Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [ WAŻNE ] Informacje dla wszystkich graczy serwera JailBreak


SztangaBiceps

Rekomendowane odpowiedzi

Sztanga co do scamu norbiaka, trzeba bylo sie przyznac ze "wybaczyles mu" bo chciales zeby dal Ci ponad 50% z mianowitego scamu.

Dowody z wymian wciaz istnieja sztangus.

A co do mnie, to sam Ci wczoraj powiedzialem ze ja oddam 50€ Szymonowi i nie chce mic z tym serwerem nic wspolnego.

Tylko teraz szkoda mi calego czasu i pracy ktory wlozylem w ten serwer ale coz bywa tez i tak.

Sztanga taka rada odemnie, jesli chcesz ogarnac ten serwer pozbadz sie "dupo lizow" z administracji chyba dokladnie wiesz o jakie osoby mi chodzi, to bylo by juz na tyle.

 

Eldo Ezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztanga to bylo zalosne... hah... ''dasz mi 50% tej kosy i koniec tematu'' zachowales sie nie wlasciwie jak powinnien postapic wlasciciel ... zalosne 

 

dowody scamu jeszcze mam wiec nie wiem co zrobic tym co sztanga zrobiles straciles moje zaufanie nie wiem czy pojade na policjie czy nie zastanowie sie dowody mam jeszcze dam je na pendrive zeby miec pewnosc ze nic sie  z nimi nie stanie... nie wiem

 

nie mam juz do ciebie zaufania i tyle...

 

troche szkoda bo serwer jest zajebisty ludzie typu wlasnie Andy , Szymon , Urbanskyy i wiele wiecej tez sa zajebisci ale nie wiem czy jeszcze wroce na ten serwer jezeli tak to tylko dlatego ze sa na nim zajebisci ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztanga to bylo zalosne... hah... ''dasz mi 50% tej kosy i koniec tematu'' zachowales sie nie wlasciwie jak powinnien postapic wlasciciel ... zalosne 

 

dowody scamu jeszcze mam wiec nie wiem co zrobic tym co sztanga zrobiles straciles moje zaufanie nie wiem czy pojade na policjie czy nie zastanowie sie dowody mam jeszcze dam je na pendrive zeby miec pewnosc ze nic sie  z nimi nie stanie... nie wiem

 

nie mam juz do ciebie zaufania i tyle...

 

troche szkoda bo serwer jest zajebisty ludzie typu wlasnie Andy , Szymon , Urbanskyy i wiele wiecej tez sa zajebisci ale nie wiem czy jeszcze wroce na ten serwer jezeli tak to tylko dlatego ze sa na nim zajebisci ludzie

 

Hmmm..

Straciłem twoje zaufanie? A co niby zrobiłem niezgodnie z Tobą, sam zdecydowałeś co mam zrobić.

Przypomnij sobie naszą rozmowę, z tej rozmowy można wywnioskować, że zrobiłem w 100% to co Ty chciałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm..

Straciłem twoje zaufanie? A co niby zrobiłem niezgodnie z Tobą, sam zdecydowałeś co mam zrobić.

Przypomnij sobie naszą rozmowę, z tej rozmowy można wywnioskować, że zrobiłem w 100% to co Ty chciałeś.

 

''dasz mi 50% tej kosy i koniec tematu'' gdzie to napisales mi ?

 

naprawde zalosne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''dasz mi 50% tej kosy i koniec tematu'' gdzie to napisales mi ?

 

naprawde zalosne...

 

Seryjnie, albo zaczniesz czytać, albo przestaniesz spamować..

Robisz problem o to, że to Ty nawaliłeś, bo mogłeś to zgłosić na Forum i Słowik dostałby degra.

A tak tą kasę co mi dał Słowik przeznaczyłem na permanentnego vipa dla ciebie i go otrzymałeś od razu.

 

Edit:

 

@Kuli @Guter

Zastrzegam, że wszystkie posty od Gutera i od Kuliego oraz od innych osób, które będą tak samo jak te osobniki się zachowywały, będą automatycznie usuwane ze względu na brak dojrzałości i powagi ze sprawy.

Jest napisane. Kolejne posty będą zgłaszane do administracji za spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjnie, albo zaczniesz czytać, albo przestaniesz spamować..

Robisz problem o to, że to Ty nawaliłeś, bo mogłeś to zgłosić na Forum i Słowik dostałby degra.

A tak tą kasę co mi dał Słowik przeznaczyłem na permanentnego vipa dla ciebie i go otrzymałeś od razu.

 

 

Sztanga, tylko nie wime czy sie orjentujesz ale nadanie pernametnego "VIP'a" to cie nic nie kosztuje, tylko nadanie odpowiednich flag na dany steamid :)

Wiec sztanga tez nie byles "Swiety" i tez okradales graczy ;)

Wiec to nie jest postawa "Godnego" Wlasciciela serwera :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztanga, tylko nie wime czy sie orjentujesz ale nadanie pernametnego "VIP'a" to cie nic nie kosztuje, tylko nadanie odpowiednich flag na dany steamid :)

Wiec sztanga tez nie byles "Swiety" i tez okradales graczy ;)

Wiec to nie jest postawa "Godnego" Wlasciciela serwera :)

 

Ta okradłem <XD>..

Odezwał się miszczu scamingu na 270 euro..

Pozdro z fartem.

 

http://imgur.com/mSUOg9o

 

Tu  macie dowód jak Sztanga dostał skina o wartości 50% kosy...

 

Dalej się będziesz wypierał????

 

Nie wypieram się, wziąłem te "50%" ale to potraktowałem jako zakup jego permvipa.

Powinienem mu nic nie dać, tobie dać perma oraz degra i byłoby po sprawie, bo widzę, że jak zrobiłem polubownie to macie problem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta okradłem < xD>..

Odezwał się miszczu scamingu na 270 euro..

Pozdro z fartem.

 

 

Ja sie bynajmniej umiem przyznac do swojego bledu, mimo wyjasnionej sprawy dalej twierdzisz ze jest to 270€ pozdro dla ciebie.

Teraz juz widze ze jestes jedynie klamliwa i nie szczera osoba, bo na ts'ie wczoraj mi mowiles kompletnie co innego ;)

Ale mniejsza z tym pewnie i tak sie wyprzesz, ja popelnilem moj blad ale powiedzialem ze oddam te pieniadze to oddam, slowa potrafie dotrzymac a ty?

Jestes poprostu klamliwym dwulicowym typem bo szkoda mi gorszych slow na ciebie. 

 

Ps.

Po oddaniu calego hajsu nie chce miec z toba nic wspolnego, trzymaj sie dalej z shadym i playem to ten serwer napewno nie przetrwa!

Eldo Ezi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ah Ezi prosiaczku, ile nerwów jeszcze zdołasz z siebie wypocić za swoją parszywą gębę i prostackich ludzi w koło siebie, z którymi trzymasz? 

Myślę, że z nami (uczciwymi - tu piszę za siebie) graczami ten serwer ma większe szanse na przeżycie jak ze szczurem jakim jesteś, a teraz pozdrawiam Cię ponownie środkowym palcem i trzymaj się koła ratunkowego, bo powoli zaczyna się dziurawić a Ty tonąć (kwii kwii), heja. 

 

PS i Edit :. ''Jesteś poprostu'' - jak już to po prostu oraz ''napewno nie przetrwa'' - jak już to na pewno. 
Polecam pożyczyć słownik od sąsiadki i zająć się poprawną polszczyzną bo konkretne dziewczyny na to zwracają uwagę, ale w sumie...

parapet dla parapetu pisanym także - powodzenia! 

Edytowane przez OSplaya

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ohh Playa, nie pograzaj sie juz tym lizaniem dupska sztandze, pewnie napisales teraz ten post bo sztanga ci kazal

a propo mojej "polszczyzny" to mam wyjebane na to co myslisz bo jesli sie nie orjentujesz to mieszkam zagranica od ponad 7lat ;)

Wiec tak troche chuj ci do tego, a propo to sam nie swiecisz z ortografia jak i polszczyzna wiec mnie sie kurwa nie czepiaj ;)

Eldo

 

@EDIT

 

A dziekuje Macku za zyczenia ;)

Ciapaty plis dont brejk maj hart pozdro dla kumatych! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Odnośnie tych wszystkich sprzedaży VIPów, to ja z tego żadnych korzyści materialnych nigdy nie miałem.

Dopiero od tego update mam zamiar z tego coś zarabiać, bo chcę być niezależny od innych osób i w razie potrzeby płacić ze swojego konta bankowego a nie prosić RED EYE'a.

HAHA rozjebało mnie to XD. Napisałeś to tak jakbym zarabiał na tym w chuj kasy, poza tym jakoś nigdy o nic mnie nie prosiłeś no chyba że mówimy o ts'sie a tak to nic, serwer sam się utrzymuje za zakupionych Vip'ów, to powiedz mi Macieju gdzie poszły składki które brałeś od administratorów serwera, bo chyba przez całą moją kadencję jako właściciel dostałem tylko 3 przelewy z czego kasa ta poszła na ts'a. Piszesz  że chcesz być niezależny od innych osób ok to ja już skończyłem tutaj swoją robotę. Życzę powodzenia.

vDJJJN.gif

4435432.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widac to co napisalem(zostalo usuniete przez Sztangusia Maciusia czy jak on tam ma) byla prawdziwa, a sztanga jak widac klamie.

Nie wiemy co powiedziałeś. W jednym z postów Sztanga napisał, że twoje posty będą usuwane.

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAHA rozjebało mnie to XD. Napisałeś to tak jakbym zarabiał na tym w chuj kasy, poza tym jakoś nigdy o nic mnie nie prosiłeś no chyba że mówimy o ts'sie a tak to nic, serwer sam się utrzymuje za zakupionych Vip'ów, to powiedz mi Macieju gdzie poszły składki które brałeś od administratorów serwera, bo chyba przez całą moją kadencję jako właściciel dostałem tylko 3 przelewy z czego kasa ta poszła na ts'a. Piszesz że chcesz być niezależny od innych osób ok to ja już skończyłem tutaj swoją robotę. Życzę powodzenia.

Składki szły albo do ciebie albo na serwer jb (1s1k). Prosiłem cie o ts, licke i kiedyś o reklamy. Duzo tego nie było, ale sam fakt że musiałem o takie coś prosić to dla mnie wstyd ^^

Powodzenia w maturze :D

 

Nie wiemy co powiedziałeś. W jednym z postów Sztanga napisał, że twoje posty będą usuwane.

Olej go, z tego tematu ani jednego posta jego nie przeczytałem. Jedynie co robiłem to je kasowałem (tak samo postąpiłem z tym).

Szkoda mi chłopaka... Mimo, że jest informacja na początku tematu to nadal spami tymi postami.

Ale całym sercem jestem z nim, wierzę że kiedyś uda mu się być normalnym chłopcem.

 

Ps. Pewnie ten ban dla ossoskiego był pierwszym banem w życiu Gutera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składki szły albo do ciebie albo na serwer jb (1s1k). Prosiłem cie o ts, licke i kiedyś o reklamy. Duzo tego nie było, ale sam fakt że musiałem o takie coś prosić to dla mnie wstyd ^^

Powodzenia w maturze :D

Za powodzenie w maturze dziękuje. Natomiast nigdy ale to nigdy nie prosiłeś mnie odnośnie licencji i reklam, za licencję płacił Ezi, a za reklamę ty, więc dlaczego próbujesz wmówić mi że ja to robiłem. Odnośnie tego twojego wstydu, normalnie w życiu rozjebało mnie to że jest to dla ciebie aż tak bolesne że poprosiłeś mnie o coś, to nie wiem jak poprosisz swojego kolegę którego znasz od dajmy 5 lat to ci wstyd, bo jak dla mnie to jest normalna rzecz. A i jeszcze jedno stary (informuje że nikogo nie bronie ani nic podobnego) dlaczego usuwasz posty gutera, ja rozumiem że cie wkurwił i tak dalej, ale to twojego problemu nie rozwiąże.

vDJJJN.gif

4435432.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za powodzenie w maturze dziękuje. Natomiast nigdy ale to nigdy nie prosiłeś mnie odnośnie licencji i reklam, za licencję płacił Ezi, a za reklamę ty, więc dlaczego próbujesz wmówić mi że ja to robiłem. Odnośnie tego twojego wstydu, normalnie w życiu rozjebało mnie to że jest to dla ciebie aż tak bolesne że poprosiłeś mnie o coś, to nie wiem jak poprosisz swojego kolegę którego znasz od dajmy 5 lat to ci wstyd, bo jak dla mnie to jest normalna rzecz. A i jeszcze jedno stary (informuje że nikogo nie bronie ani nic podobnego) dlaczego usuwasz posty gutera, ja rozumiem że cie wkurwił i tak dalej, ale to twojego problemu nie rozwiąże.

 

Przez internet prosząc "obcą" (bo tak właściwie nigdy się na oczy nie widzieliśmy) osobę o pieniądze jest dziwnie.. ^^

Usuwam jego posty, bo to jest temat w którym nie mam zamiaru widzieć jego nicku.

Smutne jest to, że po takim czasem doświadczyłem jego problemy ze sobą.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie