Skocz do zawartości

Zablokowane #5 Radzio!


Slom3K

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cześć!

Życzę miłego czytania wywiadu.

Redaktor

Radzio-osoba udzielająca wywiadu.

 

 

 

 

 

 

Dziś witam Radzia i zarazem dziękuję, że miałeś chęć udzielić mi wywiadu. Opowiedz nam o sobie. Uczysz się, pracujesz, gdzie mieszkasz?

 

Witam. Nazywam się Radek mam 15 lat, mieszkam w Krakowie w województwie Małopolskim.Uczę się w II klasie gimnazjum i jak na razie idzie mi dobrze.

 

Co fajnego jest w Twojej szkole? Koledzy, nauczyciele?

 

Najbardziej w mojej szkole podobają się ludzie. Nie są agresywni dla siebie i są przyjaźnie nastawieni, z kolegami nie mam problemów zawsze są przy mnie gdy coś mi idzie nie tak.

 

To wszystko na dobrej drodze wszystko w tych sprawach. Co robisz na co dzień?

 

Gdy wracam ze szkoły odrabiam lekcje, nauczę się na kolejny dzień i mam czas dla siebie.

 

W wolnym czasie tylko komp?

 

Nie zawsze, wychodzę na świeże powietrze z przyjaciółmi na 2 godzinki a później wracam i siadam na kompa.

 

Uprawiasz jakiś sport?

 

Tak, interesuję się piłką nożną, siatkówką również lubię biegać i ćwiczyć.

 

Grasz w jakimś klubie? Czy tylko od czasu do czasu pograsz?

 

Gram na pozycji bramkarza, lecz nie gram w żadnym klubie, po prostu zagram od czasu do czasu.

 

To zawsze dobrze się czasami poruszać też kiedyś biegałem dobre dystanse, ale kondycha spadła. Interesujesz się czymś poza tymi wymienionymi?

 

Tak, rzadko kto to mówi, ale lubię gotować, zdarza mi się śpiewać gdyż to mi wychodzi znakomicie i długie spacery.

 

Spacery powiadasz. Z dziewczyną? 

 

Tak, ale zdarza mi się że sam.

 

Czyli masz dziewczynę? Opowiedz o niej, jak ma na imię itd.

 

 

Od niedawna, ale mam. Ma na imię Patrycja jest o rok starsza, z tego co wiem to lubi romantyków i również długie spacery.

 

Gotujesz dla niej? 

 

Zależy co chce, ona nie lubi jedzenia, które ma dużo tłuszczu chociaż waży 54 kilogramy, to i tak mało jak na III g zresztą, ja też tego nie lubię.

 

Czy to jest tak, że mówisz do niej, że jest chuda a ona ,że jednak gruba?

 

Właśnie tu jest taki konflikt -,- jest chuda jak patyk, a jeszcze chce chudnąć -,-, ale dziewczyny tak mają :D

 

Hah, czyli standard. Jak zaczynałeś z Counter-Strikiem?

 

Dobre pytanie, zaczynałem jak miałem 9 lat. Kolega mi wspomniał że jego 17-letni brat znalazł fajną strzelaninkę Counter-Strike 1.6.

 

Od tamtej chwili grasz aż do dziś?

 

Tak.

 

W CS:GO grałeś? Co sądzisz o tym 'unowocześnionym cs' ?

 

Powiem Ci tyle, mam CS:GO, lecz rzadko w niego gram, według mnie najlepszy to i tak jest oryginalny c-s 1.6.

 

Zgadzam się. Nie ma to jak klasyka..Na CSowicze jak trafiłeś?

 

Znalazłem ciekawego JB który mi się spodobał. Często zmieniał sieci więc tak się tu znalazłem i spodobało mi się to forum.

 

Mówimy o Jail`u Sebka? 

 

Oczywiście.

 

Dlaczego JailBreak? Co Ci się tam spodobało?

 

Atmosfera, do końca nie wiem dlaczego grałem na tysiącach JB, ale żaden nie spodobał mi się tak jak ten.

 

To fajnie, ale wpadnij czasem na inne serwy :). Kogo najbardziej lubisz na sieci?

 

Lubię dużo ludzi z sieci, lecz wszyscy dla mnie są tacy sami.

 

Super, dobry kontakt zawsze ułatwia, masz do kogo się odezwać, poprosić o pomoc. Masz 100 milionów, na co przewalisz, mogąc zakupić tylko 3 rzeczy [pytanie z d#py] :D

 

1.Wille w Ameryce 2.Zajeb*ste rzeczy 3.Nwm.

 

Hah, o dziewczynie zapomniałeś. :(

 

Zawstydziłeś mnie no to 3 rzecz to oddanie 40 milionów (jeśli by starczyło) dla dziewczyny.

 

Dawaj jakieś do mnie .Śmiało nie krępuj się xD

 

Spytam się te same pytanie co twoje. Jak rozpoczęła się twoja przygoda z CSowicze?

 

Banalnie. Grałem na ZombieModzie należącego do tego bota [sebka], który zmieniał sieci i oto i jestem. 

 

To twoja przygoda jest podobna do mojej, tylko moja z JB :|

 

Nuu. Masz jakieś uwagi do ekipy forum bądź do wyglądu samego forum?

 

Nie, Wszystko mi się podoba, jest dobrze zrobione te forum i wszystko łatwo znaleźć. Mówiąc o ekipie do nich też nie mam żadnych zastrzeżeń mili ludzie z którymi łatwo się dogadać.

 

Super. Masz zamiar złozyć kiedyś podanie o przyjęcie do administracji? [promotor, redaktor itp] ?

 

Raczej tak, ale jeszcze nie teraz muszę się zapoznać dłużej z ludźmi i forum, od mojej dalsze kariery na tym forum, też zależy ten wywiad.  

 

Grasz na czymś innym czy tylko jb?

 

Mam Vipa i strażnika na JB, Vipa na DD2 na ZP nie mam rangi ale miło się gra.

 

Na koniec wywiadu pozdrawisz kogoś?

 

Pozdrawiam Ciebie, oraz całą Ekipę CSowicze.pl, myślę, że moja przygoda z tym forum szybko się nie skończy.

 

Też tak myślę. Dzięki za pozderki, 3maj się i powodzenia z Patrycją ! 

 

Dzięki, cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Do czytania.:)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie