Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane ossosky - Pożegnanie


OSA99

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Chłopaczki i Dziewczynki.

W dniu dzisiejszym chciałbym się z wami wszystkimi pożegnać.

Z kilku powodów:

-muszę wziąć się za naukę, bo w ostatnim czasie ją zaniedbuję

-chcę więcej czasu poświęcić na treningi - bo pasja jest najważniesza :)

-I ten główny powód: Mianowicie dostałem przed chwilą Perm Bana z powodu : ,, . " - ch*j go wie co to znaczy- nie wiem, nie interesuje mnie to. O jego przyczynę mogę się domyślać. Obraza Właściciela jakim jest pie*****ny gruby złodziej wszystkim nam znany.

Szanuję cię Maciek i nie wiem czy masz w zwyczaju lubić takie fałszywe osoby, ale ja takimi osobiście gardzę, są dla mnie gorsze niż brudna sz**ta. Takie osoby nie powinny w ogóle przebywać na serwerze, a co dopiero mieć HEADADMINA! Tak, to prawda, wyzywałem go - ja, jak i również wiele innych użytkowników, nicków nie podam, bo nie jestem frajerem jakim stał się EZI :). Także, podejrzewam, że ban właśnie za to.

Trochę to smutne patrzeć, jak kiedyś Brekol, Shady, Patelnion, Słowik, Guter, Buzia, Shadow i parę innych użytkowników Starało się na swoich stanowiskach, a swoje rangi dostawali zasłużenie i nie po takim krótkim czasie. Trochę przyspieszyłeś z tym nadawaniem rang-  no ale w sumie to twój serwer i ty o tym decydujesz. Z drugiej strony zobacz co zrobiłeś - straciłeś 3 świetnych adminów. Gratulacje :)

Jeden złodziej, oszust i kłamca niestety nie równa się trzem dobrym osobom.

Grałem na tym serwerze od września, albo i nawet od sierpnia, a po krótkim zastanowieniu się mogę powiedzieć, że schodzi na psy.

Racja, nadal tutaj będą grać wiele osób. Przyjdą nowi,  po miesiącu dostaną Moderatora i następni do odstrzału. 

Nie mam żadnego żalu do was kochani Modzi i Admini, bo to nie jest wasza wina.

Dobra, trochę się rozpisałem. Starczy.

 

Kończąc już moją wypowiedź, żegnam się z wami wszystkimi - mam nadzieję, że spędzicie tu jeszcze miło czas. :)

Narazie i powodzenia :))

Trzymajcie się mordy.

 

@EDIT.

Jakby ktoś chciał pogadać, zagrać , powyzywać moją matkę itp. zapraszam na pw.

https://www.facebook.com/damian.ossowski.39

Edytowane przez Evix
tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike Global OffensiveCSowicze | 5vs5 - 91.224.117.61:271805vs5 Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie