Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Promotor - Mount


SzTaR

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper
Data urodzenia: 16.02.2000 ( 16 lat )
Czas spędzony na forum ?: Na forum staram się być jak najdłużej. Sam siebie nie potrafię ocenić. To pozostawię wam :)
Dlaczego Ty powinieneś zostać Promotorem(mile widziane dłuższa wypowiedź)?: Robienie reklam to nic trudnego. Posiadałem tę rangę na innej sieci serwerów i byłem tam jednym z najaktywniejszych promotorów. Robiłem dziennie po około 30 reklam to tyle co u was wymagane jest w ciągu 7 dni. Nie raz zdarzyło mi się też 100 reklam dziennie. Nie ukrywam, że to zajmuje trochę czasu, ale chciałbym się jakoś wykazać dla tej sieci serwerów. Reklamy mogę robić regularnie co tydzień w sobotę lub niedzielę, ponieważ wtedy mam cały dzień wolny i chętnie się tym zajmę. Jestem osobą, która jak otrzymam rangę lub zadanie to stara się z niego wywiązać w pełni jak najlepiej. Jest to też swego rodzaju motywacją dla mnie :)
Opowiedz nam coś o sobie: No to tak mam na imię Kacper. Lubię grać w piłkę nożna na pozycji napastnika. Uczęszczam do klasy 3 gimnazjum i ogólnie interesuję się sportem. Czas wolny spędzam na graniu w Counter Strike 1.6 oraz na graniu w piłkę.
Znasz i akceptujesz zasady grupy Promotor?: Znam i je akceptuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie