Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [AWGANISTAMU WITH DROPPLER YCANG] ; maryJane 21


AdolfPutin

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: maryJane 21
Stea
mid: VALVE_2:0:1790156380

Serwer: 2# DD2 ip: 80.72.41.98:27060
Nick admina: AWGANISTAMU WITH DROPPLER YCANG
Data i godzina: 20.03.2016 ; 15:02:55
Powód: Aim
bot
Opis sytuacji: Dostałem perma bana podczas gry, wg admina miałem aima. Jestem doświadczonym graczem w csa, gram już 6 lat z przerwami i nigdy nie użyłem aima, wh ani nic podobnego. Samo podejrzenie jest uwłaczające. Rozumiem, że admin może mieć podejrzenia i bardzo dobrze, bo cziterów coraz więcej na serwerach, ale banowanie porządnych graczy, jak ja, nie pomoże w budowaniu renomy i poziomu serwera. Panie adminie, gdzie ssy? Ja chciałbym zobaczyć tego mojego aima na ssach. Dlaczego ich nie ma? Reason: aim i nic wiecej? Co więcej, admin ProZak 93 pisał, że mnie sprawdzał i byłem czysty. Proszę o unbana, bo nie zasłużyłem na traktowanie jak cziter, a lubie bardzo ten serwer i przyjemnie mi sie na nim gra. Na koniec dodam tylko, że przed banem miałem gracza rundy z wynikiem 3 kille 0 hs, wiec skąd ten aim prosze pana admina? Wyrazy szacuneczku, mJ21.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mam napisać, pierwsza mapa miałaś staty 4:10 czy jakoś tak potem nagle ststy 18:2 i same banie dziwne? Nie wydaję mi się , że jesteś czysta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie, 4/10 to nie miałem już nie pamiętam kiedy.  I nie 18/2 tylko 14/2. Niektórzy gracze mają staty po 30/5 i nic dziwnego w tym nie ma. Ale skoro nie jestem czyst to czemu nie było ssow? dema? czegokolwiek. Ja nie mam sobie nic do zarzucenia, jak już mówiłem gram w to wiele lat, teraz po przerwie wróciłem i statystyka nawer 20/1 nie byłaby dla mnie niczym nowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa BanówProśba o odbanowanie [brak Screenów]"

do

"Strefa BanówArchiwum".

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie