Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Ręce opadają


plove

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj godzina ok. 15:30-16:00

Gram sobie jak zwykle, jednak w przeciwnej drużynie grał koleś o nicku "Kick me" konto nowe 80h przegrane.

Grał nadzwyczaj dobrze, ale powstrzymywałem się od pisania, do czasu jak go przerzuciło do mojej drużyny.

Sprawdzam kolesia 5 min i widzę że haxi ostro.

 

Jednak co najlepsze w tym czasie był też admin, nick "Zosiai" czy jakoś tak.

Piszę mu że koleś ma czity a ten do mnie z mordą, żebym nie płakał jak ktoś jest lepszy ode mnie. No ja żesz pierdole. Napisałem mu że admin kupiony to dla mnie nie admin, bo taki koleś gówno wie o tej grze. Siedzi 30 min na specie i nic nie widzi u kolesia który jawnie czituje.

 

Koleś coś zaczął pyskować i po wyjściu tego pożal się Boże admina włączył haxy na całego. Link do demka niżej.

Profil tego gelda: http://steamcommunity.com/profiles/76561198286875282/

 

Uwielbiam adminów za kasę, pojęcie o grze zerowe i nie żebym się chwalił ale gram w tą grę (i nie piszę o CS:GO) od wersji 1.0 dużo widziałem, dużo adminów miałem (w czasach gdy admina dostawało się za umiejętności a nie kasę).

 

Jak dla mnie ten człowiek admina mieć nie powinien w sumie tak samo jak ten admin PaT czy jakoś tak, co korzysta z uprawnień jakie wykupił i podpowiada swojej drużynie po zginięciu.

demo.zip

Edytowane przez plove
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płaczkuj już. Zosia jest nowym administratorem, to tak jakbyś miał się wydzierać na swojego nowego pracownika jako ''szef'' - logiczną sprawą jest to, że ma prawo w pierwszy dzień, czy dwa popełnić błędy. Może nie widziała jego obvious akcji, przez co nie była w stanie ocenić tego czy chłopak ma na 100% jakieś wspomagacze. Oderwij się od schematów chłopie. Co do opinii o mnie, to polecam zakupić słuchawki, bo nawet jak wtedy na serwerze napisałeś, że podpowiadam, to pół teamu Cię wyśmiało w twarz (a nawet żyjąc mogę podpowiadać, hm?) Zastanówmy się na początek, a potem miejmy o kimś pewne zdanie ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzialam na specu z 10 minut obserwujac go. Gral zupelnie normalnie jak kazdy gracz na tym serwerze. Przez sciany nie patrzyl, celownik mu sie nie trzasl a jednak wszyscy pisali ze on ma haxy. Potem 2 raz weszlam za spectate zeby zobaczyc czy sie nie pomylilam. I kolejne 10 min spedzilam na patrzeniu tylko na niego. Gral zupelnie normalnie.

 

Kiedy jeszczce nie mialam admina robilam takie staty 65/10 . 5 fragow na runde . Haxy? Nie ;)

 

Gral uczciwie i kazdy kto sie go nie czepial powiedzialby ci ze niema haxow. To bylo podobne do overwatcha. Tylko ty dales nieuczciwy werdykt ;)

 

 

A i jak chcesz donosic skargi na adminow najpierw na siebie popatrz :)

Edytowane przez Zosiai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płaczkuj już. Zosia jest nowym administratorem, to tak jakbyś miał się wydzierać na swojego nowego pracownika jako ''szef'' - logiczną sprawą jest to, że ma prawo w pierwszy dzień, czy dwa popełnić błędy. Może nie widziała jego obvious akcji, przez co nie była w stanie ocenić tego czy chłopak ma na 100% jakieś wspomagacze. Oderwij się od schematów chłopie. Co do opinii o mnie, to polecam zakupić słuchawki, bo nawet jak wtedy na serwerze napisałeś, że podpowiadam, to pół teamu Cię wyśmiało w twarz (a nawet żyjąc mogę podpowiadać, hm?) Zastanówmy się na początek, a potem miejmy o kimś pewne zdanie ;) Pozdrawiam!

 

Ziomeczku, ja zatrudniając podwykonawcę wymagam od niego znajomości branży i pewnych umiejętności bo za to mu płacę, ale co ty wiesz o pracy i zatrudnianiu jak jesteś jeszcze na garnuszku mamusi razem ze swoją 14 letnią kumpelą xDDDDDD

Nie obchodzi mnie czy ktoś jest nowym adminem czy nie, tak to jest jak admina daje się za kasę a nie umiejętności a teraz wielce oburzeni i szukają wymówki. Sam dostałeś admina w sytuacji gdy wszyscy byli temu przeciwni, właśnie tak wybiera się admów na 90% serwerów.

 

To, że pół serwera mnie wyśmiewa to akurat lata mi koło nosa bo 95% to boty, które uczą się grać i takie geldy kiedy taki nędzny admin za kasę coś powie to wszyscy mu liżą dupę.

Podpowiadałeś jak byłeś martwy dłuższy czas, byłem na specu i widziałem dwie drużyny, więc skończ mi pierdolić że nie wykorzystywałeś admina aby podpowiadać bo jak wyszedłeś to twój ziomek z którym grałeś zaczął tak lamić że nie wiedział w kogo strzelać.

 

Siedzialam na specu z 10 minut obserwujac go. Gral zupelnie normalnie jak kazdy gracz na tym serwerze. Przez sciany nie patrzyl, celownik mu sie nie trzasl a jednak wszyscy pisali ze on ma haxy. Potem 2 raz weszlam za spectate zeby zobaczyc czy sie nie pomylilam. I kolejne 10 min spedzilam na patrzeniu tylko na niego. Gral zupelnie normalnie.

 

Kiedy jeszczce nie mialam admina robilam takie staty 65/10 . 5 fragow na runde . Haxy? Nie ;)

 

Gral uczciwie i kazdy kto sie go nie czepial powiedzialby ci ze niema haxow. To bylo podobne do overwatcha. Tylko ty dales nieuczciwy werdykt ;)

 

 

A i jak chcesz donosic skargi na adminow najpierw na siebie popatrz :)

 

No tak, tłumaczenia... musiał patrzeć przez ściany i walić tylko głowy aby był cziterem... Ręce opadają.

Po co w takim razie te pyskówki do mnie na serwerze ? Pominę już fakt, że zwracasz się do osoby mogącej być twoim starym, a jak ktoś CIę prosi o sprawdzenie to sprawdzaj albo idź po kompetentną osobę o ile takowa na tym serwerze jest.

 

PS. 65/10 to chyba na botach albo gdy mnie nie było na serwerze.

Edytowane przez plove
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png

Powód: Sprawa wyjaśniona z adminem na steam.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie