Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [MODERATOR] qMarkusp


qMarkusp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię: Jakub
  • Wiek: 2 lipca będę miał 15 lat
  • Mikrofon?: Posiadam
  • Mutacja?: Końcówka mutacji
  • Nick: qMarkusp
  • SteamID: STEAM_1:1:58975197
  • Ranga (CS): Mistrzowski obrońca II
  • Ilość przegranych godzin: 243,22
  • Dostępny czas wolny: (będąc chory mogę być na serwerze cały dzień)
    • Poniedziałek: od 14:00 do 23:00
    • Wtorek: od 15:00 do 23:00
    • Środa: od 15:00 do 23:00
    • Czwartek: 15:00-23:00
    • Piątek: od 15:00 do 00:00/04:00
    • Sobota: od 9:00/11:00 do 00:00/06:00
    • Niedziela: od 9:00/11:00 do 23:00
  • Znajomość regulaminu [1-10]: 10 (Każdy kto widzi mnie na serwerze może powiedzieć, że znam regulamin oraz specjalnie przed chwilą przeczytałem na nowo regulamin)
  • Umiejętność zarządzania SourceBansem [1-10]: 7
  • Ranga Administrator na innym serwerze?: Miałem rangę administrator na serwerze Minecraft, lecz niestety nie mogę podać nazwy tego serwera :)
  • Sposób płatności składek: Przelew
  • Dlaczego ty?: Na serwerze jestem bardzo często i mogę przesiedzieć na nim cały dzień. W godzinach nocnych bardzo rzadko na serwer wchodzą administratorzy, wyjątkiem jest Piotrek, a często w takich porach wchodzą tak zwane trolle i robią 'mass fk', więc warto jak będzie przynajmniej jedna osoba z administracji, która zapobiegnie całemu incydentowi. Do wszystkich zdarzeń staram się podchodzić przyjaźnie, optymistycznie oraz obiektywnie. Kiedy widzę nową osobę na serwerze to mówię jej podstawowe informacje typu gdzie może sobie sprawdzić różę kierunków, co to potylica, czym różni się bezruch od totalnego bezruchu itp. Będąc prowadzącym strażnikiem potrafię kreatywnie prowadzić:

    -ogarnąć osoby buntujące się

    -przeprowadzić minimum 3 zabawy na mapie

    -doprowadzić do życzenia

    -zrobić, aby życzenie trwało 3 minuty.

    Nie wszczynam niepotrzebnych kłótni z ludźmi, a jak ktoś już taką rozpocznie z innymi osobami to staram się powiedzieć, że po co się kłócą? Przecież na tym serwerze chodzi głównie o dobrą zabawę :). Moim zdaniem wszędzie powinna obowiązywać kultura, dlatego będę jak tylko mógł dawać upomnienia (warny) jak ktoś się będzie bluzgał przekleństwami. Oczywiście nie mam nic do osoby, która powie ku*wa, bo nieudała mu się jakaś akcja na serwerze :) Postów mam mało, lecz co przyjdzie mi do głowy staram się napisać oraz co pojawia się nowy temat, który mnie zainteresuje to również na niego odpowiadam.

  • Kontakt: http://steamcommunity.com/id/qMarkusp Skype: Jakubeakusek, (facebook prywatnie, numer telefonu prywatnie)
Edytowane przez qMarkusp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Cóż mogę dużo pisać, jak dla mnie jesteś osobą bardzo mi przyjazną i znaną z mojej perspektywy na serwerze - Jesteś rozumny mimo tak młodego wieku. Nie boisz się brać z kogoś przykładu i nie olewasz tego co do Ciebie mówią inni; Dla mnie jesteś osobą nadającą się na rangę moderatora jak jedna z niewielu - Nie boisz się wyzwań i wierzysz w to, że możesz robić coś lepiej i do tego dążysz co uświadamia mnie w przekonaniu, że jeżeli raz coś Ci nie wyjdzie - podpytasz i przy następnej sytuacji zrobisz to dwa razy lepiej i bardziej perfekcyjnie jak poprzednio. Pozwoliłeś mi się poznać bliżej - wykazujesz chęci nauki i ulepszania swojej wiedzy na temat serweru oraz jego możliwości (tj. komendy) Osobiście dla mnie nadajesz się na rangę Moderator'a bez większych spekulacji - jesteś również lubianą osobą na serwerze i nie przypominam sobie byś miał kiedykolwiek jakiś konflikt z kimkolwiek. Wierzę, że jeżeli dostaniesz od nas szansę - nie zmarnujesz jej  :)

 

Ranga : Moderator

Czas : Nieokreślony

 

';...;' playa

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane.

W dniu dzisiejszym zostałeś przyjęty na czas nieokreślony na posadę Moderator JailBreak.

 

Pamiętaj, aby zapłacić składkę oraz żeby zmienić dane na SourceBansie

Po te wszystkie dane (płatność, SourceBans) zgłoś się do mnie.

 

POWODZENIA!

 

Pozdro,

SztangaBicepS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_zaakceptowane.png

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.
Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie