Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycje zmian 2k16


Polski.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pare pomysłów od mua'.


Czego dotyczy propozycja : 1.Death Cam 2.Muzyka pod koniec/ początek rundy.

Opis propozycji : 1. Podgląd powinien być zdegradowany do swojego teamu wyłącznie.
2. Krótkie sample po upływie czasu lub zakończeniu rundy oraz na pierwszych 15 sekundach zakupu podczas nowej / następnej.

 

Dlaczego sądzisz, iż jest potrzebna na serwerze :

 

1 - FFA to nie 4fun ale też nie i TP, jednak możliwość podglądu przeciwnej drużyny po śmierci daje raz ze przewage dla osób które mają możliwość podawania sobie informacji przez np.  TeamSpeak czy nawet na prywatnej wiadomości Steam. Jest to niesprawiedliwe i niepotrzebne, wystarczające jest 5 sekundowe "info" na czacie.

2-Umila gre :)

Pozdrawiam. Peace YO B)

 

 

b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowy FFa, nie powinno wgl być czegoś takiego, że TT może patrzeć na CT bo dużo ludzi daje info na TS i to działa jak wh.

Pewnie, że jestem za wprowadzeniem tego ;)

 

Co do roundsound'ów nie wiem czy warto wgl wgrywać, ale fajnie jest czasem posłuchać muzyczki na serwie.

Tutaj tak bardziej 50/50

 

sygna.gif.61a21a17fbfeb956d5127190f34f3807.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propka rs`ów już była i została rozpatrzona z negatywnym skutkiem. Reszta też raczej nie ujdzie, jeste dobrze dotychczas ,że swój team widzi tylko swój team.

Wiem, widziałem, jednak zdania były mocno podzielone wiec stwierdziłem że spróbuje ponowić pytanie. Sa komendy na wyciszenie owej muzyki w razie gdyby ktoś nie chcial. Właśnie obecnie każdy widzi każdego, wiec nie wiem, czy w ogóle wiesz o czym mówisz kolego...?

Edytowane przez Polski.

b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, widziałem, jednak zdania były mocno podzielone wiec stwierdziłem że spróbuje ponowić pytanie. Sa komendy na wyciszenie owej muzyki w razie gdyby ktoś nie chcial. Właśnie obecnie każdy widzi każdego, wiec nie wiem, czy w ogóle wiesz o czym mówisz kolego...?

DD2 classic ,to classic, więc wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<p>Wiadomość wygenerowana automatycznie<br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br />Powód: Propozycja odrzucona.<br />Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br />Administracja CSowicze.pl</p>

i565316.jpg

ZZ Top - I Gotsta Get Paid

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
  • 2 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA - 91.224.117.59:27110[FFA] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie