Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane VIP Oses


Tendr

Rekomendowane odpowiedzi

[LIST=1]
[*][color=#ff8000][b]Nick:[/b][/color] [/*]Tendr x.O [*]Nick oskarżonego: [VIP]Oses

[*]SteamID oskarżonego: [*]Data i godzina zdarzenia: Około 18:06 21 Marca [*]Runda i czas mapy: [*]Mapa: jb_summer_jail_v1 [*]Opis sytuacji: Oses był prowadzącym oraz nakazał totalny bezruch w celach, a w mojej celi była spora ilość osób - cela z secretem. Robiłem co kazał, stałem w miejscu odpisywałem koledze, a ten podbiegł i bez pardonu mnie zabł mówiąc, że się ruszałem. Po krótkiej rozkminie mogłem się ruszyć bo było prawdopodobieństwo iż stałem nad secretem i i tak bym został zabity. Lecz pozostawił bym całe zajście do sprawdzenia przez samego Oses'a. [*]Dowód: Podobno na serwerze jest CCTV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę okaleczony ten wzór lecz

-dowód (demko z mapy) można znaleźć na stronie do której link jest nad wzorem.

-Cs mógł sam cb ruszyć lecz oses uznał to jako ruch

-ktoś mógł się ruszyć z twojej celi i wejść w cb a oses po prostu pomylił cb z tamtym gościem

-takie coś zdaża się tak często ze według mnie ta skarga jest nie potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rada od nośnie wzoru, bo sam się z tym troche męczyłem, a więc musisz kliknąć ''Tryb BBCode'' lewy górny róg obok gumki i wtedy dopiero wklejasz szablon tylko nie zrób przez wypadek tego na odwrót by się upewnić wejdź jeszcze w "Podgląd posta". Nie ma za co.

c4b1abe12d1402d1e0158fe1a98c14e354883efc~~~~~~Chicken

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie