Skocz do zawartości

Zablokowane Fajny odchodzi. Do zobaczenia :D


Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko. Zacznę od tego. Przez 3,5 miesiąca przegrałem na serwerze FFA Klasyk 273 h. To jest zdecydowanie za dużo,  zwłaszcza w okresie szkolnym, dlatego na pewien czas odchodzę. Mamy już kwiecień. Pozostało 2 miesiące szkoły a więc trzeba już wziąć się do pracy i zacząć powoli poprawiać. 

 

1. Przede wszystkim chciałbym przeprosić TwojaMarionetka i Gutted ponieważ w ostatnim czasie zawzięcie walczyłem o posadę admina na serwerze, były również kłótnie a adminem nie byłem nawet miesiąc lecz sytuacja mnie zmusza do degradacji. Z góry wam dziękuję i przepraszam za wszystko. 

2. Na forum oczywiście będę aktywny, będę brał udział w miarę swoich możliwości w dalszym rozwoju serwera, natomiast z grą trzeba na razie skończyć. W czerwcu wrócę wtedy może pomyślę o adminie. :D

3. Chciałbym również przeprosić wszystkich graczy. Za moje przekleństwa, wyzwiska, nerwy oraz za to jakim byłem adminem, lecz musicie w pewnym stopniu mnie zrozumieć, miałem admina pierwszy raz w życiu, nie mogę być od razu idealnym adminem. Uczę się na błędach.

4. Również chciałbym podziękować Smakowemu ( również admin FFA ) ponieważ to on nauczył mnie wszystkiego jeśli chodzi o amxmodmenu, on mi pomógł w ogarnięciu całego amx, oraz uczył mnie jak mam postępować z graczami, nie wchodzić w kłótnie, nie dawać się prowokować. 

 

 

~ Jeszcze raz dziękuję i przepraszam. 

 

~ Do zobaczenia na serwie za 2 miesiące :D

 

~ Pzdr. Fajny :)

Edytowane przez MyŻeJeFajny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Zacznę od tego. Przez 3,5 miesiąca przegrałem na serwerze FFA Klasyk 273 h. To jest zdecydowanie za dużo,  zwłaszcza w okresie szkolnym, dlatego na pewien czas odchodzę. Mamy już kwiecień. Pozostało 2 miesiące szkoły a więc trzeba już wziąć się do pracy i zacząć powoli poprawiać. 

 

Propsy. ^^

 

Do zobaczenia. :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 maj się 

 

Przestępstwo oszustwa określone w art. 286 § 1 k.k. jest występkiem zagrożonym karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Ponadto sąd - obok kary pozbawienia wolności - może wymierzyć także grzywnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Pożegnany.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie