Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Adminisrator] ~~// Ezi * g2a.com


Szymon ツ

Rekomendowane odpowiedzi

1.Nick: Szymon ツ
2.Nick oskarżonego: ~~// Ezi * g2a.com
3.Data i godzina zdarzenia:14.03, 17:11
4.Opis sytuacji:
Zastanawiałem się cały dzień czy napisać tę skargę. Ale w końcu po to jest to forum, prawda? Prawda, więc piszę.
Otóż, zostałem oszukany przez tytułowego Eziego. Ale opiszę sytuację od początku. Pewnego dnia podczas gry na serwerze zapytałem czy nie chce ktoś kupić skina do noża. Zgłosił się do mnie Ezi jednak w tamtym momencie zapomniałem o blokadzie na wymiany skina przez 7 dni. Powiedział że poczeka. Po minięciu określonego czasu napisałem do Eziego czy nadal jest zainteresowany. Zapytał czy najpierw pieniądze czy trade. I tutaj popełniłem pierwszy błąd. Zgodziłem się najpierw dać mu skin. Zrobiłem to dlatego że przez moje niedopatrzenie musiał czekać kilka dni. Dodałem jeszcze wtedy w żartach że jako właściciel serwera chyba mnie nie oszuka. Myliłem się. Trade zakończony, dogadaliśmy się na płatność poprzez Paypal. Ezi stwierdził że pieniądze poszły jednak zarówno na maila jak i na Paypal otrzymałem "żądanie zapłaty na 50 Euro". Ezi jednak upierał się że pieniądze wysłał i że nie wie o co chodzi (miały dojść w ciągu 24h a minęło prawie 48). Wysłał mi screena w języku szwedzkim i zapierał się że zrobił to co miał zrobić. Albo w jakiś sposób anulował tą płatność albo wysłał mi screena tego swojego żądania zapłaty, nie będę dociekał. W każdym razie szedł w zaparte że pieniądze z jego konta poszły do mnie. Podsumowując. Skina ani pieniędzy oczywiście nie mam.

 

A co zrobił po kilku wiadomościach ode mnie? Pokazał jakim jest tchórzem i usunął mnie ze znajomych. Myślałem że skoro 17 latek ma na tym serwerze rangę właściciela to reprezentuje sobą jakiś poziom. Gdzie się podziała jego postawa z listopada zeszłego roku kiedy pod postem o Quiku napisał, uwaga "Dostal juz Permbana na serwie + degradaje".

Człowiek ciężko pracuje i z własnoręcznie zarobionych pieniędzy coś sobie kupuje a tutaj znajduje się taki dzieciak który bez żadnych wyrzutów sumienia Cię okrada.
Sam się o to prosiłem, to fakt ale ludzie litości. Jak taka osoba może być właścicielem serwera? Co on sobą reprezentuje? Wiele razy handlowałem z ludźmi w realnym życiu telefonami na kwoty rzędu 2000 zł i każda okazała się kimś godnym zaufania.
Do tej pory miałem jakąś wiarę w ludzi ale skoro już osoby niepełnoletnie dopuszczają się oszustw i kradzieży to coś jest nie tak. Dokąd zmierzasz świecie? Życzę Ci Ezi aby i Ciebie ktoś kiedyś okradł lub w jakikolwiek sposób oszukał. Bez pozdrowień.

Poniżej kilka screenów odnośnie tego wszystkiego:
http://pics.tinypic.pl/i/00767/876vriuspwjz.jpg

http://images.tinypic.pl/i/00767/g3o5opxk5bvs.jpg
http://pics.tinypic.pl/i/00767/7cweynw6wiyn.jpg

http://files.tinypic.pl/i/00767/huyv1osgfumh.jpg
Niestety więcej nie mam bo przecież usunął mnie ze znajomych na Steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam troszkę eziego i nie wiem co o tym myśleć. Nie do końca rozumiem treść skargi. Chodzi o to, że ezi dostał kose i próbuje jeszcze hajs od ciebie uzyskać? Zobaczymy jak wypowie się oskarżony. btw ezi ma teraz kose wartą 270 euro a nie 50!

Edytowane przez oDs

Squid-Girl-animated-gif-%E4%BE%B5%E7%95%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że dałem mu moją kosę i miał mi przelać pieniądze. A jedyne co od niego otrzymałem to żądanie zapłaty. Wczoraj wieczorem jak sprawdzałem jego ekwipunek to jeszcze ją miał. Dziś już ma zupełnie inną. Zresztą, co ja się będę bawił: http://files.tinypic.pl/i/00767/oiyeesid4wqr.jpg

PS. Uwierz, że ja też nie spodziewałem się że osoba z taką rangą okaże się zwykłą świnią.
PS2. Gdyby to był ktoś inny to nigdy bym się nie zgodził na wymianę bez otrzymania pieniędzy na konto, ale myślałem że chociaż właścicielowi serwera można ufać.
 

Edytowane przez Szymon ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TerroR, ja jestem tego świadomy i napisałem to w swoim poście. Ale co on chciał osiągnąć? Skoro jest właścicielem serwera na którym ja jestem graczem, płacę za to żeby mieć VIPA i jakoś tam jestem już rozpoznawalny na serwerze chociażby po tym że zazwyczaj zabijam wszystkich CT po wygranej bez brania LR to mimo wszystko nie powinien mnie oszukiwać. Bo to nie jest postawa godna osoby o takiej randze.
Gdyby Ezi za linię obrony przyjął zapieranie się że przecież zapłacił to wklejam screen z paypala z dnia dzisiejszego.
Od razu odpowiadam na dwa pytania: Tak, anulowałem tamto jego żądanie płatności i tak, wysłałem jemu dzisiaj żądanie płatności na kwotę którą miał mi przelać:
http://images.tinypic.pl/i/00767/s7pbgy01u6cc.jpg

Edytowane przez Szymon ツ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Let the shitstorm Begin.

Po pierwsze to wszystko wskazuje na to, że Szymon umówił się z Ezim o jakąś tam kwotę za nóż, który wysłał Eziemu oczekując, że dostanie pieniądze. Mogę się założyć, że Szymona nie obchodzi co on z nią zrobi (z kosą) po czasie gdy dostanie pieniążki.

Z tego co widzę oraz jeśli mnie czytanie ze zrozumieniem nie zawodzi to dodatkowo nasz H@ zamiast wysłać Mu 50 ojro, próbuje jeszcze od niego 50 ojro wyłudzić(?) żądaniem płatności.. wtf ?

Zachowanie godne debilnego 12 latka myślącego, że oszustwo jest dozwolone, a nie człowieka, który powinien reprezentować jakiś poziom.. W tym momencie jest to niestety poziom ameby oraz dopuszczenie się przestępstwa. :)

Myślisz, że kogoś oszukasz ? Oszukujesz samego siebie cwaniaczku, tacy nie mają zbyt fajnie w życiu.

Mam nadzieję, że kiedyś też ktoś cie tak okradnie i poczujesz się jak ostatni frajer jakim się teraz okazałeś

Bez pozdrowień.

 

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osa, on już dostał perma i degrada. Poza tą akcją podobno odwalił też jakieś inne ale nie wnikam.
Ezi twierdził, że pieniądze przelał i mam screena od niego tego "niby" potwierdzenia płatności. Wydaje mi się że mógł w jakiś sposób anulować tą płatność. Odbiegając, gdybym był na jego miejscu znalazłbym milion sposobów aby udowodnić że pieniądze przelałem. A usuwanie ze znajomych i blokowanie chyba świadczy o czymś innym. Napisałem już do supportu paypal i czekam na odpowiedź od nich. Jak mi odpiszą to piszę do Valve.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak tego dwulicowego skurwysyna już nigdy nie zobaczymy na servie czy ts'sie, Szymon nie tylko ty zostałeś przez nie go wychujany, ja też straciłem kose ale jebać to niech się nimi udławi, gdyby nie to że mnie ojebał na kose to pogadałbym z nim na ten temat, a tak to za moją sprawą dostał perma na server jak i na ts'a, mam nadzieję że to czyta bo niech wie że będę go nachodzi jak nie na steam to na fb i tak w kółko aż mu zniszcze tą jego psychikę.

 

Ps. Mogę nawet warny za tą wypowiedź dostać ale przynajmniej nazywam rzeczy po imieniu.

vDJJJN.gif

4435432.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś ktoś jeszcze miał jakieś wątpliwości i chciał bronić tego skurwysyna to załączam odpowiedź od supportu Paypala. http://files.tinypic.pl/i/00767/7rqpnu4bfik6.jpg
Próba oszustwa poprzez podrabianie potwierdzeń wpłat, próba wyłudzenia poprzez żądanie płatności ode mnie. Takie coś trzeba tępić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ezi, mam nadzieję, że to przeczytasz.

 

Być taką kurwą jaką okazałeś się być Ty to przekracza ludzkie możliwości Ezi. - Takie zachowanie zasługuje na karę w świecie rzeczywistym i to co zrobiłeś powinno trafić na drogę sądową. -Niestety z racji, że to cs:go, a nie zabezpieczenie w razie wu przez jakieś allegro dlatego ta sprawa Ci się pewnie upiecze bez żadnych większych świetlnych prawa konsekwencji.

- Nie wiem czy wiesz,- także przypominam, że kradzież przez internet od 200zł wzwyż jest już karana w sądzie, a 50 euro to ponad 200zł. -

Bądź fair i wyjdź chociaż z tego gówna, które zrobiłeś z twarzą - a nie jak pizda, która wpierw wałuje, a potem spierdala z podkulonym ogonem.

Jeżeli masz jaja to prześlij dla Szymon'a zapłatę za ten knife czyli te 50 euro.

Jeśli jednak nie masz jaj i jesteś pizdą na jaką się właśnie wykreowałeś - gratuluję i niestety muszę przyznać, że chujowo było Cię poznać bo na dobrego chłopaka się zapowiadałeś.

Ale cóż - Kurwą się nie rodzisz, Kurwą się stajesz z własnego wyboru.

(posłuchaj rady, oddaj siano - pokaż twarz, a nie dupe)!

 

Niestety, nie pozdrawiam.

 

';...;' playa

Edytowane przez OSplaya

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie