Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

[Propozycja] Dodanie komend dla Zaufanego


AliceGator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: AliceGator
  • Propozycja: Dodanie komend dla zaufanego
  • Opis propozycji: Według mnie osoba która grała już długi czas na serwerze, czyli z rangą zaufany, powinna móc używać przynajmniej kilku podstawowych komend, między innymi:

    -Gag/ungag

    -Mute/Unmute

    -Odcisz/Wycisz

    -Team

    -Swap

    -Unflood

    -Możliwość tworzenia głosowań

    -Możliwość używania mikrofonu (Sprawy administracyjne tj.sprawdzanie itp.)

    W przypadku nadużywania zawsze ktoś z administracji jest dostępny więc w przepadku czegoś takiego -> komenda dla adminów !rtime <nick> - resetuje cały "czas spędzony" na serwerze konkretnej osoby(osoba ta traci przede wszystkim zaufanego + Vipa z !nagroda)

  • @Edit: Dodać jeszcze !hrespawn, wtedy Slay i !hrespawn mogłyby zostać użyte tylko za zgodą wardena :)
  • Po tak dużym odzewie zmieniam propozycje, usuwamy możliwość jakiejkolwiek blokady i dodajemy podstawowe komedy c: Prosze o nowe komentarze!
Edytowane przez AliceGator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że częściowo był to też mój pomysł jestem na tak. W ten sposób można by się dać wykazać osobom które sobie na to zasluzyly i spedzily wymagany czas na serwerze. Byłby to dla tych osób jakiś przywilej aniżeli ranga w tabeli i zielona czcionka na czacie Jeśli by nadużywaly swoich komend to tak jak Arek wspomniał reset rangi. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc:

1- ok

2-ok

3-ok

4-ok

5- nie da się tak(albo na nieograniczoną ilość albo wcale) NADUŻYWANIE WYCZUWAM

6- @up

7- @up

8- zaufany posiada coś takiego

9- faworyzacja, by się szerzyła+ totalna głupota...

10- respienie przydatne, ale czemu za zgodą wardena?

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5- nie da się tak(albo na nieograniczoną ilość albo wcale) NADUŻYWANIE WYCZUWAM

10- respienie przydatne, ale czemu za zgodą wardena?

O nadużywaniu już pisałem, specjalna komenda dla adminów !rtime :> A tylko za zgodą bo inaczej byłoby nadużywanie c: btw.zaufany może mówić przez mikro kiedy nie jest odciszony? Skąd Ty masz takie info? xD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nadużywaniu już pisałem, specjalna komenda dla adminów !rtime :> A tylko za zgodą bo inaczej byłoby nadużywanie c: btw.zaufany może mówić przez mikro kiedy nie jest odciszony? Skąd Ty masz takie info? xD

Więc już nie raz widziałem jak jakiś admin pytał jak nie żył itp.

I serio uważasz, że to jest dobry pomysł? Wg. mnie do dupy!

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc już nie raz widziałem jak jakiś admin pytał jak nie żył itp.

I serio uważasz, że to jest dobry pomysł? Wg. mnie do dupy!

Gdybym nie uważał że to dobry pomysł to bym tego nie proponował, poza tym Zaufany to nie admin, tylko tak jakby "stały gracz" tylko ładniej nazwany, więc jest to zwykły gracz i NIE MOŻE mówić kiedy nie jest odciszony (chyba że wszedł w środku rundy, wiadomo o co chodzi)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym nie uważał że to dobry pomysł to bym tego nie proponował, poza tym Zaufany to nie admin, tylko tak jakby "stały gracz" tylko ładniej nazwany, więc jest to zwykły gracz i NIE MOŻE mówić kiedy nie jest odciszony (chyba że wszedł w środku rundy, wiadomo o co chodzi)

To !unmute @me i pyta sobie ;p

Jak dla mnie to jest słabe z tym !rtime

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie .

Bez sensu żeby osoba która ma dużo godzin mogła banować lub sprawdzać nowe osoby w ct od tego są właśnie moderatorzy a na serwerze prawie zawsze jest jakiś moderator.

Jestem tego samego zdania!

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bany, ctbany,warny i ctwarny to za dużo, ale jeśli się dobrze orientuję to chyba nie ma żadnego zaufanego na serwerze...

Btw. nie da się nadać pojedynczej komendy. Trzeba nadać całą flagę, która może jednak nie być zbyt dobra dla zaufanego(którego i tak nie ma na serwerze ;p)

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ranga "zaufany" nie ma kompletnie sensu bo i tak nikt tej osobie nie ufa i jest ona zwykłym graczem. Taki perm vip tylko mający możliwość pisania na inny kolor i mający rangę w tabeli. Słowo zaufany sugeruje, że ktoś darzy go pewnym zaufaniem, a tutaj to się nie sprawdza, bo nic mu z tego tytułu nie przysługuje :)

Edytowane przez Szymon ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Według mnie zaufany powinien mieć dostęp do komend, które nie blokują dostępu gracza czyli do tj. Unmute, unflood, ungag, unsilence, team, swap itd.

 

Pozdrawiam,

SztangaBiceps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Według mnie zaufany powinien mieć dostęp do komend, które nie blokują dostępu gracza czyli do tj. Unmute, unflood, ungag, unsilence, team, swap itd.

 

Pozdrawiam,

SztangaBiceps

Tak w sumie to po dodaniu tych permisji przydała by się dla moderatorów komenda !ukryj, aby w łatwy sposób mogli ich kontrolować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w sumie to po dodaniu tych permisji przydała by się dla moderatorów komenda !ukryj, aby w łatwy sposób mogli ich kontrolować.

Wydało się XD gdyby nie ten post ponad połowa osób nie wiedziała, by że coś takiego istnieje XD! GJ Szutek

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike Global OffensiveCSowicze | 5vs5 - 91.224.117.61:271805vs5 Pytania/Problemy"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie