Skocz do zawartości

Zablokowane Generał Patton


Rychuuu

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko  w tym temacie chciałbym zaproponować zmiane klasy generał Patton(premium) klasą którą nikt nie gra  kompletnie.

1. zamiast AK dać famasa 4/7 klas premium posiada tego AK a z Famasem nie ma żadnej , nawet zwykłe klasy z famasem sa naprawdę słabe i nikt nimi nie gra.

2.zamiast 10hp za killa powinno być minimum 20 bo 10 to jest kupa na tym servie a za HS powinno być 3x więcej czyli 60( i to ODZYSKIWANIE HP jak ktoś ma już mało a nie dodawanie za byle jakiego killa bo wtedy by była zbyt OP)

3. posiada 20 procent z AK niby pasuje na AK ale ja bym chciał żeby jakas fajna w koncu klasa z FAMASEM która by miał minimum30 procent albo chodziasz (+int) z famasem jak trafisz w HS  1 strzałem bije na czysto 111dmg a na tym servie jest bardzo dużo ludzi z 170hp+ jak nie ponad 200+ a nawet i 255+  więc DMG w FAMASie jest nie zbędny na tym servie.

4. opcja dodatkowa Radar Telegrafisty.

 

Jak Powyżej te minimum 3 opcje zostaną dodane  wtedy będzie można mówic rzeczywiscie ze Generał Patton to klasa Premium, na dzień  dzisiejszy zwykła klasa i tak by tym nikt nie grał bo jest SŁABA nawet nie wiem o ona robi w Klasach Premium ;D

 

Mam nadzieje ze nasi ukochani admini rozpatrzą ten temat, a jak nie chcą zadnej zmiany u tej klasy to niech zrobią jakaś fajną nową z FAMASEM.

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 201 - 91.224.117.60:27205[COD 201] Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie