Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Podanie na Amxx Suport


Martwy.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Martwy.
Wiek: 16
Znajomość AMXX (x/10): 9
Staż na forum:

  • Time Online 11h 16m 34s  Ciągle rośnie :)

Dlaczego chcesz pełnić tę funkcję?: Staram szybko pomagać w różnych kwestiach tego typu, potrafię napisać komuś vip'a, bądź wgrać plugin, lub inne kwestie związane z amxx. Posiadałem serwery i znam się na rzeczy :)
Kontakt: PW / GG 52646932 ( Na GG wbijam jak pamiętam :D)

 

Za wszelkie pozytywne, lub negatywne komentarze dziękuje :) Przy ocenie negatywnej proszę wymienić poważne argumenty, które będę mógł przeanalizować.

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że umiesz napisać VIP'a. Napisz mi proszę jakiś prosty plugin VIP na serwer, bo myślę, że bez vipgeneratora na amxx tego nie zrobisz. Tak samo radzę administracji forum sprawdzić kandydata.

 

Do tego czasu jestem na nie, gdyż nie wierzę, że znasz wystarczająco dobrze amxx, do tego dochodzi czas online i aktywność. Nikt Cię tu nie zna.

 

 

Po co mi napisać vipa bez generatora skoro wbić na generatora to 2-3minuty max? Bez sensu powód podałeś. Będę mieć kasę to postawię serwer i się przekonasz, czy potrafię tworzyć, czy nie  :)

 
Po tej wypowiedzi ja osobiście Cię skreślam z tego stanowiska.
Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś, że umiesz napisać VIP'a. Napisz mi proszę jakiś prosty plugin VIP na serwer, bo myślę, że bez vipgeneratora na amxx tego nie zrobisz. Tak samo radzę administracji forum sprawdzić kandydata.

 

Do tego czasu jestem na nie, gdyż nie wierzę, że znasz wystarczająco dobrze amxx, do tego dochodzi czas online i aktywność. Nikt Cię tu nie zna.

Po co mi napisać vipa bez generatora skoro wbić na generatora to 2-3minuty max? Bez sensu powód podałeś. Będę mieć kasę to postawię serwer i się przekonasz, czy potrafię tworzyć, czy nie :)

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staż na forum:
Time Online 11h 16m 34s  Ciągle rośnie :)

Co ma staż na forum do czasu online o.O

Znajomość AMXX (x/10): 9

Jak potrafisz napisać VIP'a to czemu 9 ??

 

Nie jestem przekonany do tego pana, czas jaki spędził na forum to tylko odpalona przeglądarka w tle oraz kilka bez sensownych postów.

Do tego cienka aktywność i słabo napisane podanie.

Mój głos na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie ,

Z Generatora potrafi każdy korzystać ! Nawet mój 7 letni brat .... 

- Nie znamy cię ,

 

 

Po co mi napisać vipa bez generatora skoro wbić na generatora to 2-3minuty max? Bez sensu powód podałeś. Będę mieć kasę to postawię serwer i się przekonasz, czy potrafię tworzyć, czy nie :)

- Vipa z generatora piszesz opowiadasz ?? Do paczek typu 4fun , DD2 , cod mod spoko ! Ale jak piszesz pod dr , diablo czy tam zombie mod'a to już generator nie pomoże !

- Słaba aktywność w dziale .1

Jeżeli znasz amxx przynajmniej na 7/10 to napisz mi na GG , ja ci dam bardzo łatwy plugin do edycji .... Plugin jest standardowy .

76561198264694277.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie ,

Z Generatora potrafi każdy korzystać ! Nawet mój 7 letni brat .... 

- Nie znamy cię ,

 

 

- Vipa z generatora piszesz opowiadasz ?? Do paczek typu 4fun , DD2 , cod mod spoko ! Ale jak piszesz pod dr , diablo czy tam zombie mod'a to już generator nie pomoże !

- Słaba aktywność w dziale .1

Jeżeli znasz amxx przynajmniej na 7/10 to napisz mi na GG , ja ci dam bardzo łatwy plugin do edycji .... Plugin jest standardowy .

Skala znajomości AMXX:

 

1 - Nie posiadasz wiedzy o AMXX.

2 - Wiesz mniej więcej co to AMXX, ale nie rozumiesz jeszcze o co w tym chodzi.

3 - Orientujesz się w AMXModMenu.

4 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu.

5 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz kilka dodatkowych komend, np. umiesz zrobić screenshot'y.

6 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend - próg wymagań.

7 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

8 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz w FTP serwera wgrywać pluginy. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

9 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego umiesz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvar'y dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera.

10 - Umiesz sprawnie korzystać z AMXModMenu oraz znasz dużo dodatkowych komend, do tego znasz całkowitą obsługę FTP serwera tj. wgrywać pluginy, ustalać cvar'y, dodawać adminów, zmieniać ustawienia serwera oraz wgrywać różne mapy, modele itp. Potrafisz z poziomu konsoli zmienić ustawienia serwera. Potrafisz w średnim lub małym stopniu edytować pluginy.

 

Dobrze to tak nabijać posty nie znając skali amxx :)? Pozdro

maxresdefault.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie