Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie by 7-days !


7 - Days !

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kamil

Wiek: 14

Steam ID: STEAM_0:1:91708792

Składka (Tak/Nie): Tak

Kontakt: skype kam.zam445

Doświadczenie w administracji serwerem: tak

Znajomość SourceMod'a (komendy admina): tak

Dlaczego chcesz mieć admina?: Ponieważ znam wyżej wymienione SB i chcę przyczynić się w pewnym sensie do rozwoju serwera.

Coś o Sobie: Lubię grać na deathrun, sprawia mi to przyjemność jestem miły i zawsze pomogę ! :)

Edytowane przez 7 - Days !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykluczone że możesz być ADMINEM!

-wiek

-składka (jesteś w przedszkolu? coś tam mogę dorzucić, albo TAK lub NIE, prosta sprawa

-konto pod podanie (może i masz dużo godzin na serwerze, ale co z tego jak aktywność na forum parę minut..)

-doświadczenie (można jaśniej? nie da się zrozumieć o co chodzi, pół na pól, czyli znasz pewnie tylko na jakiegoś mute'a)

-na serwerze do wszystkich pisałeś żeby Ci dali tak pod podaniem, no co za non sens ludzie, proszę was ...

No niestety, dla mnie nie nadajesz się na admina, ze względów które masz wyżej, to tyle, co tu można więcej pisać, poducz się Source'Mode'a choć sam tego nie rozumiem, bo nie miałeś pewnie admina na żadnym innym a tylko napisałeś bo napisałeś, w Source'Modzie trzeba wprawy a nie z karteczki będziesz przepisywał parę komend SM lub się uczył, totalny bez sens. 

Pozdrawiam.

filing_images_887a8214e8fc.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić ale odnośnie Ciebię Rett nwm czy grałeś jak było jeszcze csbetgo ale na tamtym forum i czas jaki poświęciłem na tamto forum trochę mi zajęło więc proszę nie pisz że poprosiłem kolegę bo grzecznie zapytałem czy ktoś mnie poprze . Nic więcej a i tak na marginesie ja na forum starym siedziałem napewno więcej niż Ty i jestem ciekaw ile czasu od założenia konta na forum złożyłeś podanie poprostu wykorzystałeś moment że serwer miał kryzys sory Real za takie wyjaśnienie i dlatego masz admina i jestem Ciekaw jakie Ty miałeś doświadczenia z byciem adminem więc proszę o wyrozumiałość i tak z tego co widziałem na serwerze jako admin nie jeden raz obraziłeś gracza który Cię zabił albo zrobił coś innego więc wiesz miej większą wyrozumiałość na innych .

Edytowane przez 7 - Days !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa, nie wypowiadaj się pod własnym podaniem, druga sprawa, co Cię obchodzi, kiedy i w jaki sposób złożyłem podanie, podobno w życiu, najważniejsze jest, aby się ustawić, była potrzeba admina, znalazł się chętny z odpowiadającymi wymaganiami, i jest. Obraziłem raz gracza, Ciebie, wiem, przeprosiłem grzecznie, chciałem odbyć swoją karę za obrazę, ale powiedziałeś SPOKO. Poproszę dodać na forum jakieś dowody że obrażałem graczy, proszę bardzo, ja nie mam nic do ukrycia, a Ty bezpodstawnie mnie oskarżyłeś. Napisałem pod Twoim podaniem, jak jest i tyle. Rozumiem że kiedyś miałeś konto etc, już nie masz, i to się liczy.

Pozdrawiam RETT

filing_images_887a8214e8fc.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sprawa, nie wypowiadaj się pod własnym podaniem, druga sprawa, co Cię obchodzi, kiedy i w jaki sposób złożyłem podanie, podobno w życiu, najważniejsze jest, aby się ustawić, była potrzeba admina, znalazł się chętny z odpowiadającymi wymaganiami, i jest. Obraziłem raz gracza, Ciebie, wiem, przeprosiłem grzecznie, chciałem odbyć swoją karę za obrazę, ale powiedziałeś SPOKO. Poproszę dodać na forum jakieś dowody że obrażałem graczy, proszę bardzo, ja nie mam nic do ukrycia, a Ty bezpodstawnie mnie oskarżyłeś. Napisałem pod Twoim podaniem, jak jest i tyle. Rozumiem że kiedyś miałeś konto etc, już nie masz, i to się liczy.

Pozdrawiam RETT

Święte słowa.
380457c0b4.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz kolego jedno zdanie powiem tak btw powiedziałem że nic nie mam do ciebię ale nie przeprosiłeś pzdr

7 day's ja powiedziałem również, że nic nie mam do Ciebie, lubię Cię, ale nie przekonuje podanie. Skoro napisałeś że tylko REAL ogarnia to nie startuj po admina bo najwidoczniej Ty ogarniasz wszystko itp. Pozdrawiam Cię, proszę o wypowiedzenie się innych osób i właściciela serwera, Real'a

filing_images_887a8214e8fc.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jaka spina ;d
A tak btw. chciałbym dodać, że wcale 7 days nie prosił o poparcie. Chyba, że mnie nie było na serwerze. Proponował nam tylko to, żebyśmy wypowiedzieli się pod tym zaś podaniem. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jaka spina ;d

A tak btw. chciałbym dodać, że wcale 7 days nie prosił o poparcie. Chyba, że mnie nie było na serwerze. Proponował nam tylko to, żebyśmy wypowiedzieli się pod tym zaś podaniem. Pozdrawiam

Dokładnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie