsem odprowadzić Marionetkę na dworzec, patrzymy na ruchome schody, a tam młoda kobitka z walizką się przewróciła i jechała na leżaka do góry (wiem, jestem okrutna, ale jej chłopak był lepszy, bo zamiast ją podnieść to się jej przyglądał jak jedzie  xD)

@smF - Parę lat temu z rodziną byliśmy nad jeziorem. Było bardzo słonecznie i każdy był daleko od brzegu. Nagle ktoś zaproponował, żebyśmy biegli do wody kto szybciej. Każdy się zgodził i wystartowaliśmy. Każdy biegł jak równy z równym, jednak ciocia wszystkich wyprzedziła. Biegła bardzo szybko i nagle tak jak szybko biegła, tak samo szybko wylądowała na plecach.

@JOO - Była sytuacja w tamte wakacje, że razem z kumplami pojechaliśmy do Mielna na balety (na kilka dni) no i co w tym zabawnego? To, że jednego dnia wylądowałem w Międzyzdrojach z kumplem. xD Nikt nie wie jak to się stało, ale było śmiesznie. :D

- Hmm, jakoś żadna mi nie utkwiła w pamięci albo nie miałem. :D

 

5. Zamiast opisywania innych użytkowników, tym razem scharakteryzuj krótko swoją osobę.
 
- Dwudziestoletnia maturzystka, z poczuciem humoru. Często wnerwiająca i zadziorna, ale pozornie miła i kulturalna. Zazdrośnica jakich mało. %5E%5E.png

@smF - Jestem nastolatkiem, uczę się średnio, pomocny, przystojny, gry to moja pasja.

@JOO - Hmm.. może tak bardzo krótko i zwięźle, jestem osobą bardzo towarzyską, która lubi się bawić, podróżować (jak już można wywnioskować z pytania 4).

- W podeszłym wieku Pan, wysoki, chudy, raczej miły i co tu dużo opisywać. I lubię grać w gry.

 

___________________
Logo wykonał @Mrufka.
Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

<p><p class='bbc_center'><strong class='bbc'>Wiadomość automatyczna</strong></p><p> </p><p><br />Temat został przeniesiony z</p><p class='bbc_center'>"<a href='https://csowicze.pl/forum/112-archiwum-forum/'>ArchiwumForum</a> → <a href='https://csowicze.pl/forum/114-tematy-archiwalne/'>Tematy Archiwalne</a>"</p><p class='bbc_center'>do</p><p class='bbc_center'>"<a href='https://csowicze.pl/forum/948-strefa-twórcza/'>Strefa Twórcza</a> → <a href='https://csowicze.pl/forum/560-redakcja-csowicze/'>Redakcja CSowicze</a> → <a href='https://csowicze.pl/forum/696-własna-twórczość/'>Własna twórczość</a>".</p></p>

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie