Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Admin] Songo


SONGUŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DeagleMaster (na forum )
Wiek: 15.
Doświadczenie (w byciu adminem): Myślę, że jest całkiem spore. Byłem adminem na tutejszym CS:GO Modzie oraz na innych sieciach.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6
Staż w CS-sie: 7 lat by to było.
Steam / NonSteam: Od kilku miesięcy - steam.
Dlaczego Ty: Na pierwszym miejscu wziąłem pod wgląd oczywiście cheaterów, którzy próbują nam w sposób bardzo niemiły zepsuć rozgrywkę. Czasem na serwerze panują spiny, których nikt nie ogarnie. Chciałbym postarać się temu wszystkiemu zapobiec, aby serwer funkcjonował w miłej atmosferze.
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy od czasu, ale nawet dochodzi do 7 godzin.
Kontakt: GG w profilu, PW na forum, steam.
Link do GameTracker'a:http://www.gametracker.com/player/DeagleMaster/80.72.33.61:27175/ 
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Co dwa miesiące na pewno, ale postaram się co miesiąc.

 

Co do GT. Pewnie się zastanawiasz - dlaczego tak mało minut, już tłumaczę. Na początku miałem nick bodajże -SongO-. Nick wnet mi się znudził i pozmieniałem literki, znaki, itp. Dlatego miałem może ok. 12 nicków, których nie pamiętam. Postanowiłem, że w końcu zmienię nick, który pasuje do mojej gry w cs, czyli jestem po prostu DeagleMaster i przy tym nicku zostaję.

krol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, że takie tłumaczenie, że miałem paręnaście nicków których nie pamiętam i dlatego mam taką aktywność to może każdy opowiedzieć. Już za samo to powinno być jak dla mnie odrzucone.

 

- Mizerna aktywność

- wydaje mi sie, że próbujesz oszukać nas i wciskasz nam kicior z tymi nickami i GT

- standardowa formułka czyli jak nie ma admina to grają cziterzy... bez komentarza. Postaraj się bardziej i napisz coś co będzie "unikatowe", a nie piszesz to co zazwyczaj wszyscy piszą.

 

NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, że takie tłumaczenie, że miałem paręnaście nicków których nie pamiętam i dlatego mam taką aktywność to może każdy opowiedzieć. Już za samo to powinno być jak dla mnie odrzucone.

 

- Mizerna aktywność

- wydaje mi sie, że próbujesz oszukać nas i wciskasz nam kicior z tymi nickami i GT

- standardowa formułka czyli jak nie ma admina to grają cziterzy... bez komentarza. Postaraj się bardziej i napisz coś co będzie "unikatowe", a nie piszesz to co zazwyczaj wszyscy piszą.

 

NIE.

Nie próbuje oszukać na nicki, widziałem jak grał na innych nickach,. Jak nie wiesz zatrzymaj to dla siebie i nie wypowiadaj się !

 

Co do podania, jestem skłonny dać Ci tak !

+ na forum aktywny

+steam

+ wiedza AMX podstawowa jest 

-/+ aktywność na obecnym nicku słaba, ale na wszystkich bd miał tyle co potrzeba. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbuje oszukać na nicki, widziałem jak grał na innych nickach,. Jak nie wiesz zatrzymaj to dla siebie i nie wypowiadaj się !

 

Co do podania, jestem skłonny dać Ci tak !

+ na forum aktywny

+steam

+ wiedza AMX podstawowa jest 

-/+ aktywność na obecnym nicku słaba, ale na wszystkich bd miał tyle co potrzeba. :)

Tak czy siak i tak nie spełnia wymagań choćby wiekowych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie