Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Problem


Alchemik

Rekomendowane odpowiedzi

KOMENDY.
 
1. BEZRUCH- gracz może skakać, kucać, kręcić się ale nie może ruszyć sie z miejsca.
2. BEZRUCH DO ODWOŁANIA- gracz nie może skakac, kucać, biegac bić pięścią itd/ musi caly czas dotykac zmieni (moze ruszac myszką)
3. KUCNIJ- naciskasz raz CTR.
4. KUCNIJ PRZYTRZYMAJ- trzymasz CTR.
5. KRWAWE SŁÓWKO- kto napisze to słowko umiera.
6. Jeżeli nie powiemy, że polecenia jest do ODWOŁANIA, to nowe polecenie odwołuje poprzednie.
7. Jeżeli polecenie będzie do ODWOŁANIA, dany zakaz lub nakaz obowiązuje aż prowadzący go odwoła.

Ja chciałem się zapytać bo ja i Apol często używamy komendy nr 5 czyli krwawe słówko i się zastanawiamy a Apol'em czy  osoby które mylą strażnikom czy oni giną czy nie? Bo np mówię krwawe słówko do napisania to Cela.  a np ktoś specjalnie napisze Cale albo Ceal czy za to też się zabija więźniów?
bardzo dużo osób specjalnie tak robi...

 

phHQXcO.png Pomogłem? Daj łapkę w górę!!! <3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  1.  Nawet gdy nie ma tego w regulaminie... To byłbym ZA dodaniem tego do regulamina.... Wkurzające i Irytujące jest to gdy ktoś na złość pisze na zmyłke CLEA gdy jest do napisania CELA... :D Mam oczywiście na myśli że CT może zabijać gdy ktoś specjalnie napisze CLEA a nie (CELA) lub inne słówko... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bo tak jak mówi Apol... Słowo do napisania do Cela a oni specjalnie piszą nawet po 3 razy na różne sposoby :(

Więc proszę o dodanie do regulaminu...

phHQXcO.png Pomogłem? Daj łapkę w górę!!! <3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Jak gracz napisze nawet z błędem, to musi się liczyć z tym, że może być zabity.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 79.133.192.48:27024[1# JB] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie