Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Topka, punkty


PaT

Rekomendowane odpowiedzi

Jako często grający admin, proponuję zmianę punktów, ponieważ admini są graczami drugiego sortu, jeśli chodzi o !top. Ranking na serwerze jest fajnym dodatkiem, który pokazuje nam nasze miejsce na serwerze. Niestety, piszę to właściwie tylko w swoim imieniu, ponieważ dużą uwagę zwracam na ten ranking, lecz jako admin cierpię na tym dość mocno. Nie zamierzam rezygnować ze swojej pozycji administratora, w drugim wypadku byłoby to głupstwo dla tych punktów, ale tak wyglądało moje rozmieszczenie wcześniej:

 

-Jako gracz kręciłem się od TOP2 do TOP10

-Jako admin od TOP14 do TOP60

 

Zabicie admina nie jest chyba czymś unikatowym zwłaszcza, że mamy kilku adminów goldów / silverów. Za to jednak za zgona odejmowane jest 8pkt. za killa dodawane 2/3 pkt. I jak się w TOPce utrzymać? Jako gracz dostajesz 2/3pkt, czasem 4, za zgona tracisz 2/3, czasem 4, więc utrzymanie się w rankingu jest ustabilizowane (Za zabicie admina dostajesz od 6 do 8 punktów. To fajnie :yay: ).

 

Apeluję o wyrównanie punktacji za zgony i zabójstwa, nie robić z administratora tzw. celu unikatowego, za którego do puli wskakuje ci 1 mln złoty za zabicie, pozdrawiam!  :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za zabicie admina jest od 6 do 8 punktów, ale na normalnym graczu także. Jeśli jesteś np. w pozycji pierwszej, a zabije cię ktoś, który jest załóżmy 57 w rankingu to wiadomo że dostanie za zabicie ciebie więcej punktów, o to ci chodzi?

Edytowane przez derkuZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się jeszcze z taką sytuacją, gdzie dostałem za zabicie kogoś więcej niż 4pkt będąc graczem, a adminem to już w ogóle, od 2 do 3 pkt. 

 

Skoro zawsze byłeś w top 10 to nic dziwnego, że nie zdobyłeś więcej niż 4 punkty  :yay:

Głównie w tym rankingu chodzi o pozycje jak masz dużo punktów, zabijesz kogoś kto ma mniej to dostajesz mniej, natomiast gdy zabijesz kogoś kto ma więcej dostajesz więcej, dość logiczne  ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Na dniach zostanie wgrany nowy rank.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie