Skocz do zawartości

Zablokowane podanie na moda serwera cs 1.6 z modem cs.go #2


Analny 2000

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Filip
Data urodzenia: 06.05.1999
Nick na forum:Analny 2000
Co Cię skłoniło do napisania podania: Na serwerze 1.6 cs:go mod #2 brakuje kogoś do kierowania gram już z 1-2 tygodnie brak adminów
Czym się obecnie zajmujesz - uczysz się, studiujesz, pracujesz ?: uczeń gimnazjum 3 klasa
Czy posiadasz konta na forum innych sieci serwerów ?:Nie
Czy dostałeś(aś) kiedyś bana w jakiejkolwiek z sieci serwerów lub bana na forach ? (jeśli tak proszę wyjaśnić okoliczności):Tak za nieuzasadnione oszustwo (skan)
Dlaczego akurat ty powinieneś zostać moderatorem? (dłuższa odpowiedz mile widziana):umiejętne granie w cs'a łatwy kontakt ze mną poprawna polszczyzna, kultura na poziome ponad podstawowym, nie daje banów za obrazę mnie, dokładnie umiem uzasadniać  bany. jestem człowiekiem kreatywnym i grzecznym dla innych graczy serwerów. i nie chcę być chamski ale na serwerze cs;go mod #2 brakuje kogoś do pilnowania jestem dość częstym gościem serwera mogę przejść okres próbny.
Jakim człowiekiem musi być przyszły prezydent, aby miał szansę zmienić życie zwykłych, "szarych" Polaków na lepsze? (Wymagana długa wypowiedź):Oczywiście ogarniętym nie przechwalać się tym że mu się udało w życiu bo każdy powinien być równy sobie tak więc mod powinien nie pokazywać się komentowaniem niepotrzebnie postów tylko ty co się dzieje na serwerach bo teraz coraz więcej haxów nie tylko w 1.6 ale w go. Trzeba koniecznie więcej ludzi którzy są w stanie być na serwerach i uczciwie dawać bany a nie na stronach siedzieć i patrzyć na kolorowe literki z napisem mod, admin i inne.
Linki do 25 reklam oddzielone "enterem":to potem dopisze bo nie ogarniam zbyt.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png Moderator"

do

"Sprawy ogólneRekrutacjaikona-off.png ModeratorOdrzucone".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie