Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane skarga AsfasDef


Haxed

Rekomendowane odpowiedzi

 

Twój nick w grze: Kiedys sie grao,brak formy fchuj

IP osoby: ------

Na kogo chcesz złożyć skargę: AsfasDef

Opis: Cześć chciałbym dołożyć cegiełkę do skargi na gracza/byłego admina AsfasDef.Mianowicie ww gracz odkąd stracił admina ciągle mi ubliża na serverze,wyzywa mnie od "jebanego czitera" i narzuca mi że ja na niego napisałem skargę...kompletnie nie wiem o co mu chodzi bo mnie nawet nie zna.Jestem na serverze dokładnie od wczoraj miałem 3x ssy a ciągle słyszę gdy gram teksty typu "śmieciu wyłącz to" "ty cziterze" itp.Admini na serverze są i nic z tego sobie nie robią... A nawet podkreślę że ZipV16 czy jaki on tam ma nick również raz czy dwa razy rzucił do mnie wyzwiska...Niestety brak dowodów na to wszystko bo niestety było wszystko mówione przez mikro... Mówią że jestem jakimś graczem że mam 6 banów na bl (o ile takie coś wgl jest możliwe) dlatego wnoszę o ogarnięcie tutejszej administracji bo niezbyt fajna atmosfera panuje na serverze.

 

Niestety ale sobie tego nie wymyśliłem mimo tego że nie mam dowodów.

Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi): niestety było to mówione przez mikrofon
Edytowane przez Haxed
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nigdy cię nie wyzwałem ,po 2 mam na to świadków, po 3 dostałeś 5 banów na serwerowni wcześniejszej za wh na steam, rozpisali cię i co? chcesz żeby ciemna strefa się wypowiedział ? on wie dokładnie :P, po 4 nie mam admina koleżko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu graczy odnosi się do Cb w ten sposób bo mają rację :) I tak jesteś tym graczem który na poprzednim servie ( a ten to tylko kontynuacja tego co było ) dostał wiele banów :) Grasz od wczoraj, wchodzac na server zapytałeś " Kiedy był reset ? " ( przez mikro ) Mamy gracza który Cie świetnie  zna i już mu twój głos był znajomy, ponadto gdy Cie prosimy o to abyś grzecznie udowodnił to i zaprzeczył przez mikrofon ze nim nie jesteś to ty mówisz naglę ze nie masz mikrofonu ... 

 

 

 

@@ Edit
 

 

Tak został rozpisany  :yay:

 

 

 

 AHhhh Patryczek zawsze był wyszczekany 

Edytowane przez ZipV16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu graczy a w szczególności  ty i AsfasDef ... co sam właśnie przyznałeś . Jak mogłem mówić coś przez mikro skoro ja nawet go nie mam ... Nie mam obowiązku mówić coś przez mikro jakoś w regulaminie nie jest napisane że granie na servie jest możliwe dopiero gdy powiem coś przez mikro więc co wy mi wgl zarzucacie ??? I jakie wgl bany ??? Jaki server ??? bo ja już naprawdę nie kminie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mam pokazać dowody ??? Chyba jasno napisałem że było to mówione przez mikro ... nikt nie jest przygotowany na to że będzie wyzywany ch** wie za co i nie nagrywa demka za każdą rundą .... Więc pomyśl co piszesz PA4M4 a za wzór to sory nie zauważyłem że jest ale już edytowane ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie