Skocz do zawartości

Zablokowane G_E_P_A_R_D DonPablo mp3


DonPablo

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: DonPablo mp3

Serwer: 2 dd2
Nick admina: G_E_P_A_R_D
Data i godzina: 2016.03.16/ 22:30
Link do Twojego bana: http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php?bid=13000
Opis sytuacji: Gram sobie standardowo jak zwykły bot, a tu banik bez ostrzeżenia. Zapewne z powodu skarg graczy.
Dodatkowe informacje: Długo gram w CS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak stoisz przy bramie b idą ci z górnego trupa w 2 wyskakujesz walisz 1 i celownik automatycznie przeskakuje ci na 2 przyglądałem się tobie dość długo ss były kompletnie nie potrzebne gdy gracz stał przed tobą gdy pilnowałeś B chodziłeś celownikiem za nim pomimo tego gdy był za ścianą więc nie powiesz że słyszałeś kroki :) tyle pisania co do twojego odwołania z 2 adminem pisałem o tobie na u@ i myśleliśmy czy robić ci ss po przypatrzeniu się tobie stwierdziłem że po co to robić skoro pewny jestem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost daj mi czasy tych spalonych akcji plus proszę o demo z tej mapy. 

Druga sprawa byłam wtedy na serwerze i nie widziałam kompletnie nic. 

Ale cóż daj linka do dema plus czasy. Tyle ode mnie. 

Ty chcesz mnie zniszczyć kłamstwem, ja Cię zniszczę szczerością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc tak stoisz przy bramie b idą ci z górnego trupa w 2 wyskakujesz walisz 1 i celownik automatycznie przeskakuje ci na 2 przyglądałem się tobie dość długo ss były kompletnie nie potrzebne gdy gracz stał przed tobą gdy pilnowałeś B chodziłeś celownikiem za nim pomimo tego gdy był za ścianą więc nie powiesz że słyszałeś kroki :) tyle pisania co do twojego odwołania z 2 adminem pisałem o tobie na u@ i myśleliśmy czy robić ci ss po przypatrzeniu się tobie stwierdziłem że po co to robić skoro pewny jestem 

 

Ten post się do niczego nie nadaje. Macie rozpisać demko.

 

Tak na marginesie. Demeczko obejrzałem. Nie widać tam żadnego wallhacka, a tym bardziej aimbota. Gracz jest czysty jak łza, a bana pewnie dostał za ostatnią rundę przed banem, podczas której za pomocą awp zabił połowę przeciwnego teamu. Admin spędził sporo czasu na spect, nie wiem co on ma w głowie, że osądzał Cię o czity.

 

PS: Po zbanowaniu Twojej osoby:
DonPablo mp3 opuscil gre
[~VIP~] *DEAD* G_E_P_A_R_D :  nie na mojej warcie

UB, zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie