Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane skarga [alicegator]


oDs

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: ods

Nick oskarżonego: AliceGator

SteamID oskarżonego: STEAM_1:1:40195988

Data i godzina zdarzenia: 26.03.2016 20:55

Runda i czas mapy: Runda 4, mapa carceris

Mapa: Carceris

Opis sytuacji: Brak kreatywnego prowadzenia... Do wybicia chyba 20 więźniów nie wypuścił nas z celi...

Dowód: Podczas pisania skargi demo nie było jeszcze dostępne. Potem zaktualizuje ten temat./// http://91.224.117.195/srv29556/demo-20160326-2042-jb_carceris_021.dem.zip

Edytowane przez oDs

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popraw nazwe tematu, nazwe mapy, runde i czas mapy :> Jak dla mnie to było kreatywnie, widziałeś kiedykolwiek żeby ktoś inny coś takiego zrobił? To było oryginalne i zabawne, i z tego co widziałem wszyscy sie dobrze bawili i śmiali więc nie wiem o co Ci chodzi, pozdro 600 eldo :v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ods, daj spokój. Skarga za brak kreatywnego prowadzenia? Bez oglądania demka wiem że i tak bylo to bardziej kreatywne niż rundy prowadzone przez 60% społeczności tego serwera. Zazwyczaj wygląda to tak: potylica tylna ściana totalny, szybkie paluszki x2, szereg pod sciana z markerem, pierwsza i ostatnia reakcja i na koniec kolorki/quiz/mam talent. To dopiero wieje nudą ;)

 

"Podajrze". Co Ci podać? Razi w oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Naprawde za coś takiego piszesz skarge

2. Naprawde trzeba mieć tupet, aby pisać na kogoś skarge, a samemu faworyzujesz graczy

1)Skoro admin wyciągnie za to konsekwencje, znaczy to, że skarga jest słuszna. Czyli tak naprawdę dalej wszystko wskazuje na to, że jesteś amebą umysłową, a kojarzenie faktów, to dla Ciebie udręka.

2)Brak sensownych argumentów sprowadza się do powtarzania ich w kółko, co?

Skoro jestem taki zły i niedobry to gdzie skarga na mnie? Rozumiem, że skoro jej nie ma, to wiesz, że nie masz szans na wygraną z powodu, właśnie? Z jakiego powodu? 

Powód jest prosty: moje skargi są oparte na faktach i są logiczne, twoja(której nie ma) byłaby tak głupia, że nie miała, by szans przejścia...

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

Powód: Skarga zaakceptowana.
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie