Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

[VOTE] Nowy serwer.


Haetham

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,jutro startuje kolejna już reklama na ZM,widać że działa i to mocno. Planuję zrobić nowy serwer-Paintball.

Wolicie klasycznego Paintballa,czy Paintballa 4FUN z dodatkami? Klasy odpadają. Jeżeli chcesz inny mod-napisz.

Przy okazji,jeśli ktoś jest chętny założyć go ze mną,zapraszam na PW/STEAM/GG:49026405.

Piszemy!

pffu.gif.26eeb6c6498f4e34bfa1874f91d41a8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw rozkręć swój dotychczasowy serwer później bierz się za kolejne serwery, ponieważ będą stać puste. Jeśli zgodzisz się robić gg lub dr mogę zacząć z tb współpracę o ile składka nie będzie wynosiła 40 czy tam 50 zł wiemy to wszyscy po akcji u ciebie na szybkiej rekrutacji na opiekuna xdd
Jeśli już robisz serwer to niech będzie to surf, gun game lub deathrun :) Oczywiście pb również pobieram chętnie pograł bym na tych modach więc mogę pomoc przy ich robieniu 

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw rozkręć swój dotychczasowy serwer później bierz się za kolejne serwery, ponieważ będą stać puste. Jeśli zgodzisz się robić gg lub dr mogę zacząć z tb współpracę o ile składka nie będzie wynosiła 40 czy tam 50 zł wiemy to wszyscy po akcji u ciebie na szybkiej rekrutacji na opiekuna xdd

Jeśli już robisz serwer to niech będzie to surf, gun game lub deathrun :) Oczywiście pb również pobieram chętnie pograł bym na tych modach więc mogę pomoc przy ich robieniu 

Ty czytałeś co pisałem czy tylko tak od połowy ? :v Po pierwsze serwer się kręci-zobacz w GT. Po drugie,napisałem-kupię reklamę nową na zm to dopiero zrobię serwer. :O

pffu.gif.26eeb6c6498f4e34bfa1874f91d41a8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem cały twój wątek i wyraźnie piszę "Witajcie,jutro startuje kolejna już reklama na ZM,widać że działa i to mocno. Planuję zrobić nowy serwer-Paintball."

Więc proszę cie nie odwracaj kota ogonem :yay:  Nie patrzy się tylko na ranking w GT ale również na ilość graczy na serwerze ;] co z tego, że masz 4k rank jak graczy 5-8 xd

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem cały twój wątek i wyraźnie piszę "Witajcie,jutro startuje kolejna już reklama na ZM,widać że działa i to mocno. Planuję zrobić nowy serwer-Paintball."

Więc proszę cie nie odwracaj kota ogonem :yay:  Nie patrzy się tylko na ranking w GT ale również na ilość graczy na serwerze ;] co z tego, że masz 4k rank jak graczy 5-8 xD

z tego powodu zakupię jutro reklamę na ZM ;__; Gdzie tu ktoś coś odwraca,poza tym jak nie jesteś zainteresowany to nie pisz x.x

pffu.gif.26eeb6c6498f4e34bfa1874f91d41a8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu rację ma @SDCSebeK, nie wiem nawet po co ta konwersacja w tym wątku. Sebuś się bardziej zna na serwerach, więc racja zawsze stoi po jego stronie :)

Poza tym @SDCSebeK wyraźnie napisał, że jest zainteresowany XDDDD

krol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu rację ma @SDCSebeK, nie wiem nawet po co ta konwersacja w tym wątku. Sebuś się bardziej zna na serwerach, więc racja zawsze stoi po jego stronie :)

Poza tym @SDCSebeK wyraźnie napisał, że jest zainteresowany XDD

"Sebuś się bardziej zna na serwerach, więc racja zawsze stoi po jego stronie" rozjeb*łeś tym tekstem,poza tym co post wnosi do tematu ? Co ty masz do gadania tutaj ? 

 

Nie jest zainteresowany,pisałem steam. W sumie ja też nie jestem zainteresowany.

pffu.gif.26eeb6c6498f4e34bfa1874f91d41a8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu rację ma @SDCSebeK, nie wiem nawet po co ta konwersacja w tym wątku. Sebuś się bardziej zna na serwerach, więc racja zawsze stoi po jego stronie :)

Poza tym @SDCSebeK wyraźnie napisał, że jest zainteresowany XDDDD

Rozebałeś mnie tym co piszesz, jak chcesz komuś się podlizywać to nie publicznie bo szkoda czasu na czytanie syfu, to że wydaje on hajsy na reklamy żeby ktoś grał to znastwo? Proszę Cię.

 

 

A co do wątku PB+4Fun będzie ołkej.

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie