Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na 2 adminów


Gozdek

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: Gozdek
Nick oskarżonego:     

-=JunioR=-  
Vesp3r!

IP/SID oskarżonego: Macie bo to admini.

Godzina i data zdarzenia:ok 12:20/25
Mapa:de_dust 2
Screeny/demo:

http://scr.hu/8hkm/7c7qk- chyba Vesp3r! slapował Juniora, ale tego nw na 100% trzeba sprawdzić w logach.

https://scr.hu/8hkm/e82fk- Dostałem slaya od juniora lub vesp3ra za nic.
 
Jeszcze nadużycie głównego admin say (y@).
 

Opis sytuacji:Zdecydowanie nadużywają swojej rangi. 
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę że Vesp3r mógł zrobić coś bo wygląda na ogarniętego kolesia.
Junior to wiem że mógł zrobić coś takiego bo ja nawet się przekonałem na własnej skórze.

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto, ale byłeś tylko Ty i Junior na serwerze z adminów, i któryś z Was zaczął pisać w moim imieniu na @@, Vesp3r!: Kastrat czy coś takiego. 

Uderzałem go jak wychodził na środek (szedł na B)  i zamiast lecieć za bombą to sobie stał w trupie, wyszedł z trupa na B i stał w drzwiach (Chciał iść na środek)  i wtedy zacząłem go uderzać, a slay`a Tobie nie dałem, można zobaczyć logi. Napisałeś na u@ Ogarnąć Dupy, to wyszedłem z serwera bo chciałem dać temu Juniorowi bana bo zaczął mnie denerwować, ale się powstrzymałem. 

blue%20textures%20keep%20calm%20and%201920x1200%20wallpaper_www.wallpaperhi.com_43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xDDDD. Co do sytuacji to pewnie Gozdek wszystko zaangażował i próbuje teraz Wam wmówić, ze jest inaczej xD

 

A poważnie to ogarnijcie się i nie piszcie skarg na siebie za takie błahostki, lecz załatwiajcie je na PW. 

 

 

Dziękuje ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xDDDD. Co do sytuacji to pewnie Gozdek wszystko zaangażował i próbuje teraz Wam wmówić, ze jest inaczej xD

 

A poważnie to ogarnijcie się i nie piszcie skarg na siebie za takie błahostki, lecz załatwiajcie je na PW. 

 

 

Dziękuje ! 

 

 

Gozdek nic nie robił... On jest jednym z 2 ogarniętych adminów..

 

ApeX jesteś mordko :* 

blue%20textures%20keep%20calm%20and%201920x1200%20wallpaper_www.wallpaperhi.com_43.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kto, ale byłeś tylko Ty i Junior na serwerze z adminów, i któryś z Was zaczął pisać w moim imieniu na @@, Vesp3r!: Kastrat czy coś takiego. 

Uderzałem go jak wychodził na środek (szedł na B)  i zamiast lecieć za bombą to sobie stał w trupie, wyszedł z trupa na B i stał w drzwiach (Chciał iść na środek)  i wtedy zacząłem go uderzać, a slay`a Tobie nie dałem, można zobaczyć logi. Napisałeś na u@ Ogarnąć Dupy, to wyszedłem z serwera bo chciałem dać temu Juniorowi bana bo zaczął mnie denerwować, ale się powstrzymałem. 

Pisał Junior, coś tam o kastracie, ja jeszcze mu napisałem ''odezwał się 14 latek''. A Ty nie powinieneś go slapować może wyczekiwał lub coś w tym stylu, można sprawdzić demko czy rzeczywiście tak było. :)

Edytowane przez Gozdek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie dziwię Vesp3r że Junior go zdenerwował.

Ale co do sprawy to się wcale nie zdziwię jak to był Junior bo on ma takie dziecinne pomysły.

 

A ja to może nie jestem ogarnięty z adminów xd ?

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Już wiem kto co jak. Junior otrzymał już 3/3 ostrzeżenia także traci admina

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie