Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga za prośbą :)


lootz

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Destero.
Nick osoby na którą składasz skargę: G.E.P.A.R.D i Mlodsza

Forum lub który serwer: Serwer #2 DD2

Powód skargi: Bezpodstawne banowanie.
Dowody: Wycinki z konsoli

Świadkowie: Gracze.

 

 

 

Przybywam z prośby adminów.

Siedzę sobie na spect bo uważam, że obecna administracja owego serwera nie jest doświadczona.

Mam zamiar sprawdzić osobę, która według mnie może używać wspomagaczy, a myślę, że ta administracja tego nie ogarnie.

Nie mam zamiaru zgłaszać po 10x na u@ o daną osobę, więc wziąłem to na siebie.

Po wejściu na specta:

 

*SPEC* Destero. :  sprawdzam :)
[~VIP~] *SPEC* Mlodsza :  MASZ HLTV

[~VIP~] *SPEC* Mlodsza :  PRZESTAN CWANIAKOWA masz hltv  jezeli chcesz kogos sprawdzic

 

Teraz mam pytanie.

Mam czekać do końca mapy za HLTV i obejrzeć gracza, czy natomiast gdy gra na serwerze i można go zgłosić ?

Nie wiem czy oni wiedzą, że HLTV mapy pojawia się po mapie ? Moim zdaniem oni myślą, że jest to LIVE.

 

Kolejne:

 

*SPEC* Destero. :  wy z U@ nic nie robicie ,)
*SPEC* Destero. :  trzeba na wlasna reke ,)
 

Po czym poszedł ofensywny kick bo oczywiście zaniemówili i nie wiedzieli co odpowiedzieć:
Kicked by Console: "spec do gry 3 krotne mowione bylo "

 

 

Wszedłem do gry i pewien gracz napisał:

*DEAD* K*** :  odpalam aaima i c**j

 

Po czym napisałem:

Destero. :  odpal
Destero. :  nie sprawdza cie

 

Po tym oczywiście ban, który nie powinien mieć miejsca z racji, że nie było złamania regulaminu.

Nie znalazłem nigdzie:

 


1. Kultura osobista: Upomnienie -> Ban od 30min do 3h.
2. Obrażanie graczy/adminów: Ban od 30min do 1dnia.
3. Celowe wykorzystywanie bugów/błędów mapy: Ban od 30min do 3h.
4. Reklamowanie innych sieci bądź stron www: Ban Permanentny
5. Używanie różnego rodzaju wspomagaczy (cheatów lub innych programów): Ban Permanentny
6. Prowokowanie do różnych typu kłótni oraz sporów: Ban od 1h do 3h.
7. Utrudnianie gry: Kick -> Ban od 5min do 1h.
8. Wysoki ping: Kick -> Ban od 5min do 30min.
9. Nadużywanie mikrofonu lub say: Kick -> Ban od 5min do 1h.
10. Podszywanie się pod Admina/gracza: Ban permanentny.
11. Spam na u@: Ban od 5min do 30min.
12. Zakaz kampienia dla obu drużyn powyżej 30s: Upomnienie -> Ban od 5 min do 30min.

13. Zakaz wchodzenia na tekstury: Ban od 5min do 30min.

 

14. Jeżeli administracja nie pasuje - 5 minut.

 

Jest ? Nie ma, ale chyba jeżeli taki dają to powinien być dodany bo widzę, że dużo bezpodstawnych banów.

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'jak nie pasuje CI ADMINISTRACJA zapraszam do napisania skargi '
[AMXBans] Dlugosc bana: '5 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:3611942'
[AMXBans] Twoje IP: '89.229.12.131'
[AMXBans] ===============================================

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

18. Nie siedzimy na SPEC - grozi to kick'iem z serwera.

 

To raczej dotyczy osób, które wejdą na serwer i siedzą na spect nic nie robiąc.

Ja oczywiście robiłem. Sprawdzałem graczy za naszą kochaną nieudolną administrację :)

 

 

Nie wiem co oni mają w głowie, ale to nie jest normalne co oni robią. Niby są "Porządni i Przestrzegający regulaminu".

Jeżeli taka prawda to czemu jeżeli nie ma zgłoszeń oni siedzą na spect i blokują slota zamiast wejść do gry i czekać na zgłoszenie ?

 

Dziękuję i Pozdrawiam.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się z tym według mnie młodsza nie rozumie funkcji admina, jestem na serwerze od 15 i na prawdę jej zachowanie jest karygodne do tego zbyt często używa y@@. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicka dostałeś nie ofensywnego tylko za to że jest full serwer patrzymy u@ i robimy sobie "coś" z tego a ty specjalnie żeby podjudzić sytuacji prowokujesz i na spec itp my spokojnie 3 krotnie napisaliśmy że masz wejść nic sobie z tego nie zrobiłeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kicka dostałeś nie ofensywnego tylko za to że jest full serwer patrzymy u@ i robimy sobie "coś" z tego a ty specjalnie żeby podjudzić sytuacji prowokujesz i na spec itp my spokojnie 3 krotnie napisaliśmy że masz wejść nic sobie z tego nie zrobiłeś 

Tak sprawdzacie, że pisanie na u@ nic dało :)

Dlatego napisałem, że sam muszę sprawdzić.

 

Jak wszedłem na specta dopiero zaczęliście coś robić.

Jak napisałem, że spradzam to HLTV i tyle :)

Pisaliście, że do gry - ok

Ale mówiłem, że tylko sprawdze :)

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do twojego spec i pisania do u@ spamujesz teraz u@ to jest 1 rzecz po 2 starasz się zrobić najdrobniejszą akcje która mnie albo młodą podpuści ale ci nie wychodziło wiedziałeś że jest full serwer od sprawdzania i patrzenia jesteśmy my patrzeliśmy graczy których zgłaszałeś 1 dostał ss reszta czysta więc co mieliśmy robić banować na twój "rozkaz " bo prośbami tego nazwać nie można ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadaj tak bo ciebie nie było jeszcze jak zacząłem zgłaszać :)

Zrobiłeś typowi SS'y, którego NIBY JA zgłosiłem, chociaż tego nie zrobiłem gdy ty byłeś ;)

 

Wróćmy wyżej.

 

Czemu mówiliście podczas gdy siedziałem na spect, że mam wziąć HLTV jeżeli tego nie było ?

Znacie się wgl na obsłudze tego tj. Kiedy będzie i jak sprawdzić ?

 

Mowiłem, że sprawdzę jednego typa, a wy mieliscie wielki problem bo chcę sprawdzić jednego gościa, który według mnie jest podejrzany.

A wy się upieraliście, że mam wrócić do gry. Co wam szkodzi zostawić mnie na 2/3 rundy po czym bym wrócił ?

 

Mlodsza zapraszam do tematu :)

 

Podaj mi główny powód bana nadany przez ciebie bo nadal nie mogę zrozumieć za co on jest :)

Nie znalazłem tego w taryfikatorze kar, więc czemu go otrzymałem ? :)

 

 

PS. Czemu są i normalni admini, którym się powie, że chcę sprawdzić jednego gracza lub powiem, że idę tylko zapalić i oni odpowiedzą OKEJ.

Tylko wy jesteście jakby z innego świata i chcecie pokazać, że macie flagi.

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szpanujemy flagami tylko był full serwer co do twojego napisania na u@ że ktoś tam ma wh jak mnie nie było sam to zobaczyłem dlatego dostał ss nie tylko u@ mi pomaga :) ale twoje ciągłe dolewanie oliwy do ognia ... typu pisanie o nas że nic nie robimy gdy z młodą siedzimy cały dzień od rana i pilnujemy wszystko na serwerze git póki ty się tam nie zjawiłeś sprawdzamy graczy na spokojnie co do twojego napisania że sprawdzasz typa zauważyłęm to po 2 ostrzeżeniu napisałem że masz wejść do gry my sprawdzimy a ty uparcie w swoje :) więc dostałeś kicka po 3 ostrzeżeniu że zapraszam do gry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest kur** właśnie ta adminka z tego serwera, która na mnie skargę składa. Nic nie robi, nie pozwala komuś nawet na spect sprawdzić gracza (co by zajęło max. 2 minuty), a rozkazuje tej osobie wziąć hltv (co zajmie około 15-20 minut zanim się mapa skończy). 

 

Gracze mogą spamować w momencie gdy admini nie reagują. Spam jest po to, żebyście w końcu zobaczyli wiadomości na U@.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że my to widzimy i działamy od razu a wy chcielibyście żeby po napisaniu na u@ był chyba jakiś autoban czy coś w tym guście my sprawdzamy jak siedzimy na spec i nikt nam nie ma prawa powiedzieć że my nic nie robimy po paru godzinach spędzonych na serwie pilnowania i sprawdzania wszystkich a jeśli ty napiszesz kogoś to nie od razu dostanie bana tylko po sprawdzeniu naszym bo taka nasza funkcja z tego co się orientuje sprawdzanie graczy nie dawanie bana temu co zgłoszony na u@ bez sprawdzenia wiemy do czego dążycie i wiedzcie że wam się to nie uda ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A według mnie Młodsza bardzo dobrze wykonuje swoje obowiązki... Zawsze gdy trzeba czy napisze na u@ to zawsze reaguje, nie wiem po co wchodzic na specta i patrzec czy typ jest odpalony czy nie... Że tak to ujmę brzydko "zdechniesz" masz chwile na to żeby spojrzeć na to czy ma coś czy nie.. W dodatku wchodząc na specta blokujesz serwer innym graczom. Jako w dobrym stopniu były admin na innych serwerach według mnie bardzo dobrze wykonuje swoja funkcje :). Czasami to nie jest tak ze zgłosisz kogoś i od razu może spojrzeć na daną osobę, ponieważ gdy ty do niej napiszesz to pamiętaj o tym że wielu graczy tez ma prawo napisać że ktoś lata na wh czy aimie.... wiec według mnie ta skarga jest bezsensowna i bezpodstawna.. Bardziej należy się jej pochwala za to że bardzo szybko i trefnie reaguje. 

 

 

Pozdrawiam CHIŃSKI RYTM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok odniosę się do tej śmiesznej skargi. 

Od kiedy napisałam skargę na Ezovsky , robiliście wszystko aby nas sprowokować. 

Destero, Indyk i jeszcze jeden gracz którego nie pamiętam już z nicku też coś na D.

Siedziałam cały czas z Gepard na spect i ogarnialiśmy graczy co można zobaczyć na demku. 

Siedzieliśmy również na ts i jak były 2-3 zgłoszenia to po kolei je sprawdzaliśmy.

Jak Indyk dostał bana za cele , wielce Cię to rozbawiło http://www109.zippyshare.com/v/zqD4HeYr/file.html

http://www69.zippyshare.com/v/tXIcck6l/file.html

Później cały czas robiłeś spiny aby tylko sprowokować mnie bądź Gepard.

Kolejna marna prowokacja http://www28.zippyshare.com/v/itF27le1/file.html

 

a tutaj większość screenów.

http://www77.zippyshare.com/v/fUyULAGh/file.html 

http://www77.zippyshare.com/v/uOFffdZ8/file.html 

http://www77.zippyshare.com/v/bwAhGtwJ/file.html

http://www77.zippyshare.com/v/50vnwRfj/file.html

http://www77.zippyshare.com/v/Sl8SvmEh/file.html

http://www77.zippyshare.com/v/T8MVbo1r/file.html

http://www77.zippyshare.com/v/ZyxynLqQ/file.html

http://www77.zippyshare.com/v/TI7lLQZu/file.html

http://www77.zippyshare.com/v/mfgOFeSJ/file.html

http://www77.zippyshare.com/v/7AJnhY9L/file.html

http://www77.zippyshare.com/v/ivzPe8xK/file.html

http://www77.zippyshare.com/v/EWFywVZR/file.html

 

to tyle co mam do powiedzenia, robicie wszystko aby prowadzić z nami jakąś "wojnę" ciągle WAM tylko coś nie pasuje.

Ciągle macie jakieś problemy z naszymi osobami. 

Ja robię wszystko jak najlepiej aby nie było żadnych odpałów, nieporozumień, i dziwnych akcji. 

Prowokujecie nas i jeżeli myślicie, że złożymy  rezygnacje z adminów to się mylicie. 

 

Tylko ja mam dowody na to co pisałam, a ty jakieś śmieszne "wklejki" z konsoli które mają poparcie dopiero w moich screenach gdzie nic złego nie pisaliśmy z Gepardem :)

 

ps. screeny nie są po kolei bo nei chce mi sie ich ustawiać. 

Edytowane przez MlodszA

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko że my to widzimy i działamy od razu a wy chcielibyście żeby po napisaniu na u@ był chyba jakiś autoban czy coś w tym guście my sprawdzamy jak siedzimy na spec i nikt nam nie ma prawa powiedzieć że my nic nie robimy po paru godzinach spędzonych na serwie pilnowania i sprawdzania wszystkich a jeśli ty napiszesz kogoś to nie od razu dostanie bana tylko po sprawdzeniu naszym bo taka nasza funkcja z tego co się orientuje sprawdzanie graczy nie dawanie bana temu co zgłoszony na u@ bez sprawdzenia wiemy do czego dążycie i wiedzcie że wam się to nie uda ;)

Powiedz mi do czego dążymy ? Prędzej do tego by w końcu jakaś ogarnięta osoba miała admina i zaczęła coś robić od razu, a nie dopiero po 10 napisaniu.

Pokaż mi również gdzie w regulaminie jest zakazane sprawdzanie graczy przez innego.

 

 

 

tylko był full serwer

No i co, że był full serwer ? Wywal kogoś z CT/TT bo jest full serwer i ktoś wejść nie może.

Mam takie samo prawo sprawdzić gracza jak wy :)

 

Zauważ również, że to było bodajże dzisiaj lub wczoraj już nie pamiętam, ale grzecznie siedziałeś sobie na spect.

Przez następne ok 8 minut siedział razem z tobą ELANA TORUŃ PANY. Jakim cudem ? Przecież jest zakazane :)

 

 

 

 

Jak Indyk dostał bana za cele , wielce Cię to rozbawiło

 

Tak rozbawiło mnie z racji, że wymieniony kolega nie miał możliwości dostania się do paki z AWP.

Każdy wolałby zachować broń nic pchać się 1 na 6 ;)

 

Określenie "dobra" Administracja. Nie rozumiesz, a szkoda.

Określiliście się wcześniej, że jesteście dobrzy czy coś w tym stylu, ale właśnie pokazujecie jacy wy właśnie poprzez określenie "dobrzy" reagując po kilku minutach.

 

Zgłaszałem 5x Jedną osobę, że jest możliwe, że używa wspomagaczy to ciągle do mnie dochodziły pytania: Kto ? Kto ? Trudności z czytaniem macie ?

 

Chiński nie grałeś w tym momencie ;]

 

 

 

 

 

nie rozumiem skargi, robisz z Igły widły, tyle :) pozdrawiam :)

 

Nie rozumiesz ? Spójrz na powód bana:

 

jak nie pasuje CI ADMINISTRACJA zapraszam do napisania skargi

 

 

Załącznik - Czemu siedzieli jak napisałem 5x, że nie można :)

post-10167-0-83738300-1458324486_thumb.jpg

Edytowane przez Destero.
 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam słów. 

człowieku było 23 osób było więc po co mam ich wywalać ? może kupują Vipa ? jak ostatnio JAROSŁAW KACZYŃSKI PIS nei mógł sobie poradzić z vipem i co mam go wywalać bo spect zawala? 

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jest śmieszne po co spinacie problemow innych nie masz czy cs to Twoje zycie? :D albo masz nie wiecej niz 16-18 lat. Pozdrawiam jeszcze raz moim zdaniem temat do zamkniecia :) zbanowała to zbanowała za dużo spamujesz wszedzie to i sie ludzie denerwują ale i tak nie wyprowadzisz ich z rownowagi bo pewnie taki jest Twoj cel. KONIEC SPAMU!!!!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to jest śmieszne po co spinacie problemow innych nie masz czy cs to Twoje zycie? :D albo masz nie wiecej niz 16-18 lat. Pozdrawiam jeszcze raz moim zdaniem temat do zamkniecia :) zbanowała to zbanowała za dużo spamujesz wszedzie to i sie ludzie denerwują ale i tak nie wyprowadzisz ich z rownowagi bo pewnie taki jest Twoj cel. KONIEC SPAMU!!!!! :)

Pewnie, ty wiesz najlepiej jaki jest mój cel.

Tak mam 18, prawie 19 ;)

 

Celem głównym jest to, że:

1. admini dają zajebiste bany z podanym z dupy wziętym powodem.

2. Siedzą i gówno robią.

 

 

 

zbanowała to zbanowała

Chodź dam ci na jakimś serwerze bana na np. 30 minut z powodem: Masz słabe staty idź ogarnij na botach.

Pasuje ci otrzymanie bana z gównopowodem ?

 

 

Nie mam słów. 

człowieku było 23 osób było więc po co mam ich wywalać ? może kupują Vipa ? jak ostatnio JAROSŁAW KACZYŃSKI PIS nei mógł sobie poradzić z vipem i co mam go wywalać bo spect zawala? 

Właśnie, dostałem kicka za spect, ale nikomu przecież to nie przeszkadzało jak było 23 osoby i każdy mógł wejść, a ja mogłem sprawdzić osobę.

Wy oczywiście jakieś swoje wymysły z HLTV. Wszedłem na spect bo wy nie reagowaliście, dopiero zaczęliście jak ja wszedłem na spect, więc po co to ?

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co miałam do napisania, napisałam.

Wyciągnę jeszcze demo jak siedziałeś na spect  a był full serwer, gdzie mówiłam Ci podaj mi nick to go sprawdzę. Odpowiadałeś, że sam lepiej to zrobisz.

 

Co ty porównujesz zapełniony serwer z 23 osobami na serwerze gdzie SĄ WOLNE SLOTY i można spokojnie wejść na serwer. 

 

Od napisania skargi na Ezovsky czyli mniej więcej od 16, robiliście wszystko aby nas zdenerwować, wyprowadzić z równowagi, kampiliście, spamowaliście wiecznie z na u@ , gdzie mówię , że często wychodzę na pulpit i na forum aby SPRAWDZIĆ GRACZA W AMXBANS !. 

I czasami po prostu nie widzę aby ktoś coś pisał. Staram się później wyłapywać z konsoli co ktoś pisał. 

Ale nie .... Ty wielce szanowny książę nie możesz mi z łaski swojej wspaniałej napisać jeszcze raz kogo mam sprawdzić bo paluszki Cię będą boleć o tego. 

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny skarga na tą samą adminkę, a jej przydupasy ją bronią, no nieźle się tu odprawia :)

Adminka jest w stu procentach winna, daje jakieś z dupy bany, a zaś się dziecinnie tłumaczy. :)

 

Amen.  :yay:

krol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny skarga na tą samą adminkę, a jej przydupasy ją bronią, no nieźle się tu odprawia :)

Adminka jest w stu procentach winna, daje jakieś z dupy bany, a zaś się dziecinnie tłumaczy. :)

 

Amen.  :yay:

kolejna skarga na mnie ? a gdzie była pierwsza skarga bo chyba coś przeoczyłam. Ale cóż według Was jestem tak durna, że miałam prawo gdzieś to przegapić. 

Skarga jest bezzasadna nie posiadająca żadnych konkretnych dowodów, wycinki z konsoli również mogę sobie wkleić. 

 

AMEN  :yay:  :yay:  :yay:  :yay:

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny skarga na tą samą adminkę, a jej przydupasy ją bronią, no nieźle się tu odprawia :)

Adminka jest w stu procentach winna, daje jakieś z dupy bany, a zaś się dziecinnie tłumaczy. :)

 

Amen.  :yay:

 

Ona zwalcza ogień ogniem. Złożyli na nią skargę to ona złożyła skargę na mnie. A za co? Za przekleństwo. Za opinię. Śmieszne. :v

 

 

ie posiadająca żadnych konkretnych dowodów, wycinki z konsoli również mogę sobie wkleić. 

 

 

W skardze na mnie sama podałaś tylko wycinki, a teraz czepiasz się Destero, że nie ma screenów/demka? Ehh.

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahhahahah Ona zwalcza ogień ogniem. Złożyli na nią skargę to ona złożyła skargę na mnie. A za co? Za przekleństwo. Za opinię. Śmieszne.  :v

teraz to padłam, naprawdę leżę na podłodze i płaczę! Skargę na Ciebie Dzieciaczku złożyłam o 15:34 a później przez 2 godziny non stop robiliście wszystko na serwerze aby  tylko mnie i Geparda sprowokować do takich a nie innych czynów, odpowiedzi i banów. 

Po prostu teraz to strzeliłeś sobie w kolano aż miło. 

Edytowane przez MlodszA

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a później przez 2 godziny non stop robiliście wszystko na serwerze aby  tylko mnie i Geparda sprowokować do takich a nie innych czynów, odpowiedzi i banów. 

 

 

Tylko że mnie nie było wtedy na serwerze, a grałem w moją ulubioną grę jaką jest Garry's Mod. ;) Jak Ci zależy na zweryfikowaniu tego to są logi i można tam sprawdzić, czy byłem na serwerze etc. ;)

 

PS: Przypominam Ci, że jeden z Twoich kolegów, którego broniłaś, właśnie wczoraj wyleciał z permem na serwerze od Marionetki, a ja go rozpisywałem - leciał odpalony z wh. Beka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie