Skocz do zawartości

Zablokowane Szatanie - Podanie na Strażnika.


Szatanie

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick z serwera: Szatanie
-Wiek: 13.5 (rocznikowo 14)
-Link do GT:  http://www.gametracker.com/server_info/79.133.192.48:27024/top_players/?query=Szatanie
-Byłeś już banowany na naszych serwerach? Jeżeli tak to na ile: na 30 min, raz na 7 dni.
-Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwerze dziennie?: 5-8h 
-Czy znasz ogólny regulamin serwera Jail Break?: Tak
-Czy posiadasz sprawny mikrofon i mutacje?: Mikrofon posiadam, lecz mutacji nie.
-Coś o sobie: Witam, mam na Imię Patryk, uczęszczam do I klasy piłki ręcznej gimnazjum. Bardzo lubię wasz serwer, nagrałem reklame i odcinek pierwszy z waszego serwera, i bede dalej nagrywał.  Każdą (wolną) chwilę poświęcam na granie na waszym serwerze. Bardzo chciałbym mieć na waszym serwerze Strażnika, pilnować porządku, pchania się do ct, kultury itp, itd.
-Czy będziesz płacił składki 3.69 zł sms albo przelewem?: Tak.


@edit ez, alchemik, eksuu ... Już nie wyzywam... jakieś 3-4 dni temu się poprawiłem i wogóle nawet nie pisze nic złego,obraźliwego.... I byłem karany, już nie jestem... Mówiłem, że się zmienie i tak zrobiłem, już nauczyłem się szacunku do innych, widać nikt tego nie widzi :/ Poruszacie temat wyzywania jak wyzywałem ale kilka dni temu, już się poprawiłem -,-
 

Edytowane przez Szatanie

5Fq2d0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie.

 

  • Dziecko, które używa słów, których znaczenia nie zna. Wyzywanie graczy, kobiet od szmat, kurew etc.
  • Jak już nadmieniłem słowo "dziecko" - wiek. Niby wiek nie gra roli, liczy się dojrzałość, ale nawet tego u Ciebie brak. 
  • Nie potrafisz składać poprawnie zdań.
  • Brak mutacji.

Sam grałem na serwerze i byłem zmuszony Ci wlepić bana na tydzień, pamiętasz? 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE! 
- Wiek
-jesteś karany czyli łamiesz Regulamin 
- mutacja

+składka

P.S mówiłeś że się zmienisz i nie będziesz robić błędów a nadal te błędy są no niestety nie zasługujesz na Strażnika! :(
       Wydoroślejesz, będziesz miał mutacje 15/16 lat i nie będziesz nikogo przezywał od dzieci czy jak tam wszystkich przezywasz  to wtedy możesz myśleć o Strażniku!

phHQXcO.png Pomogłem? Daj łapkę w górę!!! <3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nein, nein, nein.

 

Dojrzałość? Halo, to przecież podstawa! Powiedz mi, po co wyzywasz młodszych graczy od dzieci, mimo, iż twój wiek nie przekracza 14 lat kolego? Dodatkowo prosiłeś mnie, bym zmienił zdanie w Twoim poprzednim podaniu. Uznaję to za zlekceważenie mnie i osobiście nie mam do Ciebie szacunku.

 

 

Żeby się nikt nie przyczepił, tu są powody

- dojrzałość

- wiek

- ładnie, że na forum starasz się pisać poprawnie pod względem ortograficznym i interpunkcyjnym, ale na serwerze nie jeden raz padło od Ciebie słowo typu "muj"

- mutacja

+ składka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 79.133.192.48:27024[1# JB] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie