Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

[Gracz]Sylwunia <3


Jogi

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick: Obi Jogi One Kenobi

2.Nick Oskarżonego: Sylwunia <3

3.SteamID oskarżonego: STEAM_1:0:154655804 

4.Data i godzina zdarzenia: 8:00-8:19 25.03.2016
5.Runda i czas mapy: Chyba 3 runda i niepamiętam
6.Mapa: Battle_force_csgo_jb
7.Opis sytuaji: Sylwunia wydał polecenia ''Środek celi kucak półnicny wschód'' więc dobrze je wykonałem on nagle podchodzi i mnie zabija więc pisze że ma fk i się respie powiedział ''Masz te same zakazy jak i nakazy'' więc wykonałem polecenia dobrze a on znowu podchodzi i mnie zabija.
Edytowane przez Jogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że byłeś skierowany na północny wschód? Jeśli tak to jestem za permanentnym zbanowaniem Sylwuni na ct, bo wygląda to na celowe Freekilowanie.

Edytowane przez oDs

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że byłeś skierowany na północny wschód? Jeśli tak to jestem za permanentnym zbanowaniem Sylwuni na ct, bo wygląda to na celowe Freekilowanie.

Jestem pewien zresztą się zrespiłem i też mnie zabił a za 2 razem jestem 100% pewien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też taka możliwość ze zamiast usłyszeć północny wschód mogłeś usłyszeć południowy wschód mi też się tak czasem zdaza

Raczej nie bo gdy się zrespilęm powiedział ''To nie jest PÓŁNOCNY wschód'' mimo że patrzałem się dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie bo gdy się zrespilęm powiedział ''To nie jest PÓŁNOCNY wschód'' mimo że patrzałem się dobrze

miałem tak samo z geaczem Sylwunia kiedy po wiedział kucacie na środku celi i patrzcie sie na północny zachód wydawało mu się że sie patrzę na północny wschód

On popeostu niezna kierunków świata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz sylwunia dostał z dzisiejszym dniem perma na ct ponieważ:

-skargi graczy na brak mutacji

-nie umie powiedzieć cete i zawsze mówi tete co utrudnia zabawę w sajmona. Możliwe jest jeszcze ze nie umie powiedzieć innych wyrazów.

- i z powodu powyższych skarg

Z tego co pamiętam nad tym banem radzilismy z turasem i szutkiem/eleganckim (nie pamiętam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie