Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

propozycja


Haxed

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wychodzę z propozycją zmiany następujących klas 

1.Kapitan: rozumiem że jest premium ma m4 1/4 he i 1/1 awp więc można by było zmniejszyć trochę statystyki bo jak na start to ma duże.

2.Klasa Al-Kaida: zamiast tego m3 dać mu autopompe i była by pewnie bardziej grywalna.

3.Telegrafista: fajna klasa z radarem ale ak i statystyki po 0 odrzucają od niej bo na tym cod przy tym expie i przy tych klasach ciężko jest ugrać na sam początek ak z takimi małymi statystykami a w sumie nawet brak statystyk,proponuję 

Telegrafista

Int:10

Hp:20

Wytrz:10

Kond:20

Widzi wrogów na radarze,podwójny skok

AK47,deagl,zestaw granatów

Myślę że to dobre rozwiązanie i klasa zacznie być grywalna bo jeszcze nie widziałem żeby ktoś nią grał jak i połową innych ale to się jeszcze napisze ;)

 

Wesołych Świąt ! 

 

@up

Edytowane przez Haxed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. To jest klasa premium i wydaje mi się ze jest dobrze zrobiona, poprzednio miała AK 47 i wgl. nie była grywalna, więc na NIE

2. Tak

3. Inta 0

    Zycie 20
    Wytrz10 

    Kond 10

 

Deagle i zestaw granatów bez 2 skoków  i daje tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Proszę zachować swoje opinie/propozycje co do klas w notatniku ( jako pliki *.txt ), aby nie zapomnieć. 

 

Jestem w trakcie tworzenia tematu z klasami, w którym będzie opis każdej klasy, czyli statystyki i opis umiejętności jakie dana klasa posiada.

 

Kiedy skończę, założę temat, w którym będzie można napisać swoje propozycje zmian co do klas ;)

 

Postaram się to zrobić, w ciągu 24h ;)

Sygnatura_ssaapqn.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Poprzednio byłem na nie, lecz moja decyzja uległa zmianie, Kapitan rzeczywiście jest zbyt OP m4, 1/1 awp 1/4 z he, troszke duzo zabrac mu 1/4 z he i było by dobrze, inne klasy premium typu SWAT ( również premium )  tylko 30% wiecej dmg z m4, niema drugiej broni czy 1/x z HE ... Proszę o dyskusje  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Moim zdaniem to nietrzeba

2.Może być 

3. Uważam że tu masz rację gdyż klasa jest mało grywalna ze względu na swoje umiejętności :( Gdyby je poprawić to możę by sie poprawiło a jeżeli nie to wogule można ją usunąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. No niestety kapitan jest za mocny te 1/4 zdecydowanie za często wchodzi.

2. Sam z chęcią zagrałbym taką klasą autopompa meeega na blisko i 1 lvl spokojnie można zabić nawet 100

3. Myślę że nawet takie ulepszenie nie zadziała. Radar prawie nic nie daje, bo każdy szybko biega i można się pomylić

ORNreJm.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 201 - 91.224.117.60:27205[COD 201] Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie