Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie Przemysław


Paziowaty

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Przemysław

Wiek: 23
Składka (Tak/Nie): Tak
Kontakt: Prywatny nr telefonu/facebook bądz steam
Doświadczenie w administracji serwerem: Moje doświadczenie w administrowaniu serwerów szczerze mówiąc jest niewielkie. Głównie zajmowałem się administrowaniem innych gier takich jak diablo, minecraft itp. Sądzę, że nie będzie problemem poduczenia się jakichkolwiek komend, gdyż jestem bardzo ambitny.
Znajomość SourceMod'a (komendy admina): Również z zakresu SourceModa nie jestem mocno obeznany, niemniej jednak jak wcześniej wspomniałem bardzo szybko przyswajam jakiekolwiek informacje i szybko zapamiętuje. Wiadomo, każdy od czegoś musi zacząć, a akurat ja chciałbym zacząć od tego serwera
Dlaczego chcesz mieć admina?: Sądzę, że nadawałbym się na administratora serwera, gdyż jak każdy wie często nie ma ładu i opanowania na serwerze. Na serwerze przebywa bardzo duże grono osób, które wiekiem nie przekraczają  +16, przez co można się spotkać z licznymi sporami międzyludzkimi. Takie spory często kończą się albo wyjściem z serwera, bądź też zrażeniem się do serwera. Z chęcią rozwiązuje problemy ludzi, potrafię z nimi rozmawiać jak i negocjować z nimi celem doprowadzenia do porozumienia obu stron. 
Coś o Sobie: Witam serdecznie. Mam na imię Przemysław. Mieszkam w Szczecinie. Na codzień przebywam poza domem i podróżuje po Polsce samochodem. Bardzo lubię zwiedzać. Głównymi zainteresowaniami są dla mnie sporty ekstremalne takie jak jeżdżenie na nartach czy snowboardzie, granie w paintball oraz wszystko co mi wpadnie ręce przy czym można poczuć adrenalinę. Często jeżdżę na strzelnice, oraz posiadam obycie w broniach palnych. Również jak na wiek przystało posiadam pracę, z której jestem bardzo zadowolony czy też dumny, niemniej jednak nie chciałbym na forum się dzielić tym gdzie pracuje. Sadze, że osoby które będą chciały uzyskać taką informację dostaną ją. Codziennie rozmawiam z ludźmi tak więc komunikowanie się z nieznajomymi nie jest mi obce. Po trafie rozwiązywać spory, jestem bardzo komunikatywny oraz posiadam "żyłkę biznesmena", która przydaje się w życiu codziennym. Po trafie dowodzić drużyną jak i wiem jak manipulować ludźmi ( może dla niektórych jest to zła cecha, lecz bez tego człowiek nie potrafiłby opanować zespołu). Więcej informacji o mnie można uzyskać na steamie, bądź teamspeaku.

1.Wymagania
*Wiek minimum 16 lat. JEST
*Mikrofon działający oraz mutacja JEST
*Minimum 15 postów na forum NIESTETY BRAK
*Znajomość i rozpoznawalność na serwerze. JEST
*Minimum 100 godzin przegranych na serwerze. POWINNO BYĆ
*Aktywne konto na forum, udzielanie się w tematach. JESZCZE BRAK
 
Prosze o pozytywne rozpatrzenie podania.
Pozdrawiam serdecznie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Nie widziałem Cię jeszcze nigdy u nas na serwerze. Oczywiście podanie jest bardzo przekonujące. Doświadczenie w administrowaniu jakieś masz, takie bym napisał 5/10 ale bardzo mi się podoba dlaczego chcesz zostać adminem i twoje "Coś o sobie" 
Myślę że jestem na:
TAK
Bardzo chciałbym Cię poznać :) 

380457c0b4.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Narkus.BH Dzięki wielkie za głos. Szczerze mówiąć również Ciebie nie widziałem na serwerze, aczkolwiek z chęcią chciałbym Ciebie poznać. Jeśli masz ochotę zaproś do znajomych na steam. Że tak powiem "pykniemi" sobie jakiś drobny meczyk. Miłego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem Cie nigdy na serwerze, ani nie słyszałem. Aczkolwiek, to nie jest powód dlaczego odrzucam twe podanie.

Powód prosty: Nie spełniasz wymagań, co do przegranych godzin na serwerze.

Spróbuj jeszcze raz jak przegrasz przynajmniej te 70 godzin na serwerze.

b_350_20_FFF129_FFF129_FF0F0F_FFF129.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie