Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [MODERATOR] AliceGator


Skillu

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ♥ Quik ♥
Nick oskarżonego:AliceGator
SteamID oskarżonego:STEAM_1:1:40195988
Data i godzina zdarzenia:17:05 [coś koło tego] 14.03.2016
Runda i czas mapy:Runda chyba przedostatnia/ostatnia
Mapa:jb_brixx
Opis sytuacji:Więc tak,była zabawa w 'Szybkie Paluszki'' ,wygrałem i alice mi kazał wybrać cele,wybrałem 5 i on ją pominął ponieważ ta cela była pusta i zabij mnie [byłem w 6] według mnie nie powinien pomijać tej celi bo jest pusta.. Alice także wyzywa innych.
Dowód: Świadkowie,reszta na demku :)

Link do demka:

 

http://h.sourcetv.pl/srv29556/demo-20160314-1653-jb_brixx_v1.dem.zip

demo-20160314-1653-jb_brixx_v1.dem.zip

Edytowane przez Skillu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od wyzywania, czasem rzuce jakimś lekkim i niezbyt mocnym przezwiskiem kiedy ktoś faktycznie nie prezentuje wysokiego ilorazu inteligencji, lub kiedy spamuje/kłóci sie mimo że wiem iż mam racje. A czemu nie policzyłem jednej celi? Bo była pusta, a liczyłem cele w których faktycznie byli ludzie, może i martwi ale byli, a wiem że w celi nie było nikogo nawet za ścianką gdyż sekret nie był rozwalony. Pozdrawiam serdecznie c: 

Edytowane przez AliceGator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ustala zasady i On liczy od której celi mu się jawnie podoba. Nawet mógł liczyć co piątą cele dla twojej informacji.

Teraz będziesz mistrzu miał ból dupy, że dostał Moderatora i będziesz pisał skargi o byle g*wno? Serio? Ciężko było poczekać do końca rundy co nie? Oj ja już sobie wyobrażam nawet bez oglądania demka ile tam na czacie naspamiłeś o tego kill'a jak ty to zwykle robisz dzieciaczku.

Pozdrawiam rodzinkę cieplutko. :)

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga trochę śmieszna. Jak wiemy Alice trochę często wyzywa niektórych czasami w formie żartu, a czasami coś mu się rzuci na serio, a odnośnie zabawy to miał prawo wybrać następna cele jeżeli 5-tka była pusta i miał tez prawo to ponownego rozpoczęcia zabawy. Pozdrawiam :D

CSGO_SpookyChick02.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Odnośnie odliczania cel, prowadzący ma prawo do odliczania ''jak mu się żywnie podoba'' tj:. może liczyć dla przykładu - góra/dół, góra/dół, bądź pokolei - czy też nawet i od tyłu lub na ukos - grunt by sam się w swojej własnej logice nie pomylił. - Jeżeli prowadzący uznaje, że cela była pusta od samego początku gry oczywiście może ją pominąć i za miast owej celi przejść do celi obok i zabić graczy znajdującej się w niej bądź poprosić o ponowne wybranie celi sugerując się tym, iż właśnie cela jak w tym przypadku nr "pięć" jest pusta. - Także nie widzę tu powodów do składania skargi - jedyne co mnie irytuje to dalej słownictwo AliceGator'a nad czym się jeszcze muszę zastanowić. 

Drugą stroną posiadałeś broń, którą wyciągnąłeś od razu po tym jak zabili Twojego kompana z celi - czym uświadomiłeś ich, że mogą zabić i Ciebie za właśnie jej posiadanie.

Skarga zostanie odrzucona gdyż nie zostały naruszone żadne głębsze zasady - z wyjątkiem obrazy, która na pewno nie przejdzie niezauważona obojętnie.

 

PS:. Quik - takie prywatne pytanie. Co Ty takiego robisz, że dostałeś 2giego bana 1d za (5 warnów) w przeciągu 3 dni od poprzedniego?!?! o.O

Edytowane przez OSplaya

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od nośnie skargi,mógł informować ,że pomija puste cele,a po 2 Path jeżeli sądzisz ,że dla ''żartu'' ALice wyzywa to się mylisz. Kiedy jest Ezi/Sztanga liże dupe jak nie wiem kto,a jak nikogo nie ma to zaczyna kląć oraz wyzywać,co można zobaczyć na innych demkach. Polecam zobaczyć.

 

Playa,best zed eune mnie wkurwi* to zacząłem go tyrać i jakoś tak się sięgło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty ossa,lepiej się nie wypowiadaj,od zawsze lizałeś każdemu dupsko,a teraz gdy alice ma moda nie chcesz mu podpaść :) A nawet o takiego małego tyci fk trzeba pisać,z jednego fk  za jakiś czas mogą być 2 potem kurw* mass fk. Póki co ,takie coś trzeba tępić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liże dupsko? Komu? XDDDDD

Kto jak kto, ale ja jestem ostatnią osobą która komukolwiek ,,liże dupsko" .

Nie obchodzi mnie zbytnio kto ma moda a kto admina a kto łódź podwodną, koło chu*a mi to lata mistrzu ;) .

Jakbyś potrafił czytać ze zrozumieniem i wykazałbyś odrobinę uwagi to byś zauważył, że w moich wypowiedziach na forum staram się być sprawiedliwy. Osobiście jak mnie ktoś zabije to owszem, upomnę się o to na czacie, ale jestem pewien że nie spamuje jak narwaniec tak jak ty robisz i zlewam sytuacje, to tylko pare minut (do następnej rundy).

Gdyby to był mass fk , albo jakieś haxy czy uj wie co to bym zrozumiał czemu piszesz.. Ale o 1 gównianego killa , który nawet nie jest fkillem to już przesada.

To jest forum, tu ma prawo się wypowiadać każdy ktogra na serwerze i nie będziesz mi mówił dzieciaczku co mogę a czego nie. Skarga śmieszna tak jak twoje zachowanie a w sumie nawet i cały Ty.

Pozderki mistrzu, miłego dnia . :)

tumblr_mozif1kw721rkx1seo1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pokazałeś swoją inteligencję wyzywając mnie,mistrzu. Po 2,nie znasz mnie więc nie oceniaj,bo nie wiesz jak się zachowuje. Po 3,jesteś ode mnie może o rok ,dwa starszy ,więc nie nazywaj mnie dzieciaczkiem. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie