Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane skarga [oses]


oDs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: ods

Nick oskarżonego: oses

SteamID oskarżonego: STEAM_1:1:150663191

Data i godzina zdarzenia: 27.03.2016 15.34

Runda i czas mapy: runda 2 około 11 minuty.

Mapa: battleforce

Opis sytuacji: Warden powiedział, że wybieramy sobie ławkę, no to wybrałem. Moja ławka spadła, ale nie mówił nic kompletnie co będziemy tu robić. Kazał tylko wybrać ławki, a po spadnięciu mojej ławki mnie zabił.

Dowód: demka jeszcze nie ma. /// http://91.224.117.195/srv29556/demo-20160327-1529-jb_battleforce_jail_csgo.dem.zip

Edytowane przez oDs

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czemu piszesz te skarge bo nie do końca rozumiem, za co.

2. Brak dowodów.

3. Trzeba mieć naprawde tupet aby gościu który faworyzuje, pisze skarge na innego gracza.

1) czytanie ze zrozumieniem

2) czytanie ze zrozumieniem

3) powiedz mi, czy ty jesteś jakąś amebą umysłową? Nie wiem jak ty, ale jak ja prowadzę to patrzę czy tt mi się nie buntuje i wydaje polecenia. Jak mówicie razem ze mną to ja NIC NIE SŁYSZĘ.

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ods

1 czytanie ze zrozumieniem.

Zedytowales post o 20 gdakus napisał ci o braku demka o 17

No brawo brawo ....

Nie znam aż takiego idioty żeby nie wiedział o co chodzi. Ps jak nie wiesz na czym polega ta zabawa to zawsze możesz poprosić o wytłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ods

1 czytanie ze zrozumieniem.

Zedytowales post o 20 gdakus napisał ci o braku demka o 17

No brawo brawo ....

Nie znam aż takiego idioty żeby nie wiedział o co chodzi. Ps jak nie wiesz na czym polega ta zabawa to zawsze możesz poprosić o wytłumaczenie.

ciężko zrobić coś w jakieś 4 sekundy...

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj spokój ods. Piszesz kolejna bezsensowna skargę. Wczesniej napisałeś na Alice Gatora za brak kreatywności. Obecnie, kiedy za zabicie strażnika vipy dostają 5k fajek 3/4 rundy odbywa się w celi. Ale jakoś nikt nie pisze skarg na CT a uwierz mi ze idąc Twoim tokiem rozumowania musiałby zostac ukarany każdy kto w ciagu kilku ostatnich godzin był strażnikiem.

A teraz o ta zabawę. Każdy wie na czym ona polega i każdy wie ze zginie jeśli jego ławka się zawali. To tak jakbyś zginął na pierwszej reakcji i powiedzial ze nie wiedziałeś że zginiesz. Fakt, to akurat jest w regulaminie ale chodzi o to ze każdy to wie, tak jak o ławkach. A jeśli faktycznie nie wiedziałeś to nie jest od razu powód żeby pisać skargę bo po śmierci łatwo mogłeś się domyślić na czym polegała zabawa i dlaczego nikt inny nie marudzi tak jak Ty.

Poza tym kolejny raz źle nazywasz swój temat. No chyba że ostatnio zaszla jakaś zmiana i niektórzy gracze mają teraz rangę "skarga".

Taki pro tip na przyszłość. Nie pisz skarg za jednorazowe sytuacje. Każdy może polecić błąd czy sie pomylic. Ty też idealnie nie prowadzisz, bo jestes tylko człowiekiem, jak i każdy inny z graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to mi chodziło odchodząc z serwera.

Coraz więcej debili za przeproszeniem, pokroju Creyx'a, którzy będą składać teraz skargi o byle co.

Nie no super, gratuluje.

Powodzenia mistrzu.

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga odrzucona.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie