Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Śmieszny jesteś LIDL


Inuch*

Rekomendowane odpowiedzi

I w taki sposób tracicie graczy, bo jeśli człowiek nie ogarnia Admina to na co mu on, dostałem perma niby za Haxy. A Jeśli ktoś gra przez 5 lat tylko dd2 to ma całego ojebanego i wie gdzie można skanować. A Taki typek jak LIDL się obsrał bo dostał skana i odrazu perma mi dał, płaczek jebany, taki ktoś jak on nie powinnien mieć admina. Gdyby chociaż demko mi nagrał albo coś, no ale bez niczego dać perma. Pozdrowienia dla tego pana. Dziękuję za miłą gre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie powinienem się wtrącać ale LIDL nie ma admina.

Tu masz link do swojego bana: http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php?bid=14451

Osoba banująca to magic Mort. ;)

 

PS.

Kolega w sumie zbanował go bezpodstawnie bo widziałem jak Inuch* gra i nie ma żadnych podejrzliwych akcji.

Jedynie co mogło spowodować, że bana dostał to tak jak mówi "skan" tyle, że nawet ten zwykły skan nie wygląda podejrzliwie.

 

@Edit.

Czekam na warna.

Moja wypowiedź jest tak zbędna jak ta notatka od Ciebie. ;)

Podpowiedziałem Inuch*, że ta i ta osoba nie ma admina, podałem mu link do bana, powiedziałem jaka osoba banująca a Ty mnie jeszcze warnem straszysz, to czekam. ;)

Edytowane przez Procentowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, podglądałem gościa wydał mi się podejrzany sieknał banie przez skan scianę i dostał bana. Przyznaje się , mogłem zrobić ssy ale tego nie zrobiłem. nie wiem skąd cała ta dyskuja która do niczego nie prowadzi. sprawdzi sie demko i dostaniesz UB tylko najpierw zastosuj sie do Wzoru na UB. Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie