Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Prośba o UB


Inuch*

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Inuch*

Serwer: 2# DD2
Nick admina: magic Mort
Data i godzina: 22.03.2016 - 19:25:48
Link do Twojego bana: http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php?bid=14451

Link do HLTV: Brak Dema ani żadnych ss.
Opis sytuacji: To było tak, ruszyłem z respa TT w stronę anarchi i skanowałem na długą . Tam Admin dostał banie i odrazu dostałem perma za "Haxy" A jeśli dobrze wiem to nie ma prawa mnie zbanować na zawsze bez zadnych podstaw. Rozumię ss dostać, bo to normalne jest jak ktoś jest lepszy.

Dodatkowe informacje: Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego postu, bo dobrze mi się grało na CSowicze. I o ogarnięcie naprawde normalnego Admina zamiast tego chłopa, bo ja gopierwszy raz widziałem na serwerze i odrazu wlepił bana bezpodstawnie. Dziękuję bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech wyjaśnia, bo ja mam zamiar jeszcze pograć tutaj, a jeśli on mi dał bana to niech udowodni mi że byłem odpalony. Bo nie na widzę takiego czegoś. A Typ pewnie nawet nie wchodzi na Forum tak że co on może wyjaśnić. Nie spodoba mu się ktoś to wlepi bana i ma wysrane na resztę, ale ja tak łatwo się nie poddam, bo wiem że gram czysto a przez takie coś koleś mi tylko niszczy reputację w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie