Skocz do zawartości

Zablokowane [Skarga] JP Req


BizoneG

Rekomendowane odpowiedzi

Składam skargę na tego admina, ponieważ:
-Spami bindami na początku rundy typu Cele mapy, rush 1:30,Cziterów zgłaszać U@,kultura trochę to denerwuje,
-Wczoraj nie wiedział jak zbindować, oraz nie wiedział jak zrobić ss'y nie wiedział co to amxmodmenu (Niby amx potrafi 9-10, 9-10 to już zaawansowana część pisanie pluginów itp.
-Siedzi non stop na spectu, nie wie co się dzieje na mapie robi ss'y w momentach gdy jest już koniec rundy, gdy gracz patrzy w ścianę, gdy gracz nie patrzy na enemy itp.
Mam nadzieję, że rozpatrzycie tę sprawę szybko, pozdrawiam.
Edit: 
Ban za AFK? http://screenshot.sh/m3AmOdJ2TtTUV
On ma niby amx na 9 jak nie wie, że bana na ip można dać amx_addban?  http://screenshot.sh/oB476TmXfFlSZ

Edytowane przez BizoneG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest prawda. Dzisiaj się mnie pytał czy banować ( admin pyta sie czy banować ?? ). Zauważyłem że już bindy ma do wszystkiego. Myślę że rozpatrzycie tą skargę prawidłowo.

 

 

Pozdrawia Karol. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Bindy na temat sklepusms/tsa/forum (REKLAMUJE SERWER)

2.Pisalem że AMX znam na 5

3.Patrze na graczy

4.Ban za afka - Dałem mu bana poniewań non stop był AFK a kickowałem go koło 10 razy

 

Więc nwm za co mam skargę chciałbym żeby wypowiedziało się więcej osób .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamujesz sklep/ts/forum pisząc na początku rundy (Cele mapy,Cziterów zgłaszamy U@)? jeżeli to dla Ciebie jest rekalma to nigdy reklamy nie widziałeś
http://csowicze.pl/topic/30237-podanie-jp-req/Tu jest Twoja 1 rekrutacja, dałeś sobie 9-10, a w szybkiej dałeś 5, a nie wiesz co to amxmodmenu, jak się spytałem jak sprawdzić kogoś IP nie komendą "AMX_IP" tylko inną komendą to napisałeś status, a status to SID, napisałeś mi, że amx_ban, jak napisałem podaj 2 komendę to napisałeś, że 2 nie ma, a jest amx_addban, nawet nie wiedziałeś jak zrobić ss'y, a to podstawa i nie wiedziałeś co to amxmodmenu, więc Twój poziom AMX oceniam na 1/3-10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nwm o co ty sie czepiasz jeżeli ani jednemu z graczy to nie przeszkadzało. I moim zdaniem powinno cię to Ku**A nie obchodzić.

I mam pytanie pisałeś, że nie znam komendy na zrobienie ss.To ja się pytam jam mogłem zrobić graczom ss'y jeżeli nie znam komend ?? Ktoś mi to wytłumaczy ?

 

Mialem zbindowaną reklamę ts-a/forum/sklepusms i Cele mapy to w czym masz ku*** problem. W tym ze robię bindy i chcem żeby gracze mieli jak najlepsze rozgrywkę . Bez cziterów /aimerów/speedhackerów. I chcem żeby ludzie wiedzieli gdzie sie mogą udać z problemam i pograć/pogadać z innymi graczami.

 

Pozdrawiam JP Req

Edytowane przez JP Req
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ale możesz napisać raz na rundę, a nie pół rundy spamisz cele mapy, cziterzy u@, a jak trzeba to nie piszesz jak jest czas 0:40 to nie piszesz, jak ktoś zgłasza cziterów na say to nie piszesz ogarnij się chłopie też się pytałeś mnie i Stonogi o bindy, Stonoga wszystko co pisze to potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"I mam pytanie pisałeś, że nie znam komendy na zrobienie ss.To ja się pytam jam mogłem zrobić graczom ss'y jeżeli nie znam komend ??" czyli oszukałeś w rekrutacji, że znasz AMX na 5, SSy i amxmodmenu to podstawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Temat został wyjaśniony w innym temacie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie