Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Szatanie podanie na Strażnika


Szatanie

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick z serwera:Szatanie

-Wiek:13.5
-Link do GT:http://www.gametracker.com/server_info/79.133.192.48:27024/top_players/?query=Szatanie
-Byłeś już banowany na naszych serwerach? Jeżeli tak to na ile:30minut i raz na 7dni , ale więcej głupot nie będe robił tamtych
-Ile jesteś w stanie poświęcić czasu na serwerze dziennie?:Min.5h Max 7-8h (ostatnio mam dużo nauki z powodu sprawdzianów więc różnie)
-Czy znasz ogólny regulamin serwera Jail Break?:Tak
-Czy posiadasz sprawny mikrofon i mutacje?:Mikrofon tak, mutacji nie, każdy ją przechodzi z innym wiekiem.
-Coś o sobie: Mam na Imię Patryk, uczęszczam do I klasy gimnazjum, lubie strasznie grać na waszym serwie, chciałbym mieć admina na waszym serwerze ale myślę, że kiedyś moje marzenie się spełni. Gram od dawna na waszym serwerze co widać na gt, ogarniam w ct, lubie wszystkich graczy.

Bardzo lubię klqs i kenzo (ale kenzo mnie chyba nie zbyt lubi), pozdrawiam was.

Bardzo miło mi się gra na waszym serwerze graczy nie jest za dużo, ani za mało :)
-Czy będziesz płacił składki 3.69 zł sms albo przelewem?:SMS

5Fq2d0y.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda mówi do wszystkich dzieci :)

Ja również jestem na NIE
-wiek
-mówisz kolejny raz że głupot nie będziesz robił a zrobiłeś FK i w dodatku mnie zabiłeś za to że niby wyszedłem^^ z celi :) lecz to nieprawda. (rasher świadek)
+/-GT
+składka

P.S Moim zdaniem Podanie kopiuj/wklej.. i nic więcej bo piszesz dokładnie to samo nie będę więcej głupot robił...
no niestety... Jeszcze jesteś za młody by zostać strażnikiem/adminem. Jak dorośniesz złóż podanie !

phHQXcO.png Pomogłem? Daj łapkę w górę!!! <3

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Odrzucone. Popracuj nad zachowaniem.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 79.133.192.48:27024[1# JB] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie