Skocz do zawartości

Zablokowane Fajny na admina ?!


MyŻeJeFajny?

Rekomendowane odpowiedzi

Elo. Pisałem już podanie na poprzednim forum i wszyscy byli na TAK lecz w związku ze zmienieniem serwerowni muszę na nowo pisać podanie. A więc tak :

 

Podanie na admina miałem złożyć w wakacje na czas tych 2 miesięcy bo potem idę do 3 gimnazjum, spr. gimnazjalny no i w ogóle przydało by się wziąć do nauki... , lecz przyszedłem złożyć teraz ponieważ mam na tym serwerze 225h przegranych i po takim czasie doskonale zauważyłem jak dużo codziennie jest cziterów a adminów brak. Prawie wszyscy admini to dorośli ludzie, mają swoje życie, pracę, rozumiem to i dlatego przyszedłem złożyć podanie już teraz bo jak na razie mam bardzo dużo czasu i chciałbym Wam pomóc a w weekendy gra bardzo dużo ludzi w tym cziterów a na przykładzie swoich rodziców wiem że weekend to czas do załatwiania mnóstwa spraw. 

 

 

 

Imię: Michał
Wiek: W czerwcu 15. No to może być duża przeszkoda jeśli chodzi o wiek ale jak dla mnie nie ważny jest wiek tylko dojrzałość. Może po mnie tego nie widać, ale potrafię być poważny, dojrzały a nie tylko przeklinać... . Na przekleństwa nie mam za bardzo wpływu, otoczenie robi swoje. :(
Nick: MysliszZeJestesFajny?
Link do banid'a: Mam non'steam przez co pokazuje mi fałszywe dane więc nie podam.
Dlaczego chciałbyś zostać Adminem?: Tak jak pisałem, w weekendy spędzam po kilkanaście h i chciałbym Wam pomóc trochę ogarnąć serwer, no i oczywiście umilić grę graczom.
Mikrofon(TAK/NIE): Na razie nie, będzie w wakacje.
Czy miałeś kiedyś Admina?: Nie, ale chyba musi być kiedyś ten pierwszy raz :)
Czy umiesz obsługiwać Menu Admina?: Tak średnio bym powiedział, ale się nauczę.
Znajomość Komend Amxx?(0-10): 2-3 Ostatnio przeglądałem amxmodmenu więc trochę ogarniam,  jak dla mnie nie da się tego wyuczyć, tego trzeba doświadczyć w praktyce.
Coś o sobie: Mam na imię Michał. Mieszkam na trasie między Suwałkami a Litwą. Lubię grać w piłkę chociaż nie bardzo umiem xD. Lubię b. jeździć na rowerze, od wiosny do jesieni jeżdżę do szkoły rowerem razem dziennie 10 km. Oraz bardzo lubię chodzić po górach. Jak na razie mój najwyższy zdobyty szczyt to Giewont.
Link do gametrackera:http://www.gametracker.com/player/MysliszZeJestesFajny%3F/91.224.117.66:27140/
Płatność(SMS/Przelew/) I tu jest problem. Przelew nie wchodzi nawet po uwagę, a sms również nie dam rady, ponieważ mam głupią umowę i nie mogę wysyłać płatnych sms'ów ( premium ). Nwm co z tym faktem zrobić, smakowy pod moim podaniem na poprzednim forum zrozumiał że jestem jesio dzieckiem i nie dysponuje własnymi pieniędzmi. :(

 

 

 

 

~ Teraz tak :

1. Podanie jest napisane bardzo chaotycznie, ale nigdy mówcą nie byłem, pisarzem nie zostanę... , a z polskiego zawsze miałem trójki xD

2. Administracja forum może nie, ale gracze z serwera mogą uznać że w tym podaniu się podlizywałem w jakiś sposób, kłamałem ale to jest g***o prawda. Po prostu może w końcu nadszedł czas aby zabłysnąć mądrością, umysłem a nie tylko gębą i przekleństwami.

3. Gram tu od 3 miesięcy, mam 225 h, przez co znam prawie wszystkich stałych graczy, mam z nimi dobre relacje co ułatwiałoby w rozpoznawaniu cziterów. Z adminami również mam dobre relacje :)

 

 

 

~ To by było na tyle. Z góry dziękuję i przepraszam. 

 

 

 

~ Pzdr. Fajny :)

Edytowane przez MyŻeJeFajny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja Jestem na Nie

-STEAM

-SKŁADKA

-MIKROFON

-WIEK

+Godziny na serwerze

Nie spełnia aż 4 Wymagań więc o czym tutaj mówimy ? Gdyby tak miała wyglądać sytuacja to każdy miałby admina na serwerze ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA - 91.224.117.66:27140[FFA] Podania o admina"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie