Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

[PROPOZYCJA] Zabawa


OSplaya

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: `playa.

Propozycja: Złoty strzał

Opis propozycji:

Złoty Strzał - Więzień wybiera dla Strażnika/Prowadzącego miejsce, z którego ma oddać strzał oraz broń, z której strzał ma zostać oddany + miejsce na ciele, w które osoba strzelająca ma oddać strzały. Więzień ma prawo do wyboru ilość oddanych strzałów przez Strażnika.

 Następnie Strażnik z danego miejsca i danej broni oddaje ilość wskazanych strzałów przez Więźnia we wskazane przez niego miejsce. 
Wygrywa osoba, która zostanie przy życiu z najmniejszą ilością życia. 
Przy otrzymaniu takich samych obrażeń nie ginie nikt, a zabawę dokańcza się  ''box'em'' 
 
Zabawa dla max. 4/5 terorystów
 
 
PS:. zabawa często bawiona się przez Admina jacus'ia stąd i @up pomysł, który mi się spodobał i myślę, że zabawa nada się do regulaminu - co prawda nazwa Złoty Strzał wzięła się ode mnie, ale myślę, że nada się do w/w zabawy. 
 
Co o niej sądzicie?
Edytowane przez OSplaya

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Złoty strzał jest to nazwa do przegięcia z ilością wybranych strzałów przez więźnia - czyli tzw:. Złoty strzał, który zabija więźnia. - Nie wiem skąd wzięło Ci się złote strzały :D 

Box to tylko prowizorka, mała szansa na to aby dwie osoby miały po tyle samo życia dziś np:. 37 do 36 :D 

"Za wychowanie za Ojca i Mamę!


Wers numer jeden dla Was, życie jest największym darem!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike Global OffensiveCSowicze | 5vs5 - 91.224.117.61:271805vs5 Pytania/Problemy"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie