Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane MutliAdmin.


Najarany

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wychodzę z propozycją ponownie MultiAdmina   do jego obowiązków należy wchodzenie na serwerach na których zgłasza się łamanie regulaminu serwera oraz osób czitujących.

Dlaczego wychodzę z Tą propozycją ponownie ?
Na SB widać ciągłe wpisy oraz w dziale zgłoś czitera, że brakuje tego admina na serwerze. (admin nie robot, ale warto się zaopiekować się serwerami).

UBT stara się reagować jak najszybciej by zbanować go, ale zdarza się, że z powodu obowiązków prywatnych nie dają radę.

Na stanowisko ubiegały by się osoby doświadczone które mają pojęcie o czitach.
Składka by była do ustalenia.

Myślę, że każdy z właścicieli się zgodzi dać flagi adminowskie odpowiednim osobą. Składkę zawsze można podzielić :)



Pozdrawiam.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dobra propozycja, ale na 17 serwerow 1.6 jedna skladka to niezla sumka by musiala byc.

Taka range by mozna bylo nadac ludziom, ktorzy maja ponad 1000h przegrane na steam i maja jakies pojecie o wspomagaczach.

Chociażby pasował ten Multi nawet na te 2-4 serwerów i było by ich kilku.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem przeciw ponieważ admini nie będą latać od serwera do serwera zęby kogoś zbanować 

kazdy admin będzie sie wnerwiał ze tak lata 

To chyba pisząc Podanie bedzie wiedzial jakie są tego wymagania/ konsekwencję? :/

 

@@Oj tam mozna to przeboleć przeciez nie bedzie mi pisac ze 100osob? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba pisząc Podanie bedzie wiedzial jakie są tego wymagania/ konsekwencję? :/

Bardzo dobrze wiem jakie są tego konsekwencję 

I bardzo dobrze znam role MultiAdmina bo nie raz nim byłem i uwierz ze to jest zły pomysł jak będziesz miał to sam zobaczysz spam na steam

 

 

@@ 100 aż nie ale okolo 10 moze a moze nawet więcej  

Edytowane przez ZHP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał, żeby Multi podzielić na odpowiednie serwery. I tutaj się zgadzam bo np. na COD Mod to bym każdego zbanowała bo szybko biega  i zmieniają się modelami :D  A tak poważnie oczywiście, że powinni być multiadmini ale tylko Ci "na najwyższym poziomie" czyli jak będzie (o ile będzie) rekrutacja to powinni przejść testy sprawdzania demek :) To tylko propozycja.

pozdrawiam

Edytowane przez MlodszA

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem przeciw ponieważ admini nie będą latać od serwera do serwera zęby kogoś zbanować 

kazdy admin będzie sie wnerwiał ze tak lata 

Że niby 'wnerwia' latam od serwera do serwera i jakoś to nie denerwuje tylko sprawia przyjemność, że pilnuje odpałów żeby inni mogli grać a nie siedzieć na spect, może i to dwa serwery ale i tak jakoś nie denerwuje. ;)

Co do propozycji jestem za tyle, że tak jak ktoś UP napisał żeby był Multi był podzielony na 3-4 serwery.

Edytowane przez Procentowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Propozycja odrzucona.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie