Skocz do zawartości

(VIP) (GRACZ) Sylwunia <3


VectoR

Rekomendowane odpowiedzi

  • Nick: VectoR#AdwokatTuurasa

  • Nick oskarżonego: Sylwunia <3

SteamID oskarżonego: STEAM_0:0:154655804

Data i godzina zdarzenia: około 7:30 dziś rano

Runda i czas mapy: chyba 8 runda nie pamiętam

Mapa: jb_mountaincraft_v5

Opis sytuacji: Na początku rundy gracz Sylwunia <3 który byl w CT jako warden wydał nam polecenia kucamy na środku celi i patrzymy sie na północny zachód tak jak każdy wie zachód jest na lewo od północy ( oczywiście jak wszyscy znamy kierunki świata) poczym podszedł do mojej celi i mówi że źle się patrzę choć patrzyłem się północny zachód  on po chwili mnie zostawił i poszedł do innej celi i powiedział ze ja mam źle i mnie zabił. Nie reagował na nic nawet jak mu pokazywałem kierunki świata. Po 5 minutach przyszedł Gracz Fiks na serwer i kiedy ja miałem życzenie pokazałem mu co się stało i sam stwierdził że ja mam racje.

Dowód:Przepraszam ale mam błąd w trakcie pobierania demka i nmg go pobrać 

Mam nadzieje że szybko rozpatrzycie tą sprawę Pozdrawiam VectoR

Jeszce nawet dodałem zdjęcie kierunków świata

post-17403-0-37187900-1458312943_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie wiem czy jest sens wypowiadnia się przez adminów, skoro i tak head admin musi obejrzeć demko aby stwierdzić czy fk był czy nie. Dlatego też nikt z nas nie marnuje swojego czasu na oglądanie demek. Ale skoro jest wymóg że mamy wypowiadać się w skargach to standardowo: "jeśli to prawda to co napisałeś to fk".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w ogóle po co się wypowiadacie skoro nie obejrzeliście demka. 
Śmieszne jest przynajmniej dla mnie gdy czytam jak osoba o wyższym stanowisku jak gracz VIP w skardze odpisuje

"Co prawda demka nie oglądałem ale jeśli było tak jak mówisz to fk"

"Zgadzam sie  :D Także nie oglądałem, jeśli to prawda to FreeKill  :)"

To po co w ogóle odpisujecie na ten wątek, skoro nawet wam się nie chce sprawdzić - czy takowa sytuacja zaistniała, czy nie.. 

Ja osobiście sprawdzam każde demko za nim się pod nim wypowiem (z wyjątkiem JESZCZE tego) bo aktualnie wstępnie czytam i to nie pierwszy raz gdy wasze odpowiedzi są bynajmniej ''śmieszne''... 

 

Co do sylwuni to pewnie to co napisałeś to racja bo młodziak sam się gubi w sumie w swoich wydawanych poleceniach, ale sprawdzę dziś jeszcze te demko i jeżeli było tak jak napisałeś - gracz Sylwunia poniesie odpowiedzialność za w/w czyny.

 

A co do was moje mordki z Administracji - jeszcze raz proszę, jeżeli macie się wypowiadać w taki sposób jak dotychczas, to po prostu tego nie róbcie, dziękuję.

 

';...;' playa

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem demko i wyrok dla gracza Sylwunia jest następujący :.

 

- za jakość prowadzenia i wydawania rozkazów Sylwunia zostanie ukarany karą 10rund na bycie w CT.

- za wyżej wymienioną sytuację (freekill) Sylwunia zostanie ukarany karą 15rund na bycie w CT.

- za nieznajomość kierunków świata + nakazywanie ich w zabawie Sylwunia zostanie ukarany karą 5rund na bycie w CT.

 

Łączna kara dla gracza Sylwunia:.

ilość blokowanych rund na bycie w CT dla gracza Sylwunia to: 30

 

';...;' playa

 

@Edit : Sylwunia został już ukarany w/w wymienioną karą - do zamknięcia :)

Edytowane przez OSplaya

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz sylwunia dostał z dzisiejszym dniem perma na ct ponieważ:

-skargi graczy na brak mutacji

-nie umie powiedzieć cete i zawsze mówi tete

- i z powodu powyższych skarg

Z tego co pamiętam nad tym banem radzilismy z turasem i szutkiem/eleganckim (nie pamiętam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie