Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie na Admina


ciapong2

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:Kamil


Nick:Mistrz bh na WAD (Ciapong)

Wiek:14


Składka (Tak/Nie):Tak


Doświadczenie w administracji serwerem:Tak

Znajomość SourceMod'a (komendy admina):od 1 do 10 nie kłamie 6

Dlaczego chcesz mieć admina?:Ponieważ dużo gram na serwerze a jak admina potrzeba to go niema i może jeszcze jaki adm sie przydał.

Coś o Sobie:Lubie grac w gry komputerowe lubie też piłke nożną to jest poprostu moja pasja podejcie do graczy mam dobre zachowuje sie raczej normalnie.

Edytowane przez ciapong2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie odwiedzam DR i nie znam Cię ale wymagań to Ty raczej nie spełniasz.

Pierwszym minusem podstawowym jest wiek w wymaganiach jest napisane "16",

kolejny minus to jest napisane przez Ciebie podanie tak o żeby tylko tu wisiało tzn "Dlaczego chcesz mieć admina?" twoja wypowiedź nie ma nawet najmniejszego sensu "Ponieważ dużo gram na serwerze" to jest mało ważne bardziej liczy się to jak Ty się zachowujesz i jakie masz podejście do innych graczy, następny minus "Coś o Sobie" to nie jest tylko napisanie swojego hobby i tego co Ty robisz tylko np jaką osobą jesteś, jak się zachowujesz i podejście do innych.

 

Może nie powinienem się wypowiadać w tym dziale ale jak to zobaczyłem to coś mnie do tego nakłoniło żeby jednak opisać jakie podstawowy minusy są w twoim podaniu, może i GT wykazuje dużo godzin przegranych chyba bo nie sprawdzałem ale wiek etc. też wchodzi w rozpiskę podania.

 

@Edit: Godziny to też są wymagania.

Dla leniwych: http://www.gametracker.com/server_info/185.73.228.29:27015/top_players/?query=Mistrz+bh+na+WAD+%28Ciapong%29

Edytowane przez Procentowy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieno rozumiem coś tam się nie podoba szanuje waszą wypowiedź może i konto dla podania ale na serwerze siedzę cały czas ale widać mogę jedynie info adm dawać co się dzieje :{{{{

 

Smuteczek lekki ze mnie nie poparliscie

Edytowane przez ciapong2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie