Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [WAŻNE] Informacja do wszystkich graczy!!!


OSplaya

Rekomendowane odpowiedzi

Shady, ty obrazasz mnie od "Grubasow" Jesli nie znasz mojej historii to sie kurwa nie wypowiadaj jeszcze nikt nie widzial twojej zakazanej mordy wiec skoro jestes taki fajny i piszesz do mojej Cioci na teamt scamu na 300€ a tak naprawde nie wiesz nic na ten temat to sie nie wypowiadaj i pokaz swoja twarz pewnie sam jestes zakompleksionym grybym dzieciakiem ktory ma niby 15 lat, ale stwierdzam ze tak nie jest bo osoba normalna nie pisze do czlankow rodziny innej osoby i miedzy innymy oznajmiam ci ze zostales zgloszony na Policje przez moja ciocie.

Jak bys nie wiedzial Sprawe z Szymonem oraz RED EYE'm zalatwilem mianowite 50€ zostanie zwrocone szymonowi.

Pozdro Ezi

 

@EDIT

 

Nazywasz mnie dwulicowa kurwa tak? Ale ja nie pisze do rodzicow oraz do czlonkow rodziny Kacprze L. Widac ze godonosci nie masz i w sposob ktory chciales mnie ukarac bedziesz mial wieksze problemy odemnie. Po tym jak sie zachowales i jesli dalej twierdzisz ze jestes bezkarny w internecie to sie kurwa grubo myslisz, ocenie to jako zachowanie jebanego gimbusa w internecie dla takich ludzi nie ma miejsca w naszym spoleczenstwie takich ludzi jak ty oraz wielu innych powinno sie tepic.

A i jeszcze przestan luzac dupe Sztandze jak Playa bo jesli myslsiz ze dostaneisz spowrotem Admina ta droga to powodzenia zaproacuj na niego normalnie jak kazdy inny gracz a nie lizaniem dupska, "Playa" Tobie to normalnie kupie wazeline na urodziny tak strasznie wchodzisz w dupe sztandze ze to masakra niby dorosly facet a zachowuje sie jak 13 letnie dziecko. Jak widac dla niektorych osob komputer to wszystko ;)

 

Eldo Ezi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shady, tutaj wlasnie widac twoj poziom w internecie myslisz ze jestes bezkarny i nikt ci nic nie moze zrobic, to jest nieprawda poprostu zachowujesz sie jak jebany 13 letni gimbus i taka jest prawda, jak bys nie wiedzial to publikowanie prywatnych danych osobowowych osoba trzecim bez zgody osoby pierwszej jest karalne a z tego co sie orientuje napisales w wiadomosci moje imie i nazwisko. Wiec nie sadze zebys byl bez karny apropo, wyzywasz mnie od grubasow ale ty nie masz odwagi zeby pokazac swoj zakazany ryj bo zapewne jestes zakompleksionym grubym dzieckiem dla ktorego CS i JB to wszystko powiedziales jeszcze ze chce zostac eSportowcem tak szczerze to chuj ci do tego bo to ze mam wyzsza range od ciebie i gram duzo duzo lepiej i mam druzyne nie oznacza ze nie mozemy myslec na skale europejska(lany) ale take dzieco jak ty tego nie zrozumie. Dla mnie jestes zerem ktore lize dupsko wlascicielowi (sztandze) tak samo a nawet jeszcze bardziej niz szanowny playa wiecie co chlopaki? podajcie wasze adresy to wysle wam wazeline bo juz po jednym pudelku nie starczy wam jest potrzebne cale wiadro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Path @Kuli @Guter @Slowik @Ezi @Play'a

 

Gratuluję miałem fajny ubaw czytając to ( i jedząc popcorn XD ). Znając życie zaraz polecą na mnie hejty za moją wypowiedź ale co tam jebać wszystko i wszystkich XD, czas na rewolucje. Odnosząc się do was chłopaki @Path @Kuli @Guter @Slowik @Ezi naprawdę się nie dziwię że tak wyszło ale bądź co bądź mogliście zachować trochę kultury osobistej ( tak wiem mi też się zdarza wyjebać piękną wiązankę ) to by świadczyło o waszym dużym poziomie, ale cóż jest jak jest i trzeba żyć dalej. Z jednym się zgodzę z wami @Play'a nie zna was od samego początku i nie wie co było robione przed jego kadencją, ale co mogę zdziałać jako były właściciel ( pewnie nic XD ). Odnosząc się do Ciebie @Play'a też nie rozumiem twojej postawy co chcesz osiągnąć pisząc taki temat, rozgłos, pochwałę, fejm, takim sposobem tego nie uzyskasz pisząc takie coś ( tak takie coś ), to tylko uświadamia mnie do jakiego poziomu możesz się zniżyć. Nie lubię oceniać ludzi po jednej wypowiedzi ale jeżeli jest to ważna informacja która ma na celu uświadomić graczy servera JB odnośnie czegoś ważnego to na chuj się rozpisywać na temat rezygnacji osób wyżej podanych i pisząc to w taki sposób jaki tu ukazałeś ( jest to naprawdę żałosne ). Żeby nie było jestem osobą neutralną i gówno mnie obchodzi jak wy to odbierzecie ( to jest wasza sprawa co z tym zrobicie ). Tak więc mam nadzieję że zachowacie godność i skończycie takie zbędne pierdolenie o odejściu 4 osób bo zrobiliście wielkie halo na to jak ktoś napisał  temat swojego odejścia. 

 

TAK WIĘC WUJEK Adolf aka RED pozdrawia.

vDJJJN.gif

4435432.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również pomagałem Sztandze w testowaniu ale to było jakieś dwa miesiące temu oraz  zgadazam się z tobą w 100% mam prawie 100h na serwerze i jak ty nie spodziewałem sie takiego zachowania po Kulim również zgadzam się w tym że trzeba sie pozbyć tego ''ścierwa''. Pewnie pare osób moze się ze mnie śmiać ale przyznam się że już raz podjołem próbe napisania podanie lecz, przypomniałem sobie o składkach a, krucho u mnie z kasą ale ogólenie chodzi o to że poprostu chciałem wydalić na czas nie określony tych co łamią regulamin czyli  tych któży mogą psuć graczą rozgrywke nie znajomością regulaminu. Cieszy mnie że wstawiłeś ten post i wypowiedziałeś swoje zdanie na ten temat. 

Dousłyszenia dziękuje.

Edytowane przez Jogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike Global OffensiveCSowicze | 5vs5 - 91.224.117.61:271805vs5 Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie