Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Śmieszne ...


HaxIU

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ja do Administracji Forum głównie do Rumcajsa i KiKera

 

Moje podanie na forum było 1,5h i teraz mam takie pytanie dlaczego Kiker zamkną mój temat. Jeżeli ktoś składa podanie to weryfikacja powinna trwać od 2 do 3 dni ? a nie 1,5h ludzie... Chyba Kiker nadużywasz swoich praw ... bo nawet nikt praktycznie się nie wypowiedział a ty od razu zamykasz temat ... tak jak inne tematy które stoją po 1h a ty zamykasz ... śmiech na sali po prostu ... To czekam na odpowiedz ... Takim sposobem zamykania podań w 1,5h zniechęcasz ludzi do współpracy zwami ... Z tego co widzę to nabór jest otwarty a ty tak bez powodu zamykasz temat... 

 

Jako J@ chyba wypadało by odblokować pw ... 

 

EMmEk5U.jpg

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest powód ... Moje doświadczenie się przyda nie dużo programistów jest na tym forum jak nie ma żadnego. 

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój komunikator był pełny dlatego też nie mogłem otrzymywać wiadomości. Powód odrzucenia jest jasny

- Brak spełnionych wymagań, zwłaszcza że nikt cię nie zna, jesteś "nowy"

- Nie pokazałeś nam co potrafisz, zaprezentuj siebie "mówić każdy może"

- Zawitałeś na forum na pare minutek i lecisz z podaniami, myslisz ze w ten sposób zwrócisz na siebie uwagę i zyskasz pozytywne "opinie" ? = podanie odrzucone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest powód ... Moje doświadczenie się przyda nie dużo programistów jest na tym forum jak nie ma żadnego. 

Może i nie dużo ale daj sobie trochę czasu w sensie nadrobieniem straconego czasu na forum jeśli poświęcisz na to więcej czasu po swoim powrocie to pewnie będzie patrzył na to w lepszy sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- znajomość AMXX min. 5/10,
- pisownia na wysokim poziomie,
- aktywny udział w życiu forum,
- brak warnów,
- chęć do współpracy,
- dobra opinia wśród użytkowników CSowicze,
- min. 5 tematów tygodniowo w strefie AMXX (pluginy/paczki/przydatne programy).

Wydaje mi się że Rumcajs by przymknął oko na " Aktywny udział w życiu forum " - Spełniam wszystkie wymagania i nie boje się powiedzieć że znam się lepiej niż Ty ..

 

A i nie zamykaj tak szybko tego tematu :)

Dziękuje 

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zapytałem dlaczego nie ma opróżnionej skrzynki tylko powiedziałem że nie da się do niego napisać to raz a dwa nie piszę skargi tylko pytam dlaczego zamkną mi temat ;p Gdzie tu widzisz skargę :D ?

banner.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie