Skocz do zawartości

Skarga za FreeKill.


MaryS^PL

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:MaryS^PL
Nick oskarżonego:Gerber
SteamID oskarżonego:STEAM_1:1:84676316
Data i godzina zdarzenia:19:30
Runda i czas mapy:
Mapa:jb_new_chernobyl

Opis sytuacji:Podczas Freeday zostalem zabity przez strażnika za bunt po 5 sec odrodziłem się i pobiegłem na gure gr, podczas biegu gracz "Gerber" zabił mię oskarżając mie o strzelanie do niego chociaż dopiero sie zrespiłem i biegłem z nożem jak widać na demku ,gdy pisałem że nie .Gracz odpisywał że miałem broń i mię nie odrodzi za pomocą komendy !fk.
Dowód:http://speedy.sh/Dpqku/demo-20160327-1856-ba-jail-soar-beta2.dem

Edytowane przez MaryS^PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zrespiles się i wykonywałeś inne polecenia niż inni i się dziwisz że Cię zabito?

Po zrespieniu się masz możliwość przebywania w celach, jeżeli po zrespieniu warden powie jakieś nowe polecenie to Ciebie ono też dotyczy.

 

Nadal uważasz że to był freekill (nie sprawdzałem demka)?

Pozdro,

SztangaBiceps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrespienie po przez !fk jest równoznaczne z respieniem przez admina. Oznacza to, że nie możesz się zbuntować do momentu dojścia do grupy. Każde kolejne polecenie po zrespieniu dotyczyło także Ciebie. W regulaminie jest napisane jasno, za co więzień może zostać zabity. Złamałeś jeden z warunków.

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zrespiles się i wykonywałeś inne polecenia niż inni i się dziwisz że Cię zabito?

Po zrespieniu się masz możliwość przebywania w celach, jeżeli po zrespieniu warden powie jakieś nowe polecenie to Ciebie ono też dotyczy.

 

Nadal uważasz że to był freekill (nie sprawdzałem demka)?

Pozdro,

SztangaBiceps

Sztanga byl FreeDay !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrespienie po przez !fk jest równoznaczne z respieniem przez admina. Oznacza to, że nie możesz się zbuntować do momentu dojścia do grupy. Każde kolejne polecenie po zrespieniu dotyczyło także Ciebie. W regulaminie jest napisane jasno, za co więzień może zostać zabity. Złamałeś jeden z warunków.

 

 

ODZ PRZECZYTAJ UWAZNIE BYL FREEDAY ZADNYCH POLECEN A JA SOBIE BIEGLEM ... i weź sie ogarnij ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODZ PRZECZYTAJ UWAZNIE BYL FREEDAY ZADNYCH POLECEN A JA SOBIE BIEGLEM ... i weź sie ogarnij ...

emmm ciężko w ogóle coś wywnioskować z twoich wypowiedzi... Na fd nie można wydawać poleceń, więc skąd się one wzięły? górę*

Jakim cudem zrespiłeś się na fd? Jak z !resp to było to głupie ;p Skoro biegłeś na górę gr'a to znaczy, że byłeś w środku. Mógł cię zabić. Jeśli byłeś na drabince, to sam już nie wiem...

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie