Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na Ezovsky/ ~eZ.


MlodszA

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: MlodszA
Nick osoby na którą składasz skargę: Ez/ ezovsky 

Forum lub który serwer: Ts3/ onlydd2 ,#2

Powód skargi: Bezczelne zachowanie użytkownika/gracza względem adminów
Dowody: 
http://www59.zippyshare.com/v/LpYVsJL8/file.html

http://www47.zippyshare.com/v/qp4IJOGO/file.html

 

Świadkowie: Ghost Rider , Prozak 

 

A więc zaczynając od wczorajszego dnia , jak wbił się na ts do Ghost Rider i Prozaka jak mówił, że do niczego się nie nadają, że są idiotami debilami, nic nie potrafią siedzą tylko na serwerze nic nie robią i nabijają sobie tylko godziny. Później napisałam, że nie życzę sobie aby wyzywał adminów na co odpowiedział, że i tak są debilami. Na tym skończyłam z nim rozmowę chociaż później na serwerze również dalej się produkował.

 

Ale dzisiejsze zachowanie względem mojej osoby na serwerze jak i na ts3 przeważyło, że piszę skargę.

A więc wchodzi na serwer zaczyna swoje grać, gracze go zgłaszaja to poszlam i  Sprawdzałam go na amxbans czy był już karany. Patrzę a to ez. 

Później zaczęły się wielkie żale Pana Ezovsky, ten klatkuje, ten jest odpalony, "ten to , ten tamto" . Więc zanim kogoś mam sprawdzać, czy banować to zawsze patrze w amxbans. Aby nie powielać banów czy sprawdzić czy typ na AB nie wchodzi. 

Ale teksty typu -" (PLAYER_ Krzysztof Kolumb :  Typ ma kurwa lagi a ty go nie banujesz"  Albo "- (PLAYER) Krzysztof Kolumb : mam to zrobic za ciebie?" 

Chyba zanim jednego sprawdzę a później drugiego gracza to trochę mija nie jestem tak wspaniałą i szybką osobą, że ogarnia wszystkich graczy w 2 sekundy. Ale cóż dochodząc do końca skargi, jak już mówiłam wyżej nie podoba mi się jego wieczne pouczanie mnie czy innych adminów w taki sposób jaki on to robi. 

Można powiedzieć na spokojnie " Słuchajcie weźcie bardziej sprawdzajcie graczy a nie co chwila dajecie ss" Albo "Jak nie jesteście pewni zawołajcie kogoś innego z adminów abyście razem wydali werdykt na graczu, albo jak już nie jesteście pewni to dajcie te ss". Ale ten człowiek chyba nie wie co to kultura i jak można się do drugiego człowieka w normalny sposób zwracać co pokazał wczoraj jak i dzisiaj. 

 
(PLAYER) Krzysztof Kolumb :   Do niczego sie nie nadajecie
(PLAYER) Krzysztof Kolumb :   Tylko tyle mozna o was powiedziec
 
'Krzysztof Kolumb' dostal bana na '5 minut'.
 Powod: 'jak masz jakiś problem to zapraszam do skargi :) '
 
Po tych słowach dostał bana na 5 minut aby napisał na mnie skargę. Wchodzę na ts3 od razu mnie ściąga do siebie na kanał i zaczyna wrzeszczeć na mnie, że ja się nie nadaje na admina, że nadużywam ten funkcji. Gdzie na spokojnie do czasu mówiłam aby się uspokoił napisał na mnie skargę co mu nie pasuje w moim adminowaniu co robię źle itp. Poniosły mnie emocje bo nienawidzę jak ktoś na mnie krzyczy gdzie nie ma ku temu podstaw. Na to on dalej mówiąc kolokwialnie darł na mnie mordę to i ja zaczęłam bo nie mam 10 lat aby pozwolić sobie na takie zachowanie względem mojej osoby. Bo rozumiem powiedzieć słowa krytyki, powiedzieć co i jak ktoś źle robi ale powiedzieć to w NORMALNY SPOSÓB ! 
 
 
 
pozdrawiam Młodsza.
Proszę o nie zamykanie tematu przed wypowiedzeniem się wszystkich podanych stron sporu.
Edytowane przez MlodszA

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę się z tym, że tak napisałem, bo przecież ile Wam można pisać na U@ o zbanowanie gościa? Czekałem chyba z 10 minut, a Wy nic. Napisałem chyba i tak najgrzeczniej jak mogłem, a i tak piszesz skargę. 

 

Skarga za przekleństwo? Jestem człowiekiem, przez Waszą niekompetencję zacząłem się denerwować, co przekształciło się w jedną k*rwę na say.

 

 

A więc zaczynając od wczorajszego dnia , jak wbił się na ts do Ghost Rider i Prozaka jak mówił, że do niczego się nie nadają, że są idiotami debilami, nic nie potrafią siedzą tylko na serwerze nic nie robią i nabijają sobie tylko godziny. Później napisałam, że nie życzę sobie aby wyzywał adminów na co odpowiedział, że i tak są debilami. Na tym skończyłam z nim rozmowę chociaż później na serwerze również dalej się produkował.

 

 

Ten fragment trochę wyssany z palca koleżanko. ;)

Cóż, żeby się ta skarga nie obróciła przeciwko Wam, bo Wy jesteście ADMINAMI i macie pilnować porządku na serwerze, a ja jako gracz Wam zgłaszałem na U@ różne sytuacje, a Wy nic. 

 

Pozdrawiam,

~eZ.

 

PS: mówisz, że miałaś dużo na głowie wtedy na serwerze. Być może, ale na serwerze byli inni admini, którzy grali zamiast wejść na spect. To przede wszystkim mnie wkurzyło. ;)

 

 

 

 

Po tych słowach dostał bana na 5 minut aby napisał na mnie skargę. Wchodzę na ts3 od razu mnie ściąga do siebie na kanał i zaczyna wrzeszczeć na mnie, że ja się nie nadaje na admina, że nadużywam ten funkcji. Gdzie na spokojnie do czasu mówiłam aby się uspokoił napisał na mnie skargę co mu nie pasuje w moim adminowaniu co robię źle itp. Poniosły mnie emocje bo nienawidzę jak ktoś na mnie krzyczy gdzie nie ma ku temu podstaw. Na to on dalej mówiąc kolokwialnie darł na mnie mordę to i ja zaczęłam bo nie mam 10 lat aby pozwolić sobie na takie zachowanie względem mojej osoby. Bo rozumiem powiedzieć słowa krytyki, powiedzieć co i jak ktoś źle robi ale powiedzieć to w NORMALNY SPOSÓB ! 
 

 

Tego nie ma jak udowodnić, ale mam swoją wersję, która i tak jest mało ważna, bo kto to potwierdzi? 

 

Zaznaczę kolorem:

 

Oprócz tego, że przeklnąłem (raz, Młodsza podała w wycinku, że napisałem "kurwa", taki już jestem) i napisałem, że się nie nadajecie (pod wpływem nerwów) to nie mam sobie nic do zarzucenia. 

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut  czekałeś aż zbanuje typa który nic nie miał ? no śmiech na sali po prostu. 

 

Nie patrz na ping, gdyż na serwerze ten ping jest niski u wszystkich, nawet jak ktoś ma lagi to ma niski ping. Jakbyś na niego zerknęła, a nie tylko na tabelę, to byś zauważyła, że tnie go strasznie. Cóż, byłem w clutch'u 1vs7 i zdołałem sam zabić 6, po czym z awp wcelowałem się w miejsce, gdzie był przeciwnik, a on z lagami na mnie wychylił, nie dało się zareagować. Zgłosiłem Ci to, a gracz w następnych rundach (aż sobie go oglądałem) dalej denerwował ludzi "teleportami".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż widać jestem tak głupia, że nie wpisałam w konsoli "PING".

Wybacz w końcu uważasz nas za kompletnych idiotów i debili którzy nic nie potrafią.

Zanim ogarnęłam jednego gracza kolejne zgłoszenie na kolejnego gracza. I weszłam znowu w cs(bo przecież patrzyłam amxbans) to już był zabity ze spamem na u@. 

No cóż jestem taka nieporadna i głupia.

 

 

 

 

ikonasb.png  ~eZ. : (18 marzec 2016 - 15:49)

moderator.png Evix ogólnie tych jej wypocin nie czytałem, potem zauważyłem i edytowałem post :P

I właśnie o takim pseudo zachowaniu piszę :) Zero kultury i szacunku do drugiego człowieka. 

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cichociemny^122

ja bym się nim zbytonio nie przejmował ten typ ma coś z głową xd myśli że wszystkie rozumy pozjadał kozaczy co on to nie jest na tej sieci już szłysze od chyba 10 osoby że to jest zwykły napinacz internetowy. No ale cóż poradzimy hahahahahahaha xd xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się nim zbytonio nie przejmował ten typ ma coś z głową xD myśli że wszystkie rozumy pozjadał kozaczy co on to nie jest na tej sieci już szłysze od chyba 10 osoby że to jest zwykły napinacz internetowy. No ale cóż poradzimy hahahahahahaha xD xD

 

Dobrze, że chociaż raz z Tobą na jakikolwiek temat rozmawiałem. Kolejny bez własnego rozumu się wypowiada, bo ktoś mu tak kazał. :v Nie było Cię przy żadnej z opisanych sytuacji, a to, że czasami się człowiek zdenerwuje to chyba zdarza się u każdego, w tym nie widzę nic dziwnego.

 

Zaznaczę, że wszystko ma swoje powody. Nie pisałem tak do adminów bez powodu, wszystko się do czegoś odnosi. ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sytuacji którą opisała młodsza było to tak siedzimy na serwerze ja i ProZak na spec dużo graczy sporo ludzi do sprawdzenia siedzimy na ts i na serwerze patrzymy ich gracz ezowski ciągle spamuje u@ my nie nadążamy pózniej nie wiem jak to nazwać więc nazwę grozbą "czekam 2 minuty aż go zbanujecie jak nie to idzie skarga" widział dobrze że patrzymy na spec wszystkich bo pozgłaszał sporą ilość graczy ... (wielu stałych i czystych jak łza) po akcji z grozbą wbił nam na kanał ts i zaczął wytykać błędy jak  do małych dzieci słowa które posłał w stronę prozaka że nic nie robi mnie prawdopodobnie nie skojarzył mam inny nick na ts zaczął wyzywać nas od idiotów że nie powinniśmy mieć adminów i że się nie nadajemy do niczego co do jego osoby to jest w wieku 16 lat a wyzywał na osobę dorosłą w wieku 23 lat co wyglądało dość śmiesznie i było upokarzające moim skromnym zdaniem ... rozumiem zdenerwowanie ale nie że aż brak kultury totalny staraliśmy się strasznie ogarnąć serwa mimo jego ciągłego spamu u@ co już nie było pożyteczne a przeszkadzające bo nie zdążyliśmy sprawdzić 1 gracza a  już napisał kolejnego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prawda, bo jeżeli admin siedzi na serwerze to chyba jest zobowiązany do czegoś tak.

Napisałem parę razy o osobie, że stoi AFK na respie i co ? 0 reakcji.

Szczerze powiem, że dużo adminów się tutaj nie nadaje. Pouczają nas o czymś, a po chwili sami to robią.

I ta odpowiedź: PAC był sprawdzany, nic nie ma. Czyli oznacza to jedno. Sprawdzi się go raz i jest czysty na całe życie ? :)

 

Napisał również na U@ - Kicknij ze specta .4Pack czy coś takiego ( blok slota ) na spect siedział, a ona do mnie wyskakuje z tekstem "hahahahahahah" na pół ekranu y@@.

Normalne czy przeszkadzanie w grze i nadużywanie y@@ zamiast pisać na say ?

 

 

'Krzysztof Kolumb' dostal bana na '5 minut'.
 Powod: 'jak masz jakiś problem to zapraszam do skargi :) '
 
I tu kolejna akcja dlaczego admini są tak zwanymi "idiotami"
Osoba otrzymała bana z takim powodem i co tu zrozumieć ? Przeklinał ? Obrażał ? Ping ? Ban bez konkretnego powodu nie powinien wgl istnieć.
 

 

Ale beka. Widze został do ekipy przyjęty PAN na wysokim poziomie inteligencji.
Wyjaśniasz sprawę czy kłócisz się, że tak powiem zaniżając komuś inteligencję ;) ?
Dodatkowo widzę, że nic nie wyjaśniłaś w tym poście czyli zbędne spamowanie.
Edytowane przez Destero.
 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do sytuacji którą opisała młodsza było to tak siedzimy na serwerze ja i ProZak na spec dużo graczy sporo ludzi do sprawdzenia siedzimy na ts i na serwerze patrzymy ich gracz ezowski ciągle spamuje u@ my nie nadążamy pózniej nie wiem jak to nazwać więc nazwę grozbą "czekam 2 minuty aż go zbanujecie jak nie to idzie skarga" widział dobrze że patrzymy na spec wszystkich bo pozgłaszał sporą ilość graczy ... (wielu stałych i czystych jak łza) po akcji z grozbą wbił nam na kanał ts i zaczął wytykać błędy jak  do małych dzieci słowa które posłał w stronę prozaka że nic nie robi mnie prawdopodobnie nie skojarzył mam inny nick na ts zaczął wyzywać nas od idiotów że nie powinniśmy mieć adminów i że się nie nadajemy do niczego co do jego osoby to jest w wieku 16 lat a wyzywał na osobę dorosłą w wieku 23 lat co wyglądało dość śmiesznie i było upokarzające moim skromnym zdaniem ... rozumiem zdenerwowanie ale nie że aż brak kultury totalny staraliśmy się strasznie ogarnąć serwa mimo jego ciągłego spamu u@ co już nie było pożyteczne a przeszkadzające bo nie zdążyliśmy sprawdzić 1 gracza a  już napisał kolejnego .

 

O wyzywaniu nie ma mowy. Jestem adminem na ts i do obrażania bym się nie posunął. Dowód? To, że napisałem, że się nie nadajecie (opinia, taką mam o Was, wy możecie mieć jakąś o mnie, ale chociaż moja jest uzasadniona) to nie równa się z stwierdzeniami idiota, debil, bo tak nie mówiłem do Was ani na serwerze ani na ts. Zauważcie, że macie dowody na wszystko oprócz tego, rzekomo największego przewinienia, jakim są obrazy w waszym kierunku. Nie potraficie się w dowody zaopatrzyć? Śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W stu procentach zgadzam się z to nie jest wina eZa, tylko adminów, którzy tam się opie*dalają. Waszym zadaniem jest dopilnować i wysłuchać uwag gracza, a nie się usprawiedliwiać tym, że było dużo osób. Powód bana nie został podany, więc nie powinien mieć w ogóle miejsca.

Edytowane przez Natsu.

krol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do naszego "opierdalania" się to dziwne że sporo patrzymy na graczy pilnujemy patrzymy a że trochę to zajmuje to jest logiczne że musimy najpierw sprawdzić pózniej dać bana albo ss a nie rzucać nimi na wasz "rozkaz " bo prośbą tego nazwać nie można a co sytuacji na ts to dowody są zeznania moje i ProZaka z którym z twojej akcji wpadnięcia nam na ts kanał się śmieliśmy po poczuliśmy się jakby ojciec na nas krzyczał bo tak to wyglądało twoja kultura jest poniżej poziomu ... a to że teraz wytykacie nam że nie banujemy od razu to popatrzcie na to z naszej strony jest 2 adminów 22 graczy sprawa prosta gdyby nie to że pół ludzi tam łamie regulamin staramy się strasznie tego dopilnowywać cele kampa resp i tp a nie mamy podzielności uwagi takiej żeby parę osób na raz banować :) cóż każdemu nie dogodzimy ale tym którym dajemy rade to nie narzekają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do naszego "opierdalania" się to dziwne że sporo patrzymy na graczy pilnujemy patrzymy a że trochę to zajmuje to jest logiczne że musimy najpierw sprawdzić pózniej dać bana albo ss a nie rzucać nimi na wasz "rozkaz " bo prośbą tego nazwać nie można a co sytuacji na ts to dowody są zeznania moje i ProZaka z którym z twojej akcji wpadnięcia nam na ts kanał się śmieliśmy po poczuliśmy się jakby ojciec na nas krzyczał bo tak to wyglądało twoja kultura jest poniżej poziomu ... a to że teraz wytykacie nam że nie banujemy od razu to popatrzcie na to z naszej strony jest 2 adminów 22 graczy sprawa prosta gdyby nie to że pół ludzi tam łamie regulamin staramy się strasznie tego dopilnowywać cele kampa resp i tp a nie mamy podzielności uwagi takiej żeby parę osób na raz banować :) cóż każdemu nie dogodzimy ale tym którym dajemy rade to nie narzekają :)

 

Najwięcej odwołań od banów jest z serwera na którym Wy adminujecie. Średnio co trzecie odwołanie to ban nadany przez Gepard'a (czyli Ciebie), a średnio co piąte to ban ProZak'a. Stąd moja opinia o Was.

 

Nadmienię sytuację z przed paru dni. Odwołał się gracz od Twojego bana za "aimbot+wallhack". Typ był czysty jak łza, a Ty zbłaźniłeś się rozpisując demko (o ile to można nazwać rozpiską). Tak więc, macie małe (żeby nie napisać zerowe) doświadczenie. A w ogóle macie oczy? Własny rozum? 

 

__________________________

 

Nie jestem typem człowieka, który obraża. Racja, przeklinam, czasami wdaję się w kłótnie, ale nigdy nikogo nie obrażam. Miałem parę razy nieprzyjemności, nawet z Rumcajsem, ale nigdy to nie było spowodowane jakąś obrazą. ;)

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam ten spam do wyjaśnienia sprawy,

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo admini dobrze ogarniają serwer, a błędy zdarzają się każdemu. Nie jest sztuką im je wytykać na każdym kroku.

 

Zdenerwowanie można załatwić w inny sposób. Wstań - skieruj się do najbliższej ściany - weź rozbieg i przywal w nią głową - efekt murowany!

Nie trzeba tego wylewać w taki sposób jak to zostało zrobione.

 

Za obrazę należy się kara i będzie.

 

Skarga zasadna.

Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Wyjaśnione.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneAdministracja - ForumSkargi na ekipę"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

ddnxb19-1177b5ba-b62f-4a05-915c-461742245466.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie