Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [WAŻNE] Informacja do wszystkich graczy!!!


OSplaya

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie było mnie dziś cały dzień i widzę, że odjebało się tu wiele syfu stąd teraz ten post i chcę aby go przeczytało jak najwięcej osób tj:. proszę porządnych graczy o puszczenie tego topicu dalej by wszyscy u nas grający na serwerze go przeczytali!

 

Odnośnie rezygnacji tych wszystkich ustawionych ściem :.

Ezi - został serwerowym oszustem (z bandą psów za pasem), który jak każdemu wiadomo oscamował jednego z naszych graczy, za co został zdegradowany, a następnie przywrócony na poprzednią rangę - Aktualnie ten osobnik nie istnieje już na naszym serwerze jako Właściciel Serwera, a został raz a konkretnie zdegradowany z w/w rangi i już na niej nie jest - potrzebowaliśmy czasu aby to wszystko naprostować, a jego powrót był prowizorycznym z mojego widoku powrotem.

 

Odnośnie spamu rezygnacji : Guter, Kuli, Slowik, Path.

 

Guter i Kuli - jesteście niczym co pokazaliście w swoich postach obrażających Maćka i jego 'mamę' - Wasze zachowanie i sam opis waszych rezygnacji jest dla mnie mniej więcej bardziej jak śmieszny i takie zachowanie po prostu ukazuje was za szczyli z brakiem szacunku do osoby, która tak naprawdę zrobiła w chuj dla tego serwera, a wy tego nie potrafiliście docenić, a z racji, że jesteście po prostu psami Eziego jak dwójka pozostałych z wyżej wymienionych próbujecie rozjebać mu umysł tymi swoimi słabymi słówkami. - Prawda jest taka, że od kąd jestem na serwerze - gówno robiliście dla serwera i nawet się na nim nie pojawialiście, a jeżeli już to raz na 'ruski' rok. 

Co do waszych wypowiedzi, jesteście dla mnie jeszcze większym ścierwem jakim jest Ezi - a on jest naprawdę konkretem, także gratuluję. - Co do Ciebie Kuli się nie spodziewałem, ale cóż - z czasem wszystko wychodzi i pokazuje prawdziwy pysk.

 

Odnośnie Słowika i Path'a - śmiechłem przez wasze posty, boli was to, że osoba, która jest nowa robi więcej i stara się o większe dobro serwera jak wy przez te wasze całe 'pseudo' czasy, które spędziliście na serwerze - jak tam było? 6 i 12 miesięcy? HA!... Najwidoczniej gówno robiliście stąd czas, który musieliście oczekiwać na dane stanowisko. - 

Był czas przed nowym update'm gdzie trzeba było testować wszystko na dodatkowym serwerze testowym - Od kąd tu jestem cały czas pomagałem dla Sztangi, szukałem błędów, dawałem mu propozycje i wspólnie spędzaliśmy czas na testowym serwerze testując nowe i nowsze opcje gdzie wy knuliście jak go dojebać na forum i rozjebać mu mózg - może stąd mi zaufał i stwierdził, że jestem jednak więcej warty jak zwykłe psy, którymi jesteście Wy i wasz 'szef' pseudo Ezi, który jest po prostu zwykłą suczą bez wychowania. To wszystko przed nowym update'm...

 

Dla tej całej piątki - POZDRAWIAM WAS ŚRODKOWYM PALCEM. i w sumie cieszę się, że żegnamy się w ten sposób jak musiałbym z wami współpracować bo z tego co widzę i po waszych wypocinach jestem zdrów powiedzieć, że jesteście marnym szarym ścierwem Polskiej rzeczywistości, a takich kurew jak wy jest od A do Z...

 

Odnośnie pozostałych graczy :.

Chciałbym powiedzieć i zapewnić, że postaram się z całych swoich sił aby serwer powrócił i aby na nowo dać wam szansę poznania nowego serwer'a i postaram się o to abyśmy ominęli ludzi jak wyżej zostali przeze mnie opisani. - Takich ludzi nam nie trzeba, bo tak naprawdę tylko oni psują całą atmosferę na serwerze, a nie Wy. - Zarzekam się, że takie ścierwo będzie z automatu pozbywane się z serweru na czas nieokreślony!

Mam nadzieję, że przeczyta to jak najwięcej osób i nie odejdziecie od nas ze względu na wgląd i odpowiedzi wyżej wymienionych osób - bo naprawdę nie warto.

Prawda jest taka, że Maciek zajebiście dbał o was jak i o serwer i żaden inny serwer nie był tak zadbany jak NASZ! 

 

Wspólnie musimy pozbyć się tego ścierwa jakimi są Ci/te Panowie/Panie i uświadomić Maćkowi, że robił dla nas kawał dobrej roboty i by robił to dalej!...!!! 

 

Odnośnie do Ciebie Maćku!

Nie rozumiem jakim prawem te psy mogły wygrać z Tobą i z Twoim doświadczeniem w prowadzeniu/tworzenia serweru!? - 

To co potrafisz Ty oni mogą sobie tylko przyśnić i stąd ta nienawiść do Ciebie jak i do mnie... Nie potrafią sobie tego wytłumaczyć, że są niczym w porównaniu do tego i to, że Ty potrafisz, a oni nie - Stąd ta nienawiść! 

Nie pozwól by takie gnojostwo jak Te panienki rozjebało Ci umysł i dalej rób to w czym jesteś najlepszy! prowadź konkretny i najlepszy serwer JAILBREAK na CS:GO, a to puść w niepamięć a zobaczysz, że spotkasz jeszcze takich ludzi jak ''ja'', którym również będzie zależało na tym by serwer się rozwijał, a nie będą tu tylko dla FEJMU Z RANGĄ!!!

 

CZEKAM NA WYPOWIEDZI LUDZI ODNOŚNIE TEGO WSZYSTKIEGO CO WYŻEJ NAPISAŁEM I TYCH LUDZI - ODNOŚNIE TEGO JAK SZTANGABICEPS PROWADZIŁ SERWER I CO WY O TYM SĄdzicie!!! 

 

A CIEBIE VENIX/BUZIA - PROSZĘ O NIE ZAMYKANIE TEGO TOPICU!!!!!!

 

';....;' playa

Edytowane przez OSplaya

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz już jakbyś był współwłaścicielem serwera, a może nawet już nim jesteś bo nie wiadomo czy sztanga już ci tam nie dał różnych permisji za ,,pomaganie mu'' napisałem tylko rezygnację i napisałem co mi się nie podoba, a po za tym nie wiesz co robiłem wcześniej w czym pomagałem, a w czym nie bo cie przy tym nie było i nie mam nic do ciebie a ty odrazu rzucasz wyzwiskami na lewo i prawo od psów, ścierw, panienek. Godna postawa typowego debila w internecie. Poza tym jak sam sztanga mówi, że nie szanuje osób które poświęcają więcej czasu na inne gry niż serwer to tutaj jest moje pytanie co on sam robi całymi dniami na lol'u? Od czasu do czasu wrzuci jakiś update serwera bo poprawi 1 rzecz i raz na tydzień może wejdzie na serwer, a ja po co mam wchodzić na serwer jak admina nie mam? Playa godna postawa typowej osoby, że wyzywasz osoby które do ciebie nic nie mają i nie obrażają cię bo wątpie że cie wyzywałem i słowik tak samo tak jak ty nas.

Edytowane przez Pathli0Nn

CSGO_SpookyChick02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrazalem mamy Macka tylko napisalem ze nachlal sie polowa piwa. Co do scamu ezi zwroci pieniadze Szymonowi, a Red nie zostal oscamowany. Nie jestem przydupasem eziego, tylko wspieram znanego mi kolege od prawie roku, bo nie chce ci nic mówic, ale ja i slowik gramy na tym serwerze od wakacji i wlozylismy w niego o wiele wiecej pracy niz ty. Sam ci napisalem na tak w podaniu, bo myslalem ze bedziesz OK, ale okazales sie kolejnym przydupasem sztangi ktory sam jest KURWA nie uczciwy. Niewiem czy wiesz ale na tym serwerze oscamowano juz pare osob i jak sztanga o tym sie dowiedzial to zawsze mowil 'Dajesz polowe mi albo wylatujesz' nie powiedzial tego eziemu bo go nielubil. Dlatego Sztanga nie jest nie winiatkiem tylko materialista w chuj. Sam sie chwali ze ma 300 zlotych na psc i ze te glupie dzieciaki z jail'a to kupuja, a on niemusi praktycznie nic robic i ma wywalone na update'y. Poza tym drogi playa'o to nie znasz sytuacji bo nigdy z nami i sztanga nie rozmawiales na ts'ie. Wiec czemu wypowiadasz sie na temat czegos o czym wiesz tylko od twojego Pana wladcy, boga, ojca patrona i ch*** wie jeszcze. To nie jest ewidentnie sprawa serwera tylko nasza indywidualna wiec nie pisz tu tego.

PS. Nie uwazacie, ze 20-paro letni facet siedzacy calymi dniami na serwerze jailbreak na ktorym srednia wieku to 12 lat jest zalosny? 

Edytowane przez Guter

rtxzew5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciek jesteśmy z tobą, pamiętaj!!!

 

pLAY'a nie wyzywaj graczy i nie wchodź głębiej w dupę sZTANDZE. A tak btw. to ile mu zaplacileś lub ile razy mu dałeś???

Jesteś naprawdę najbardziej żałosnym człowiekiem(chyba) jakiego kiedykolwiek spotkałem.

Tymi wyzwiskami pokazałeś jakim ty jesteś bezwartościowym "ŚCIERWEM".

 

Tyle ode mnie w tym temacie. ELO :) :) :) :) :)

MACIEK JESTEŚMY Z TOBĄ PAMIETAAAAJ :*

 

EDIT. Dużo było sytuacji w których "dzieci z serwera" zostały oscamowane. A co na to wasz kochany Sztanguś: 50% dla mnie albo wylatujesz z administracji. Jak dla mnie to nie jest przykład na "dobrego" właściciela serwera. 

 

PS. Fajnie by było gdyby do tego konfliktu dołączył właściciel forum.

Edytowane przez KULI dA K1NG

k,NDIxMzI1MTAsNTc3MTI5,f,cell_son_gohan2            k,NDIxMzI1MTAsNTc3MTI5,f,goku_jr_i_trunk        k,NDIxMzI1MTAsNTc3MTI5,f,uub1.gif                 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Graczu Playa.

Nie miałem okazji poznać cie lepiej, aczkolwiek uwierz mi na słowo, że ja, jak i Guter, Kuli czy Path nie jesteśmy banda oszustów, tylko jest nim wasz ukochany SztanagaBiceps, jest wiele sytuacji o których sie nie mówi, tak jak na przykład, sytuacja z graczem Norbiak... Jak jako wtedy jeszcze (chwilowo) szczęśliwy Admin, dokonałem okropnego czynu oscamowania go na ok. 50 euro. Oczywiście sprawa w ciągu 10 min doszła do waszego "Prezesa" Sztangi. Opiszę wam tą sytuację:

Sztanga bierze mnie na ts, gadamy tylko i wyłącznie we 2 osoby. Pyta się  mnie czy to wszystko to prawda co pisał mu wcześniej wymieniony Norbiak.  Od razu przyznałem. Sztanga chciał mi zabrać admina, aczkolwiek wpadł na lepszy pomysł (...) mianowicie stwierdził że weźmie ode mnie 50% wartości tej kosy, i (cytuje) "Zapomnimy o tej sprawie". Oczywiście ja się zgodziłem...

 

Zatem drodzy gracze serwera JB, chciałbym wam powiedzieć, że wasz ukochany Sztanguś nie jest takim grzecznym chłopcem... Wy jeszcze nie wiecie, ale mam nadzieje że to zauważycie. My jako ta stara "ekipa" administratorów, mamy dużo godzin na tym serwerze, a jeszcze więcej na team speaku serwera... Po tylu godzinach pracy na serwerze (tu jest inny temat, jak by ktoś był ciekaw zapraszam na pw), po tylu godzinach spędzonych na granie ze Sztangą oraz przy naszej pomocy w tworzeniu serwera, skończyło się to tym że wszyscy wylecieliśmy z banem, który był całkowitym kłamstwem... na przykład ja dostałem degrada z Roota za to że Sztanga mi nie ufa, ok to jego decyzja, choć uważam że powinna być podjęta wspólnie z innymi opiekunami/właścicielami, druga sprawa to kłamstwo za które dostałem bana, tytuł bana : " Włamałeś mi się na FTP serwera". Nie wiem jak mogłem to zrobić, tym bardziej że grałem wtedy w inna grę. Tu na drugi przykład jest gracz Guter, który gra tu znacznie dłużej bo aż od lipca, a jego tytuł bana to "Spierdalaj"... 

 

Tak, i to właśnie pokazuje nam dojrzałość słynnego Sztangi...

A do was "nowi" admini/moderatorzy życzę wam z całego serca żebyście nie poznali prawdziwej strony Sztangi...

Jak ktoś chce podyskutować lub różne ss zapraszam na pw ;)

Z Pozdrowieniami Slowik

Edytowane przez Slowik199
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Guter 

Rezygnuje, bo Właściciel serwera SztangaBiceps jest kłamliwy i żeby dostać rangę na serwerze cs/ts trzeba być takim samym imbecylem jak on.

Ewentualnie można dać mu dupy lub zapłacić. Jeśli nie chcesz tego zrobić to musisz kurwa mieć najwięcej godzin na serwie. Chciałbym też dodać, że widać jaką sztanga ma mocną głowę. Pewnego razu sztanga wbił na ts'a pijany po piwie na spółę z mamą. Dlatego odchodzę, bo mam kurwa dosyć tego idioty.

 

 Nie muszę się wiele wypowiadać - wyżej opisałem wszystko co sądzę o Tobie, a to czy jestem dupolizem czy kim tam jeszcze mnie nazwiesz - to tylko i wyłącznie Twoja opinia i w sumie mam w ją wyjebane głęboko, bo zlewam ludzi takich jak Ty - co podobno zrobili tyle dla serweru, a darzą takim szacunkiem jego właściciela. 

Jesteś dla mnie zwykłym szczurem i zerem podpiętym do smyczy Pana Ezi'ego - a to czy mu siano odda czy nie, wątpię bo kurwa bierze, nie oddaje. 

 

@Path

Współwłaścicielem nie jestem i nie wiem czy będę, w sumie to mi to lotto bo nie mam parcia na rangi - same przychodzą - pewnie przez to, że nie jestem darmozjadem, a po prostu konkretną osobą. Co do Twoich słów to znalazłeś się w drugiej grupie - tych, którzy za swoją decyzję wzieli odejście przeze mnie, a nie przez Sztangę jak inni, czy coś innego (0 rozsądnych decyzji względem odejścia - tylko siano, które wam 'mistrz' kazał napisać, co jest dla mnie śmieszne, bo gdyby Ci choć trochę zależało na serwerze i byłbyś dumny z tego co już dla niego zrobiłeś - nie odchodzili / nie olewalibyście tak serwera jak od czasu (nawet tych 2 miesięcy) od kiedy tu jestem. Rangą fejmowy człowieku.

 

@Kuli 

MATKA SZTANGI SSIE

 

Dużo chyba nie muszę pisać na Twój temat - jak wyżej napisałem wnioskowałem, że jesteś w porządku, ale takowa wypowiedź jak cytat świadczy o Tobie wszystko.

 

@Slowik

Szczerze, Ciebie jako jedynego poznałem(w sumie poznałem)...) zauważyłem na serwerze i dość często na nim przesiadywałeś gdy tu wkroczyłem i również wydawałeś się konkretną osobą, lecz z czasem zacząłeś unikać serwera i na nim się nie pojawiać - co do Twoich słów opisanych, ciężko mi odnieść się do tego bo jak każdy wie, nie jestem tu ze starej gwardii lecz należę do nowych osób, ale na tyle odkąd tu jestem i na tyle co osobiście miałem okazję się przekonać na temat Sztangi to osobiście mógłbym ocenić jego postawę w przeciwieństwie do waszych wypowiedzi - z przykładem Ezi'ego i jego scamu, nie przypominam sobie by Sztanga "skakał z radości" krzycząc w myślach 'ha będę miał 50%' lecz konkretnie postawił na swoim i zachował się jak było należne (z wyjątkiem tego wyskoku - próby ukarania Eziego) poprzez jego mamę, do której sam się również włączyłem (i tu przepraszam sam osobiście matkę Ezi'ego)  bo było to głupie i nie na miejscu. 

W sumie to co napisaliście między innymi będzie też dla mnie jakimś odniesieniem do tego wszystkiego i sam też na pewno wezmę tę dyskusję wraz ze Sztangą do omówienia i dopytania ocb dokładnie z tym wszystkim.

 

Ogólnie Panowie, postem nie namawiam ludzi do nienawiści do was, ale przestrzegam przed tym całym najazdem ''Rezygnacji'' i straszeniem ludzi przed tym, że coś dzieje się naprawdę poważnego, że ludzie odchodzą i to w jednym i tym samym momencie-sekundzie.

Po prostu nie toleruję osób jak 2jka pierwsza, która obraża właściciela gdy to oni przecież byli tacy 'zajebiści' dla serwera. 

Nic nie dzieje się bez przyczyny, a skoro doszło do takiego efektu, coś musiało być nie tak - tak? 

 

Ogólnie to cieszę się, że ten post powstał i będzie odniesieniem się do wszystkiego z ostatnich czasów tego serwer'a, ale dziękuję również, że i Ty Slowik bądź i reszta przyznała się do tego, że wy również jak wasz przywódca Ezi, scamowaliście ludzi co będzie przestrogą dla ludzi, że ranga nie świadczy o tym, że można komuś zaufać w internecie, bo człowiek to człowiek i każdy może okazać się ''kurwą'' i udowadniacie tym, że nie każdy zasługuje tak naprawdę na rangę Administrator'a, która tak naprawdę powinna być przykładem uczciwości i dbania o dobro w tym przypadku 'materialne', a nie dla ludzi, dla których ranga służy tylko do oszustw i wyłudzania od ludzi 'ich rzeczy' bądź nawet pieniędzy... 

Nie pozdrawiam.

';....;' playa

Edytowane przez OSplaya

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Eziego-Nie trzeba było grać długo żeby zobaczyć ze to zwykły cwaniak i burak

 

Co do panów którzy odeszli. Poświęcili czas na rozwój serwera. Nie znałem ich więc nie będę się wypowiadał do ich postów

 

Co do Playi jeżeli ogarnia i chcę pomagać serwerowi dlaczego ma nie mieć admina? Gdy grałem na serwerze był bardzo często i pomagał stałym jak i nowym graczom

Moim zdaniem jest to po prostu "ból dupy"

 

Sztanga- pisałem do niego często na steam gdy miałem jakiś problem bardzo szybko otrzymywałem odpowiedź. Można się z nim łatwo porozumieć.

 

Ps. To jest moje zdanie. Jeżeli kogoś obraziłem przepraszam. Jeżeli macie zamiar pisać ze jest to tak zwane "lizanie dupy" daruj sobie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

@Path

Współwłaścicielem nie jestem i nie wiem czy będę, w sumie to mi to lotto bo nie mam parcia na rangi - same przychodzą - pewnie przez to, że nie jestem darmozjadem, a po prostu konkretną osobą. Co do Twoich słów to znalazłeś się w drugiej grupie - tych, którzy za swoją decyzję wzieli odejście przeze mnie, a nie przez Sztangę jak inni, czy coś innego (0 rozsądnych decyzji względem odejścia - tylko siano, które wam 'mistrz' kazał napisać, co jest dla mnie śmieszne, bo gdyby Ci choć trochę zależało na serwerze i byłbyś dumny z tego co już dla niego zrobiłeś - nie odchodzili / nie olewalibyście tak serwera jak od czasu (nawet tych 2 miesięcy) od kiedy tu jestem. Rangą fejmowy człowieku.

 

 

 

 

Po pierwsze jaki 'mistrz', bo nikt moim mistrzem nie jest.

Po drugie zawsze pomagałem ile mogłem, a po takim czasie co mam tu do roboty skoro gdy wchodzę na forum lub serwer to jest po 3 nowych adminów i 5 moderatorów którzy palą się pomocą i sztanga takich ludzi potrzebuję, a nie tych co są z nim od początku i mają jakąś znajomość.

CSGO_SpookyChick02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Eziego-Nie trzeba było grać długo żeby zobaczyć ze to zwykły cwaniak i burak

 

Co do panów którzy odeszli. Poświęcili czas na rozwój serwera. Nie znałem ich więc nie będę się wypowiadał do ich postów

 

Co do Playi jeżeli ogarnia i chcę pomagać serwerowi dlaczego ma nie mieć admina? Gdy grałem na serwerze był bardzo często i pomagał stałym jak i nowym graczom

Moim zdaniem jest to po prostu "ból dupy"

 

Sztanga- pisałem do niego często na steam gdy miałem jakiś problem bardzo szybko otrzymywałem odpowiedź. Można się z nim łatwo porozumieć.

 

Ps. To jest moje zdanie. Jeżeli kogoś obraziłem przepraszam. Jeżeli macie zamiar pisać ze jest to tak zwane "lizanie dupy" daruj sobie pozdrawiam

 

"Odnośnie Eziego-Nie trzeba było grać długo żeby zobaczyć ze to zwykły cwaniak i burak"

Nie trzeba było długo grać?

 

Ok to teraz podaj mi inną sytuację, oprócz tego scamu, w której Ezi zachowuje się jak "cwaniak i burak"

Bo nie za bardzo rozumiem twoją wypowiedź?

k,NDIxMzI1MTAsNTc3MTI5,f,cell_son_gohan2            k,NDIxMzI1MTAsNTc3MTI5,f,goku_jr_i_trunk        k,NDIxMzI1MTAsNTc3MTI5,f,uub1.gif                 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Guter 

 Nie muszę się wiele wypowiadać - wyżej opisałem wszystko co sądzę o Tobie, a to czy jestem dupolizem czy kim tam jeszcze mnie nazwiesz - to tylko i wyłącznie Twoja opinia i w sumie mam w ją wyjebane głęboko, bo zlewam ludzi takich jak Ty - co podobno zrobili tyle dla serweru, a darzą takim szacunkiem jego właściciela. 

Jesteś dla mnie zwykłym szczurem i zerem podpiętym do smyczy Pana Ezi'ego - a to czy mu siano odda czy nie, wątpię bo kurwa bierze, nie oddaje. 

 

@Path

Współwłaścicielem nie jestem i nie wiem czy będę, w sumie to mi to lotto bo nie mam parcia na rangi - same przychodzą - pewnie przez to, że nie jestem darmozjadem, a po prostu konkretną osobą. Co do Twoich słów to znalazłeś się w drugiej grupie - tych, którzy za swoją decyzję wzieli odejście przeze mnie, a nie przez Sztangę jak inni, czy coś innego (0 rozsądnych decyzji względem odejścia - tylko siano, które wam 'mistrz' kazał napisać, co jest dla mnie śmieszne, bo gdyby Ci choć trochę zależało na serwerze i byłbyś dumny z tego co już dla niego zrobiłeś - nie odchodzili / nie olewalibyście tak serwera jak od czasu (nawet tych 2 miesięcy) od kiedy tu jestem. Rangą fejmowy człowieku.

 

@Kuli 

Dużo chyba nie muszę pisać na Twój temat - jak wyżej napisałem wnioskowałem, że jesteś w porządku, ale takowa wypowiedź jak cytat świadczy o Tobie wszystko.

 

@Slowik

Szczerze, Ciebie jako jedynego poznałem(w sumie poznałem)...) zauważyłem na serwerze i dość często na nim przesiadywałeś gdy tu wkroczyłem i również wydawałeś się konkretną osobą, lecz z czasem zacząłeś unikać serwera i na nim się nie pojawiać - co do Twoich słów opisanych, ciężko mi odnieść się do tego bo jak każdy wie, nie jestem tu ze starej gwardii lecz należę do nowych osób, ale na tyle odkąd tu jestem i na tyle co osobiście miałem okazję się przekonać na temat Sztangi to osobiście mógłbym ocenić jego postawę w przeciwieństwie do waszych wypowiedzi - z przykładem Ezi'ego i jego scamu, nie przypominam sobie by Sztanga "skakał z radości" krzycząc w myślach 'ha będę miał 50%' lecz konkretnie postawił na swoim i zachował się jak było należne (z wyjątkiem tego wyskoku - próby ukarania Eziego) poprzez jego mamę, do której sam się również włączyłem (i tu przepraszam sam osobiście matkę Ezi'ego)  bo było to głupie i nie na miejscu. 

W sumie to co napisaliście między innymi będzie też dla mnie jakimś odniesieniem do tego wszystkiego i sam też na pewno wezmę tę dyskusję wraz ze Sztangą do omówienia i dopytania ocb dokładnie z tym wszystkim.

 

Ogólnie Panowie, postem nie namawiam ludzi do nienawiści do was, ale przestrzegam przed tym całym najazdem ''Rezygnacji'' i straszeniem ludzi przed tym, że coś dzieje się naprawdę poważnego, że ludzie odchodzą i to w jednym i tym samym momencie-sekundzie.

Po prostu nie toleruję osób jak 2jka pierwsza, która obraża właściciela gdy to oni przecież byli tacy 'zajebiści' dla serwera. 

Nic nie dzieje się bez przyczyny, a skoro doszło do takiego efektu, coś musiało być nie tak - tak? 

 

Ogólnie to cieszę się, że ten post powstał i będzie odniesieniem się do wszystkiego z ostatnich czasów tego serwer'a, ale dziękuję również, że i Ty Slowik bądź i reszta przyznała się do tego, że wy również jak wasz przywódca Ezi, scamowaliście ludzi co będzie przestrogą dla ludzi, że ranga nie świadczy o tym, że można komuś zaufać w internecie, bo człowiek to człowiek i każdy może okazać się ''kurwą'' i udowadniacie tym, że nie każdy zasługuje tak naprawdę na rangę Administrator'a, która tak naprawdę powinna być przykładem uczciwości i dbania o dobro w tym przypadku 'materialne', a nie dla ludzi, dla których ranga służy tylko do oszustw i wyłudzania od ludzi 'ich rzeczy' bądź nawet pieniędzy... 

Nie pozdrawiam.

';....;' playa

Cwaniak i Burak? Gociu ktory opiekowal sie serwerem od prawie samego poczatku, ktory nadawal vipy, opiekowal sie forum najlepiej z wszystkich opiekunow i wlascicieli. No oczywiscie ty grajacy na serwerze 2 miesiace i to 2 miesiace w ktorych ezi akurat rzadko bywal na serwerze wiesz juz o nim wszystko. No swietna postawa. Bardzo odpowiada doroslemu mezczyznie czyli brak wlasnego rozumu i sluchanie sie kazdego rozkazu wielkiego wodza Kim-Dzong-Macka.

rtxzew5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guter z każdym kolejnym pisanym(nadpisywanym) postem przez siebie ośmieszasz się jeszcze bardziej. Gdzie w tym sens bądź jakakolwiek logika? 

Czy Ty sądzisz, że ja nie mam innych tematów dla przykładu z Maćkiem jak obgadywanie was? - Chłopie o was ani razu słowa nawet nie zamieniliśmy, a to co wiem o Ezi'm to chociażby z tego scamu, że konkretna osoba, poważna i uczciwa nie odpierdala takiej maniany... Chłopie włącz rozum, a nie dupę... 

Jeżeli Ty lubisz zadawać się z ludźmi pokroju oszustwa/naciągania/kradzieży - gratuluję parapecie, ale ja do takich osób nie należę i takimi osobami gardzę(jak i jego pchiełkami). Tak jestem dorosły więc tym bardziej mam swoje zdanie i mogę się do niego odnosić względem takich osób jak i wszystkiego innego. 

 

Także jeżeli już nie masz nic ciekawszego do pisania, jak wymyślanie jakichś głupot i pieprzenie dwa po dwa to już po prostu skończ młodzieńcze.

 

';...;' playa

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Guter wystarczy tylko zobaczyć na tą akcje ze scamem. Człowiek który wykorzystuje range by oszukać ludzi.... Psuje reputacje serwera i Ty go jeszcze bronisz . Moim zdaniem pokazał swoją klasę i to swoje "DOBRE OPIEKOWANIE SIE SERWEREM" naprawdę. A co "Rozkazów od Sztangi" nic mi nie kazał to moje osobiste zdanie. Możesz się z tym zdaniem nie zgodzić .

Edytowane przez Elegancki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tumacze poraz kolejny, ze w takim razie sztanga nie moze byc uczciwy bo bral 50% od slowika. Wiec kto tu nie uzywa mozgu. Poza tym sam przyznales ze slabo zapoznales sie ze sprawa wiec nie pisz tu glupot jak nie wiesz co i jak. To ze napisze mi tu jakis elegancki ktory dostal moderatora i boi sie o posade mi wisi.

rtxzew5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje zdanie jest takie:

Ezi - zachował się głupio z tym scamem i każdy taki powinien dostawać perma na serwer.Nie wiem co go skusilo lecz jeżeli po prostu zdjął maskę którą się ukrywał gdy grałem gdy on był, to uważam że to po prostu świnia.

Słowik guter kuli i path- uważam że byliście ludźmi którzy dużo zrobili dla serwera, lecz zrozumcie takie jest życie raz ty dostaniesz rangę raz ktoś inny. Szkoda że odchodzicie Ale żal mi was ze w takim stylu.

Sztanga- uważam że jest dobrym właścicielem lecz każdemu Się nudzi w końcu granie na jb. Lecz nadal ma zapał do robienia upadat'ów i dobrze. Wolę kogoś kto przynajmniej trochę coś robi niż w ogóle. A co do tego 50% to uważam że jak słowik już okradł tego norbiaka to wina norbiaka. Nie powinno się ufać ludziom których się nie zna. Każdy ma w sobie tą złą stronę , słowik też. Gdy trafił się moment w której mógł okraść norbiaka ta strona dała o sobie znać.

Oto moje zdanie Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze na odchodne do wyrka :) 

Choć bardzo możliwe jest to, że stracę posadę za wyżej wymienione słowa, ale myślę, że było warto bo też udowodniliśmy sobie wspólnie jakimi cechami funkcjonujemy.

 

Ogólnie jeżeli was uraziłem wyzwiskami (bo jakieś tam padły) przepraszam, ale pod wpływem emocji i wyjebania po dzisiejszym dniu musiałem odreagować. 

Niestety zamiast pójść i pokrzyczeć na dworze wyplułem wszystko co mi siedziało w myślach odnośnie tej akcji ze scamem i tym wszystkim co sądze o takich ludziach...

 

Jeszcze raz przepraszam niewinnych za to, że zostali zlinczowani (z wyjątkiem niektórych).

 

pozdrawiam i dobranoc,

';...;' playa

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście chociaż wykazali chęć pomagania przy tym Jailu, na pewno znalazło by się coś do roboty. Z tego co zauważyłem Sztanga codziennie posuwa równo na testowym i często potrzebuje pomocy w testowaniu nowych rzeczy. A Wy i tak powiecie, że nakurwia cały dzien w lola, a sami mając wyjebane na serwer graliście cały czas w jakiegoś chujowego Hurtworlda. Co do Eziego, dla mnie jest typem naciągacza, oszusta, fałszywca i dwulicowej kurwy. Przekonałem się o tym zaraz po tym jak mnie potraktował, gdy chciał się mnie pozbyć, bo mu zagrażałem. W sumie mu się udało, bo straciłem wszystkie rangi, ale tu nie o mnie chodzi. Jeśli chodzi o te serie rezygnacji, Kuliego szanowałem i szanuję, ale wkurwiło mnie ewidentnie takie dziecinne zachowanie w treści jego tematu rezygnacji. Guter zawsze był dla mnie grubasem i debilem, którego nikt nie lubiał, a o Pathlionie nie mam opini, bo typa po prostu nie znam. Co do Slowika, miałem go za porządnego gościa dopóki nie dostał awansu on swojego mentora Eziego. W skrócie, osobą która jest winna całemu konfliktowi na forum jest po prostu w/w PAWEU. Gardzę typem i zdania nie zmienię, a może jego pachołki zrozumieją z kim się zadają i przestaną gadać, że jest pracowity i wgl XD w sumie sie nie dziwie, jak grubas nie ma nic do roboty tylko siedzienie przed komputerem, granie w csa marząc o karierze esportowca. Jak mu się uda to będzie JW v2, elo

9LuzZKL.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shady nie ma to jak wyzywać kogoś od grubasów jeżeli nie jest gruby, pokaż najpierw swoją twarz, a potem mów na innych. Dopisałbym coś ale nie chcę tego dalej ciągnąć.

Edytowane przez Pathli0Nn

CSGO_SpookyChick02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie